Меморіальний комплекс Воїнам-танкістам
“Іноді люблю влаштовувати квести містами. Один з них - типу "Ворлд оф Тенкс". А загалом, історію варто вивчати. І в УПА, і в Радянській Армії було багато українців. І пам'ятники простим воїнам не варто рушити. Вони мають бути нагадуванням нащадкам.”