Огляд каталогу
- 19 Всього бізнесів
- 3.1 Середній рейтинг
- 68% З відгуками
- 53% З фото
Знайдено 19 результатів
Перегляньте клапани у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 19 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.1/5 на основі 772 відгуків та оцінок.
“Порекомендували звернутися до цих майстрів по регулюванню клапанів. Все зробили чудово, замінили свічки і відрегулювали клапани, усунули деякі недоліки на Camry 40. Вранці машину залишив, а ввечері забрав, все як і обговорювалось! Ціни помірні за таку роботу. Рекомендую!”
“Записався на дане СТО с проблемою забитого радіатора пічки. Промивку робили апаратом. По ціні дешевше ніж у конкурентів. Пів дня і знову дує гарячим повітрям. Дякую мастерам за швидку роботу.”
“Приїхав з проблемою забитий сажовий на 1.7 CDTI, майстер зробив за пів дня, авто їде чудово! Ціни приємні!”
“нещодавно замовляв візок для шланга. Менеджер - "диво" (у хорошому сенсі), забирав самовивіз - обслуговування швидке. Спілкування з "Інженерним світом" доставило ЗАДОВОЛЕННЯ. РЕКОМЕНДУЮ.”
“Дуже якісна продукція. Насамперед є виробництво пневмоциліндрів компактних серій.”
“Хороший і уважний майстер. Визначив проблему, надав декілька шляхів її вирішення - обрали найбільш оптимальний Все спокійно, без нервів. Рекомендую!”
“В цій сфері працюють професіонали!!!! Швидке реагування на замовлення та підбір потрібного товару. Доставка товару не змушує довго чекати.”
“Якісний сервіс та приємні ціни. Рекомендую!”
“Дуже кваліфіковані лікарі. Нажаль великі черги, якщо ви запишитеся онлайн, це не гарантує вам час та порядок потрапляння на процедури чи до лікаря”
«Ремонт Центр на Вербовой» — це спеціалізований автосервіс у Києві, в Оболонському районі, куди звертаються за точними роботами по двигуну. За адресою вулиця Вербова, 1 майстри допомагають відновити ключові вузли, коли потрібен не “косметичний”, а справжній ремонт з вимірами та механічною обробкою.
“Спасибі! Взявся за роботу яку не хотіли брати інші. Ввічливий.”
“Найкраща лікарня де я лікувалась і лікуюсь. Прекрасні умови, персонал, лікарі.”