Огляд каталогу
- 95 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 95 результатів
Перегляньте кафе у парку у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 95 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 75,831 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кафе у парку з таких міст як Київ, Ірпінь, Буча, Бровари, Бориспіль та інших міст.
“Сквер маленький, але привітний! Гарний приклад як потрібно планувати скверик на маленькій території! Є охорона, наніс зачиняється.”
“Дуже хороший заклад, смачна шурпа та шашлик. Персонал дуже привітний, професійний та позитивний, особливо Саша, Наталя та Ірина. Всім рекомендую цей заклад!”
“Рекомендую! В цій кав’ярні завжди привітний персонал та смачні напої!”
“Все дуже смачно, багато м'яса в чебуреках. Зручна парковка на достатню кількість місць, охайний зал, класна літня тераса, привітні приємні дівчата обслуговують. Заслужені 5 зірок, буду заїжджати кожен раз як буду проїжджати мимо.”
“Дуже смачний латте та крусани ♥️♥️♥️”
“Ми раз на тиждень приїжджаємо на велосипеді, щоб випити кави з друзями. смачна кава приємна атмосфера”
“Хлопці знають свою справу , варять дуже смачну каву!”
“Чудова атмосфера! Приємний заклад! А їжа як пісня солов'їна,так і хочеться співати знову й знов!”
“Восени діти тут легко можуть провести цілий день: критий лабіринт, надувний батут, прокат дитячих електромобілів, дитячі майданчики, зоопарк, де можна годувати тварин і птахів. Територія велика і доглянута, тварини їдять духмяне сіно і дозволені смаколики, які продаються на вході, багато лавочок, стільців, туалетів, смітників. На вихідних часто проводяться різні гастро фестивалі. На території є ресторан, де можна скуштувати страви з мʼяса тутешніх страусів та індичок. Багато робочої техніки і обслуговуючого персоналу.”
“Ви шикарні і неймовірні!!! Приїзжали відмітити мій день народження. Дуже злагоджено все було ще на початку організації і підготовки, бо я це все робила через спілкування в вайбері. Все замовлення було вчасно, обслуговування гарне. Дуже здивована відгукам, які я прочитала, і 100% їх пишуть люди, які, вибачте, дупля не відстрелюють в специфіці роботи кінного клубу, бо це в першу чергу кінний клуб і стайня, де тренуються спортсмени, де стоять коні високого класу, а якщо ви просто прийшли поїсти та сердитесь на довге обслуговування, то просто підіть в інше місце де орієнтир саме на їжу і подачу ресторану. Бутенко - це кінний клуб/конюшня, і я їхала щоб побути з конями, поїздити верхи, подихати повітрям сосновим і тільки в другу чергу їжа і ресторан. Їжа Дуже смачна! Шашлык взагалі бомбезний! Тренер Тетяна Василівна - агонь!!! Мы були 06.09! Дітки передають вітання конячкам, а особливо Флешу та Дульсінеї!”
“Смачна кава, зазвичай молоді привітні баристи. Рекомендую спробувати тістечко картопля - воно найкраще! Під час відключення світла не працює, тому звіряйте графіки.”
“Пляж добре обладнали для відпочинку: кабінки для переодягання, можна прийняти душ або просто помити ноги від піску, туалет, дерев'яні доріжки по піску, дитячий майданчик ... Зону відпочинку значно розширили.”
“Ресторан Гольф Стрім вразив не лише чудовою кухнею, а й унікальною атмосферою! Страви неймовірно смачні, свіжі та красиво подані.Окрема подяка офіціанту Олегу – дуже уважний, ввічливий і професійний. Особливу родзинку додає великий акваріум із живими рибами – він створює заспокійливу, затишну атмосферу та додає закладу особливого шарму. Обов’язково повернемося ще!”
