Огляд каталогу
- 305 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 305 результатів
Перегляньте квіти у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 305 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 106,857 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає квіти з таких міст як Київ, Ірпінь, Вишневе, Софіївська Борщагівка, Вишгород та інших міст.
“Дуже задоволена обслуговуванням у цьому квітковому магазині! Завжди великий вибір свіжих квітів, привітний персонал!”
“Дуже вдячна за шикарний букет,замовила терміново букета в наявності не було,запропонували зробити.Велике дякую за оперативність!Процвітання Вашому бізнесу і вдячних клієнтів.Рекомендую”
“Замовляю квіти в цьому магазині вже не вперше. Кожного разу все на найвищому рівні: флористи допомагають підібрати букет під конкретну подію, враховують побажання щодо кольору та стилю. Доставка пунктуальна, упаковка охайна, а квіти довго стоять. Дуже задоволена ☺️”
“Це найкращий магазин квітів! Завжди свіжі! Завжди великий вибір! Дуже класний, чудовий, привітний персонал! Навіть проживаючи в Києві я купую квіти тільки тут. І замовляла весільний букет тут! Це супер місце, рекомендую !!!”
“Зазвичай купую тут квіти, дуже подобається сервіс та обслуговування! Якість та стійкість квітів на високому рівні! Рекомендую ;)”
“Спочатку сталася неприємність з букетом, але магазин відреагував миттєво, тому думаю, це було виключення з правила. Квіти дійсно дуже гарні. Будемо звертатися ще”
“Дуже гарні рослини. Просто ну дуже!”
“Задоволена чудовим букетом і доступними цінами, а привітність обслуговування продавця на вищому рівні... прекрасний магазин на Урлівській 11”
“Великий вибір як зрізаних квітів, так і вазонних. Можна оформити букет, багато аксесуарів. Можливо оформити замовлення заздалегідь, а забрати квіти перед самим святом.”
“Зробили мені найкрасивіший букет нареченої! Дякую :)”
“Чудовий магазин! Свіжі квіти і приємні працівники. :)”
“Чудовий магазин! Завжди хороший асортимент свіжих гарних квітів. В магазині працює чудова флористка, на жаль не спитала імʼя. Ми зібрали дуже гарний букет за розумні гроші. Буду приходити і вам раджу!”
“Мої найкращі дівчата! Дуже дякую вам! Ви завжди робите свято неймовірним!”
“Дуже класне місцезнаходження, був один раз, але таке враження, що парковка є завжди. Привітний персонал, який себе не силує привітністю, а просто є таким від природи. Вибір не можна сказати що екстра, але без квітів ви не підете. Рекомендую даний магазин.”
“Неодноразово брала квіти по роботі і собі, дуже свіжі, є з чого вибрати, дівчата підкажуть, допоможуть вибрати, + приємно що дають розчин щоб квіти стояли довше)”
“Завжди гарний вибір квітів. Приємні продавчині. Дисконтна система для постійних покупців.”
“Постійно беру квіти в магазині Камелія на Щербаківського.... За своє життя багато квітів купляв в різних місцях, но тільки в Камелії на Щербаківського букети дійсно вражають! Чоловіки розуміють як важко вибрати для дівчини квіти, но в цьому магазині дівчата флористи завжди допоможуть, порадять та зроблять дуже круті букети. Дуже вдячний Тетяні та Наталії за таку красу!!!”
“Чудовий магазин! Ціла холодильна кімната, де великий вибір квітів (більшість троянди). Ціни ну дуже помірні, дійсно оптові (але, відповідно, купляєш упаковками по 5-10 штук)! Квіти свіжі, бутони пружні, аромат неймовірний (як в тепло заносиш)! Дівчата складають букети з куплених квітів швидко і гарно. Дуже задоволена!”
“Чудова квіткова крамниця. Ввічливі та клієнторієнтовані. Завжди свіжі квіти. Приємні плюшки для військових.”
“Люблю цей магазин! Квіти дарують радість і милують око! Цього так не вистачає в нашому сьогоденні. Дякую дівчаткам за прекрасне обслуговування, за клієнтоорієнтованість і саме за це бажання подарувати привід для радості!”
“Замовляв букет квітів для своєї дівчини через сторінку в Інстаграм. Флорист був дуже привітний. На моє прохання створили букет в улюблених кольорах моєї коханої. Замовлення та доставка дуже швидка, обслуговування на найвищому рівні. Рекомендую.”
“Гарний вибір квітів, уважні та компетентні співробітники. Легко знайти і зупинятися поблизу. Рекомендую.”
“Вдячна працівницям за приділений час та турботу. В домашніх квітах завелись якісь жучки, допомогли підібрати засіб від шкідників.”
“Постійно в цій камелії купую букети, самий класний філіал, хочу відмітити Світлану та Альбіну, постійно допоможуть зібрати букет та все підскажуть. 5 зірок твердо рекомендую”
“Дуже велика подяка вашому магазину! Ви майстри своєї справи. Букет неймовірно красивий та ніжний. РЕКОМЕНДУЮ!!!”
“Дуже приємний персонал. Великий асортимент свіжих квітів та аксесуарів до них. Ціни оптимальні. Якість найвища. Є можливість замовити окремо партію квітів на подарунки. Однозначно рекомендую!”
“Один з найкращих квіткових. Купую квіти не перший раз і дівчата завжди допомагають зібрати букет на мій смак.”
“Дякую за відповідальне ставлення до клієнтів і готовність виправляти помилки. Тепер можу сміливо рекомендувати цей магазин”
“КАМЕЛІЯ на проспекті П. Григоренка, 20 це ідеальний магазин квітів! Абсолютна довершеність у всьому!! Вибір квітів завжди величезний, свіжі , персонал просто відмінний!! Купували для вчителя в школу , так простояли місяць!! Дівчатка, дякую Вам, за позитив, завжди гарний настрій і привітність!! Ви найкращі!!”
“Чудовий ремон. Цікавий дизайн у приємних кольорах. Чисто. Гарна вітрина із квітами. Але теміналу немає. Продавчиня із нежиттю скоріш за все простужена, ну або алергія на квіти) в холодильник із квітами не пускають бо «начальство» забороняє. На жаль(. Дякую за фідбек. Авансом ставлю 5)”