КОРОНА САЛОН КРАСИ
КОРОНА САЛОН КРАСИ — сучасний салон краси. Тут надають манікюр, педикюр, епіляція та доглядові та косметологічні процедури.
Знайдено 10 результатів
КОРОНА САЛОН КРАСИ — сучасний салон краси. Тут надають манікюр, педикюр, епіляція та доглядові та косметологічні процедури.
Корона — салон краси, де поєднують професійність і простоту. Доступні послуги: жіночі та чоловічі стрижки, фарбування та догляд за волоссям.
“Відзначали малому рік і залишились задоволені. Було дуже смачно, шашлик взагалі бомба. До керуючих закладом було прохання про доступність, щоб зробили пандус для мам з колясками та людей з інвалідністю. Нас почули, на сьогоднішній день маємо доступну терасу , за що вдячні власникам! Ви на вірному шляху, успіхів Вам!”
“Нормальне місце для перепочити. Бар, сніданки, сучасні номери за помірну ціну, розташування недалеко від аеропорту”
Клініка з комплексним плануванням лікування, сучасним оснащенням та імплантацією. Відзначають прозорі кошториси, уважний супровід і високий рівень фахівців.
Клініка, що повертає усмішку навіть у складних випадках. Хвалять акуратні видалення, безболісне лікування та уважну підтримку пацієнтів.
XOXO space — салон краси, де поєднують професійність і простоту. Серед напрямів — педикюр, догляд за бровами.
“Доброго дня. Зупинялися в готелі Корона на одну ніч 26 грудня, сподобалося все нас забрав водій готеля, якого ми чекали декілька хвилин, і так само завіз в 2й годині ночі без проблем в аеропорт знову, сервіс просто супер. Дівчина Ірина, на рецепшині надзвичайно привітна. Кімната дуже чиста і тепла, нам долатково дали калорифер. Чудовий готель, рекомендую”
“Я студент, у мене були серйозні проблеми із зубами. Шукав стоматолога з моїх уподобань, і ось, бачу ціни нормальні цілком, не особливо так і далеко від мене. Записався на другу половину дня (мені так набагато зручніше, і досі). Перший день, і наступні дні все як за розкладом (запис на місяць вперед). Якщо все сумно (наприклад, зуб дуже болить), то дзвоніть на особистий номер лікаря! (бажано) Персонал - жіночий, адекватний, компетентний, професійний (у моїй практиці, мене лікували більше 3-х стоматологів (2-і жінки та 1 чоловік) у поліклініці МВС у Києві, де порівняно з цим стоматологом-ортодонтом-хірургом(по зубах), вони й поряд не стояли, хоча стаж. Мені ставили "самолігуючі" брекети з видаленням на небі зайвого зуба, помісячною заміною дуги, і в результаті їх зняттям і подальшим лікування карієсу. Все пройшло чудово, я не відчував ніякого болю, тому що тут застосовується найкращий анестетик з дуже тонкою голкою (щоб боляче не було при застосуванні)! (У моєму випадку це обов'язково, але і в інших, також можна його застосувати) Вважаю, що негативні відгуки у бік контори пов'язані насамперед із людським фактором! Наприклад, на місяць все забито, за часом нивкуаю потрапити до лікаря не вийде (якщо не терміново!), Можна домовиться на інший час, але якщо у Вас біда із зубами (дуже погано – терпіти не можете), дзвоніть пояснюєте що та як особисто зі стоматологом-бажано (якщо не зайнятий) (бажано). Не забувайте, не Ви одні такі вимогливі, є й інші люди яким терміново потрібне лікування (як у Вашому випадку перенесли/скасували запис! Будьте більш далекоглядними в таких ситуаціях, з повагою ставитеся до людини, що лікує Вас, і все буде добре! Інакше Вам не сюди! Є більш круті поліклініки, (приватні, наприклад), де є всі зручності тощо, але ціни там будуть уже не настільки наближені до наших реалій та можливостей Найадекватніші ціни в порівнянні з іншими конторами! Найкращі з найкращих на районі стоматолог-ортодонт-хірург (по зубах)! P.S. Мені звичайний анестетик не допомагає! Ще в МВС мені видалили передній (типу зайвий, але як виявилося можна було і залишити - ось такі "професіонали"!) зуб з 3-ма уколами анестетика (укол в небо, в ясна над і за зубом), в результаті було дуже боляче, більше я туди не повернуся! Ще одне, у мене "гіперчутливі зуби", дуже не приємно знімати брекети (як у моєму випадку) - занадто велика площа прилягання до зуба, так як потрібно зменшувати площу замка, шляхом його підпилювання (це важкі та затяжний процес), де зняття утруднюється в рази по часу (у моєму випадку це 6 годин, приблизно). Весь процес відбувається без анестезії (я не писав, що не можна без нього!). (за бажанням) Рекомендую, приходьте та станете найщасливішими людьми на районі))).”