“Чудове місцерозташувпння, все чисто, парковка поруч, великі і просторі номери, є холодильник, газова плита, чайник і т.д. Почуваєшся як вдома”
“Відпочивали проїздом в Борисфені і скажу прямо, їжа там (((. Вибори страв -, ціни -, повара взагалі треба звільнити. Де вони його взяли? Мабуть з ПТУ. Не смачно взагалі, вибора немає, меню дуже складне та ще дорого. Тут натрапили на Шашличний Хутір і залишилися в захваті. Великий вибір, дуже смачно і демократичні ціни. Дуже дякую за приємний вечір. Респект офіціанту за комплімент у вигляді нарізки з фруктів”
“Найкращий ресторан в Борисполі! Завжди все швидко, смачно та на високому рівні. Неймовірна подача, атмосфера і привітний персонал. Ходжу в Борисполі тільки сюди. Кальяни неймовірні, особливо раджу спробувати «авторський кальян».”
“Напевно одна з кращих кав'ярень Гомтомеля. Чудовий вибір десертів. Макаронси, просто смак. Тортики смакота. Кава така як і скрізь, не гірчить. Приємний смак кави. Поруч парковка. Цінник відповідає якості. Від обслуговування приємні враження. В таке місце ворто повернутись знову. Якщо прогулятись в парку та по пити кави. Тоді варто її брати тут.”
“Приємна атмосфера, бармен просто душка”
“Відмовився супер!Один трофей карп 6.2 кг. І багато тузіків 1.5, 2 кг. Жовтий пуп-ап І баунті кріль. У товариша на опариша клювало постійно.”
“Дуже смачна кава. Атмосферне місце.”
“Перший раз були тут приблизно 10 років тому. Ходимо в цей заклад майже кожен раз коли буваємо в парку. Гарне , спокійне місце , багато природи. Дуже смачний шашлик зі свинини та приємні ціни, швидке обслуговування. Це місце для тих хто хоче без пафосу гарно поїсти смачного м'яса, випити пива або вина, взяти на прокат човен або катамаран побути на природі на відкритому повітрі , та насолодитися парком та тишею.”
“Сподобалося все! Гарне обслуговування, смачна кава та сандвічі. Інтер'єр супер. Ціни середні. Прийдемо ще)”
“Заклад відчинив свої двері 30 серпня. Новий на Русанівці. ВУЛИЧНА ЇЖА. Чисто, охайно, зручні меблі, є дозатори для обробки рук. Проводиться обробка столиків після кожного клієнта. Замовив флетвайт та фрешрол з куркою. Замовлення за 10 хвилин. Подача стандартна. Смачно. Офіціанти ввічливі та уважні, охайні, працюють в рукавичках, знають добре меню. Ненав'язливий сервіс. Успіхів і хай ваш сервіс та якість тільки покращуються.”
“Не хочу прибиратися до дрібниць, бо глобально наш відпочинок був чудовий! 4 ночі ми провели у готелі Борисфен. Сніданки чудові, басейн - чистий, ми самі бачили, як його чистили. Завжди йдуть на зустріч: нагріти свою їжу у мікрохвильовці, набрати безкоштовно питної води, принести з бара лід, бо дитина вдарилася і треба щось прикласти. В готелі було тихо, але тут вже як пощастить з сусідами, холодильник, кондиціонер, телевізор - все працює. Гаряча вода є, напір гарний. Вода, це єдиний нюанс і то, не залежить від готелю - дуже пахне залізом, мій купальник чомусь з білого став іржавого кольору, думаю, від води. Але труби - не до готелю. Так, готель не новий, але зроблений зі смаком і чистий. Раджу для затишного відпочинку!”
“Відмінний шашлик. Готують так само і на винос. Можна замовити на час.”
“Чудове місце в парку "Олександрія", де ви зможете спокійно провести час та скуштувати смачні страви. Страви були приготовані та подані душе швидко. Все було дуже смачно. Дуже раджу сирники! Я фанат цього блюда і вони в них дійсно неперевершені!”
“Дуже смачно. Гарний персонал. Але чогось трохи не вистачає.”
“На фоні Гулівера з Ретровілем здається меншим. Але все інше ок. Тільки тут постійно оголошують з гучномовця підійти до входу то батьків, то дітей, коли губляться. Що хотілося покращити - це інтонації мовлення (у мікрофона хтось роздратований). Та може ковролін продовжити ближче до туалетів.”