Огляд каталогу
- 109 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 109 результатів
Перегляньте колорит у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 109 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 51,195 відгуків та оцінок.
“Кухня сподобалась, персонал ввічливий і приємний.”
“Ресторан Мтрешка декор від #студииРА”
“Чудове місце з затишною атмосферою. Виконують побажання гостей. Незважаючи на те, що в меню не має зараз качки, офіціант уточнив за можливість її приготування і запропонував на вибір декілька гарнірів. Страва була смачна, качине філе ніжне та соковите. Рекомендую відвідати заклад та крім качки, обовʼязково скуштувати фірмовий Велингтон від Шефа.”
“Одне з моїх улюблених місць. Розслаблене, демократичне, прикольне за дизайном, ну і головне- вибір пива на всяк смак. Моє улюблене- томатне! Завжди свіже, смачне. Гарне обслуговування. Є постійні відвідувачі, з якими вже зустрічаєшся, наче це твої дорогі друзі. Раджу.”
“Дуже професійно працюють перукарі і персонал, ціни приємні. Рекомендую!”
“Чудовий готель, святкували тут весілля на двох, залишилися тільки приємні враження. Персонал тут робить все для того. Окреме дякую працівникам ресторану за вечерю. Номер , у нас був італійський, чистесенький у номері є все що потрібно. Всі три адміністраторки на рецепції були привітні. Також приємним бонусом був фотограф від готелю. Обовʼязково відсвяткуємо у вас річницю!”
“Відмінна піца, але мало місця, де можна розташуватися, щоб цю піцу спробувати”
“Дуже затишне місце, де хочеться залишитися довше. Смачні коктейлі, дуже великий вибір меню! Порції щедрі, обслуговування уважне, а атмосфера. Обов’язково повернемося ще!”
“Ви не втратите кулінарні здібності вашої мами - навіть будучи іноземцем в Україні! Це просто дім далеко від дому для африканців і тих, хто їх любить.”
“Чудовий ресторан з дуже смачною їжею. Були деякі дрібні недоліки щодо чистоти столиків, але подача і самі страви це перекрили. Дуже сподобалось, що ресторан без питань розділив усі замовлені страви навпіл і запакував у окремі коробочки, а не просто дав дві упаковки приборів на наше уточнення, що їсти один суп і одну лапшу буде дві людини. Чудовий заклад. Планую відвідувати ще.”
“Замовляємо суші вже не вперше, і щоразу сервіс на висоті! Роли завжди свіжі, дуже смачні й красиво оформлені. Улюблені — сирний рол з лососем, теплий з креветкою, рол манекі - бо у всіх ідеальний баланс інгредієнтів і неймовірний смак. Доставка завжди швидка, навіть у годину пік, а страви приїжджають теплими та охайно запакованими. Приємно, що якість залишається стабільно високою. Дуже рекомендуємо цей сервіс усім поціновувачам суші!”
“Смачна кава, у кав'ярні є смаколики. Можна відвідати з собакою. Є теплі пледи, з якими можна посидіти в закладі чи на вулиці. Гарне обслуговування. Також є туалет та вішаки для курток. В цілому стильна та затишна кав'ярня, де можна посидіти самому або з друзями та випити смачну каву)”
“Заклад оновив свій інтер'єр. Стало набагато затишніше. Замовляла цезар. Цезар смачний тільки мені здалося, що порція стала менше, аніж була раніше. Чай обліпихо-імбирний - дуже смачний!”
“Класний заклад . Рекомендую будемо з сім'єю ходити щє”
“Дуже смачний гарбузовий суп, в таку дурну погоду це те, що треба. У ТЦ є генератор, тому світло є завжди. Приємна атмосфера, високий рівень сервісу. Рекомендую!”
“Перевершує очікування! Рекомендую”
“Гарне місце, зручне розташування. Для мене як власника домашніх тварин, дуже подобається магазин "ЗооСмак". Великий вибір, якісний товар, адекватні ціни. Привітливі та компетентні продавці.”
“Завжди заходжу за кавою, свіжим хлібцем, круасанами та безумовно молочкою. Ніколи не було проблем з продавчинями. Люди, які пишуть про хамство і інше з боку продавчинь, то може з вами шось не те?”
“Якщо чесно, я дивуюсь негативним відгукам на цю компанію. За кілька днів я в буквальному сенсі зачіпала їхню службу клієнтської підтримки дзвінками з питаннями, при цьому завжди додзвонювалася без проблем і незмінно отримувала ввічливу і релевовану відповідь. Більше того, відправивши документи з Києва до Москви за стандартним тарифом (доставка займає 3-4 робочі дні; при цьому ціна доставки в 10 (!!!) разів нижча, ніж у DHL або Нової пошти) з доставкою до пункту видачі вчора вранці, вже сьогодні адресат отримав смс повідомлення про те, що можна приїжджати та забирати папери. Вважаючи, що це може бути глюк системи, я зв'язалася зі службою клієнтської підтримки знову, і мені підтвердили, що документи справді вже в Москві. Агент пояснив, що мені просто пощастило: відправлення пішло того ж дня разом із терміновими посилками. Але це все одно дуже приємно. Загалом, досвід роботи з цією компанією більш ніж просто приємний, і я обов'язково користуватимуся її послугами в майбутньому.”
“Смачна їжа. Для швидкого обіду, рекомендую. Ціни нормальні, як для Києва-бюджетні. Перші страви не рекомендую, адже на смак вони як в їдальні, але ціна й така сама. Все інші страви смачні та недорогі.”
“Ідеальне рішення , коли не хочеш готувати в накривати стіл сама для особливих подій. Нещодавно святкувала свій день народження і вирішила замовити закуски в ресторані ЗОЛОТИЙ ЛЕВ. Це було найкраще рішення! Закуски були справжнім шедевром. Різноманіття всього вражало, все було гарно оформлено і неймовірно смачно. Гості були в захваті від подачі та смаку закусок, і всі запитували, де я замовила цю смакоту.”
“Прекрасне місце, чудова їжа, дуже затишно і неймовірний чай. Мені все сподобалось”
“Служба таксі в Ірпені, яка завжди пропонуює акційні промокоди. Тому, в порівнянні з конкурентами, найкраща ціна послуг. Водії Глобуса доброзичливі. Машину можно обирати різного класу та комфорту. Оплата як готівкою так і безготівкою. Вже більше року користуюсь мобільним додатком - зручно, швидко та просто. Всім, хто користується службами таксі в Ірпені, рекомендую викликати саме таксі Глобус.”
“Вчора виступали у Миколаєві, це просто супер все під враженням, дуже красиво, хлопці молодці майстри своєї справи, все дуже красиво.”
“Все супер, смачно та зручно. Вишневий сироп просто відвал голови!”
“Ціни середні, не сказав би, що дуже високі, але і не низькі. Їжа смачна, під час очікування принесли шоті з намазками. Офіціант "Олександр" порекомендував смачне вино та перед замовленням дав його на пробу, дуже йому дякую за обслуговування та рекомендацію. Ресторан атмосферний, грає приємна музика. Рекомендую цей заклад.”