Огляд каталогу
- 1,157 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 1157 результатів
Перегляньте київ вечері у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,157 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 607,347 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає київ вечері з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Вишневе та інших міст.
“Дуже атмосферний і приємний заклад. Сирний суп неймовірно смачний. Кавова карта досить різноманітна і кава також чудова. Єдине, трохи задовго готують замовлення.”
“Спробувала гарбузовий лате, дуже смачний та ароматний за рахунок спецій які дуже поєднуються в цьому напої. Солодка вафля з морозивом та солоною карамеллю теж сподобалася”
“London Cafe — затишне місце з англійською атмосферою, чудовим вибором кави та смачними десертами. Інтер'єр стильний і комфортний, персонал привітний. Ідеально підходить для зустрічей з друзями або спокійного відпочинку з книгою. Особливо варто спробувати фірмові чаї та домашні випічки.”
“Та все сподобалось.Якщо прийшли з дітьми- то є для них ігрова зона. Дуже затишно. Смачний чай з обліпіхою і апельсином;)”
“Хороше місце розташування. Зручно, близько до будинку. Дуже прийнятні ціни на доставку. Персонал приємний. Привітна дівчина працює. Завжди приємно приходити до неї. Щоправда, бентежить сусідство з пивною. Шумно через музику. Та й запах не дуже.”
“Я думаю, усі вже знають, що то найкращі ребра в столиці”
“Чудове містечко в нашому Києві,де вам запропонують дуже смачну їжу та надзвичайний обліпиховий чай, завітайте та переконайтеся”
“Прекрасний заклад з неповторною атмосферою, жива музика, привітний персонал, смачна їжа та коктейлі. Замовляли тако, начос та чурос на десерт. Все дуже смачно. Якщо хочете чудово провести вечір, то вам сюди))”
“Офігене кафе) Постійно туди заходжу на обід. Все так по домашньому, не хочеться уходіть))) Замовлял навіть окремо коробками булочки з яблуками на деякий івент А торти в них просто божествені на замовлення”
“Відвідали сьогодні Ваш ресторан. Дуже хороші враження: гарний інтер"єр, приємна музика, смачна їжа, і швидке обслуговування. Дякуємо офіціанту Вячеславу за якісне обслуговування і відповіді на усі наші запитання. Будемо радити Ваш ресторан знайомим.”
«Файна Фамілія» — ресторан у Києві, який позиціонується як місце для сімейного відпочинку з теплою, затишною атмосферою. Заклад у Печерському районі приваблює гостей охайним інтер’єром і форматом, що підходить для візитів із дітьми.
“Сервіс на високому рівні! Дуже смачно!!! Дякую тобі Маmamia:) Доброго вечора! Сьогодні замовили піцу Прімавера. Були дуже розчаровані:( Рукола,яка присутня в піці була зовсім брудна! Пісок тріщав на зубах. Адміністратор,зверніть ,будь ласка,на цей недолік свою увагу!”
“Почула від подруги про це місце і вирішили відвідати з чоловіком, були дуже звидовані сервісом і смаком страв!”
“Найсмачніша піца, яку коли-небудь купував! Дуже приємні і привітні хлопці готують. І ціни адекватні, постійно тут замовляю”
“5/5 по всьому. Просто феєричний досвід. Дуже смачно, чудове обслуговування. Жодного разу за вечір не замислилась про те, що щось можна було б інакше.”
“Саме у вас я вперше спробувала суші і мені сподобалося, раніше я їх вважала не смачними, але думка змінилася завдяки вашому закладу. Особливу подяку я б хотіла висловити адміністратору Олені за сприяння надане мені, як вагітній жінці. Величезне спасибі.”
