Огляд каталогу
- 147 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 147 результатів
Перегляньте коктейлів у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 147 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 63,403 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає коктейлів з таких міст як Київ, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Бровари, Вишгород та інших міст.
“Нормальне відділення, черг не буває, іноді замовляю сюди з розетки)”
“Замовляли і гарячі та холодні суші – і ті й ті просто пальчики оближеш. Великі, смачні, багато лосося та вугра. Реально рекомендую і сам ще замовлятиму.”
“Дійсно дуже смачна кава, рекомендую. Приємна атмосфера і для тих хто хоче поїсти їсти бургери та хотдоги”
“Роли одні з найкращих у Києві, за смаком 10/10! За розміром величезні, багато риби, яка, до речі, має насичений смак. Начинки дуже багато, а не один рис Однозначно братиму ще, ціни за такі бомбічні роли дуже радують”
“Страви дуже смачні, все добре приготовлено й виглядає апетитно. Персонал привітний і уважний, обслуговування швидке та приємне. Замовлення подали без затримок, залишилися лише позитивні враження.”
“Щойно звідти. В свій День народження, тобто з датою 13 листопада, навіть не знаючи того, адміністратор посадила за столик саме під номером 13. Це дуже приємно здивувало. А, взагалі побував ши вперше, залишився з надто позитивними враженнями. Все МЕГА смачно, затишний заклад, чудова атмосфера, гарна музика, вічливий персонал, СЕРВІС на вищому рівні. Дякую Вам. Однозначно Рекомендую та приходитиму особисто, з сім'єю ще. Ви КРУТІ. Дякую Вам.”
“Приємна атмосфера, вишукані страви,вічливий офіціант. Місце де можна відпочити, смачно поїсти, отримати релакс”
“взяв на пробу їхній протеїн зі смаком печінки. Просто бомба. Після ванситону це небо та земля. Рекомендую.”
“Пиво шашличок, рибка коньячок, все красиво і смакує, ціни начебто задарма.”
“Завжди дуже смачно! А ще у них доставка на позашляховику!”
“Відкрились після оновлення. Недорогий смачний бізнес-ланч, гарні десерти. Прийду ще”
“Відвідав клуб і залишився в захваті! Чудова атмосфера, професійні танцюристки та якісне обслуговування. Напої смачні, а музика створює приємний настрій. Рекомендую всім, хто хоче насолодитися незабутнім вечором! Обов'язково повернусь!”
“Будемо ще замовляти. Дуже сподобалися бургери)”
“Затишно, хороший сервіс, смачно і найкраща музика в Гідропарке!”
“Найкращі міні-готелі на Троєщині, що доводилося бронювати. Дякую вам!”
“5 зірок виключно за те, що це місце колись мало назву "Під горою" і сповнене радісними та яскравими спогадами :)”
“Ціна якість - п'ятірочка, в бургерах багато начинки, м'яса. Єдине - фрішка не оргазм. А так, якщо на райончику то сюди. (Або в Мак, але ж то не те) П.с. Я, наступного разу, бургер тут, а за фрішкою зайду в Мак”
“Затишно, музика гарна, вибір пива та алкогольні напої є на вибір.”
“Домашня кухня. Дуже смачно! Готують все після замовлення клієнта!”
“Вже не перший раз беремо шашлик і завжди смачний. Печена картопля гарно доповнює мʼясо :). Дякуємо хлопці за привітність та смачний шашлик :)”
“Хороший заклад з хорошою атмосферою,часто ходжу туди і нічого негативно не можу сказати)”
“У самому кафе я не був.але мікрорайон великопний”
“Дуже смачна кава, є рослинне молоко і роблять у свою тару, що важливо. Великий вибір солодощів і є місце всередині, щоб посидіти і відпочити від шуму на вулиці.”
“Дуже смачна кава, є рослинне молоко і роблять у свою тару, що важливо. Великий вибір солодощів і є місце всередині, щоб посидіти і відпочити від шуму на вулиці.”
«Гарнізон» – це паб, розташований у підвальному приміщенні історичного Пасажу на Хрещатику. Концепція закладу поєднує в собі атмосферу класичного англійського пабу з унікальним військовим антуражем. Інтер'єр пабу нагадує справжній музей, де зібрано безліч військових артефактів та фотографій.
“Вибір пива кращий ніж в інших пивних магазинах Борисполя, але для крафтолюба вибір все таки недостатній :) ставлю 5 авансом”
“Ето Китайське кафе "Новий Схід"”
“Затишний ресторан італійської кухні. Гарна подача і неймовірно смачно. Залишились дуже задоволені!”