Огляд каталогу
- 330 Всього бізнесів
- 3.2 Середній рейтинг
- 78% З відгуками
- 65% З фото
Знайдено 330 результатів
Перегляньте києво у Бородянці. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 330 результатів у Бородянці. Середній рейтинг 3.2/5 на основі 11,627 відгуків та оцінок.
“замовила кілька ліків, тому що їх не було в наявності доставили швидко”
“Висока якість пропонованого товару!”
“Файний розвал, рекомендую. Ввічливий та лояльний колектив.”
“Супер персонал! Завжди чисто,та Бомбезна атмосфера.”
“Дуже смачні салати та соління Vegas, купую постійно в Новусі”
“Павлинв - дуже приємна! Гарна комунікація. Рекомендую!)”
“Гарний магазин, приємні ціни, ввічливі продавці.”
“Дуже гарні працівникі - завжди допоможуть - идуть на зустріч”
“Дуже класна,простора студія з талановитими дітками.”
“Вперше в цьому кафе - на так часто буваю у Бородянці. Привітний персонал, смачна кава, круасан з лососем приємно порадував. Всі інгредієнти свіжі - круасан смачний. Затишна атмосфера, уютно. Дякую за гостинність.”
“Як завжди дуже смачно!!! Анюта ти молодець, так тримати, хай щастить!!! Рекомендую скуштувати кожному!!!”
“Рекомендую, якість чудова одягу, все стильно”
“Дякую за массаж! Стало набагато краще.”
“Чітко, якісно, професійно! Рекомендую!”
“Дуже задоволена клубом, тренер дуже уважний, знаходить підхід до будь-якого клієнта, завжди вислухає, підкаже. Дуже дякую, що ви є.”
“Хороший сімейний магазин із ввічливими продавцями”
“Дуже зручно і комфортно. Подзвонила, розказала суть, записали на певний час, прийшла і зробила справу. По телефону розказали які документи взяти. Користуюся послугами тільки цього нотаріуса”
“Гарна ціна. Порядний продавець. Швидко та зручно”
“Сервіс дуже хороший, брала каву але в цілому я її не дуже люблю тому мені не зайшла.”
“Сергій Іванович ДУЖЕ порядна людина. РЕКОМЕНДУЮ до співпраці з ним. Я помилково перекинула йому N суму на карту. Він мені їх повернув. Сергію Івановичу, ще раз Вам бажаю здоров'я, успіхів та процвітання Вашого бізнесу. Величезне Вам ДЯКУЮ!!!!!”