“Це саме ресторан у класичному розумінні цього слова. Був там в будній день, не в годину пік, але при цьому людей було досить багато. Але при цьому замовлення приносили швидко, коктейлі смачні, ціна/якість норм (трохи вище середнього), кухня теж в цілому ок, хоча позиціонування як саме м'ясного ресторану не зовсім розумію, особливого акценту на м'ясо немає, в принципі стандартний набір, навіть з акцентом на салати”
“Центр міста. Велике приміщення з різноманітними тематичними залами на любий смак. Цікавий інтер'єр з історичним підтекстом. Файна подача їжі. Загалом усе було дуже смачно, достатньо широкий вибір страв та прекрасний персонал! Нам пощастило, у нас був найкращий офіціант Олена - вона просто фантастична, чарівна, дружелюбна жіночка з неймовірним почуттям гумору. Залишились дуже задоволені. Однозначно рекомендую цей заклад!”
“Сучасна українська кухня, дуже класні поєднання у стравах, смачно. Інтерʼєр в стилі мінімалізм. Обслуговування чудове. Рекомендую!”
“Рекомендую відвідати хоча б 1 раз! Атмосфера приємна як у закордонному готелі. Легка музика. Смачна кухня.”
“Дякую всій команді за смачну їжу, чудове обслуговування ( офіціанти Олександр та Альона), гарну атмосферу. Кривий Ріг передає вітання)”
“Піца в закладі дуже смачна,атмосфера супер,грає різдв'яна музика,є місце для дітей,дуже гарний сервіс,їжа просто пальця свої можна з'їсти,хочеться ще і ще!! І ДІТЯМ ДУЖЕ ПОДОБАЄТЬСЯ”
“Святкували корпоратив в окремій залі на 40 персон із каміном. Антураж просто неймовірний, все було гарно прикрашено. Ми брали свою музику, танцювали, проводили усілякі конкурси -місця вдосталь. По кухні - дуже смачно і ціни досить адекватні як для локації та рівню закладу. Раджу)”
“Відвідали заклад в ТЦ Городок і були приємно вражені сімейною атмосферою, для дитина є ігрова кімната-це великий+. Нас обслуговувала дуже приємна офіціант-Катерина, завжди вчасно підходила, радила страви..Дякуємо за гарну атмосферу і смачну їжу!прийдемо ще))”
“Дуже гарне місце,вже не перший раз відпочиваємо, чисто, тихо, спокійно, хороший сервіс, вдячні керівництву за лояльність, була замовлена баня і за 10 хвилин до прибуття на місце ми потрапили в ДТП, в нашу машину вїхав неадекватний водій, до нас віднеслись з розумінням та запропонували на інший день перенести, за що щиро вдячні, рекомендуємо місце для відпочинку.”
“Улюблене київське пиво і пивоварня, найкращий IPA (Ipanema, Кохати), цікаві сезонні позиції, з їжі рекомендую курячі лоліпопси, але не за цим сюди ходять. Топ-локація на райончику, дуже берлінський вайб, якщо прям хочеться з чимось порівняти.”
“Була в цьому закладі ще в минулому році і тоді воно вже називалось «Зоря». Гарне обслуговування, смачна кухня. Зоря зачинилася, але на цьому місці відкрилося кафе Марія, з таким самим посудом як було в Зорі”
“Безперечно затишне місце з приємним інтер'єром. Цікава розстановка столиків: є на будь-який смак і диванчики, і стільці, і місця на підвищеній платформі. Місце симпатично прикрашене до свята 14 лютого, проте штучні пелюстки троянд на підвіконні трохи зайві і здешевляють загальну картину. Приємний і люб'язний персонал, хороше обслуговування. Кухня, як завжди на висоті. Дуууже смачна рибка з чорним різотто. Можна завітати як самому, так і з компанією. Непоганий варіант для побачення. Хочеться повертатися=)”
“Хочеться побільше закладів які так добре ставляться до тварин! Дякую вам)”
“Смачно, швидко, чисто, ґречно і зі смаком оформлено. Хороша літня тераса з прекрасним видом на місто. Оскільки вона кругова, можна спостерігати не тільки за дотриманням Жулянами розкладу, а й милуватися краєвидами Батиєвої гори.”