Coffee Point
“Дякую вам. Було смачно і затишно.”
Знайдено 13 результатів
“Дякую вам. Було смачно і затишно.”
“Чудове місце. Класна кава - добрий сорт кави та якісне приготування. Великий вибір смаколиків . Є де посидіти і поспілкуватись .”
“Дуже часто брудні столики і шумні діти, а кава смачна, дякую. Також смачні макарунси, особливо з дорблю. Завжди є люди. Але я більш Ліберіку на Новодарницькій!”
“Дуже добре, що в цьому місці з'явилася кав'ярня де можна посідати. Людей в цьому місці дуже багато, а нормальної кав'ярні з доброю кавою майже не було. Кава тут смачна. Інтер'єр затишний. Дуже мені сподобалося, що є розетки біля столиків, щоб можна було підзарядити гаджети. Столиків тут багато. Виглядають привабливо. Але я зазвичай тільки каву п'ю. Може колотись спробую тістечко.”
“Постійно йдучи на роботу не міг пройти повз ) Все круто та смачно, дякую)”
“Класна атмосфера, Анастасія бариста робить чудову каву”
“Мої найкращі рекомендації!! Смачна кава, асортимент десертів, затишна атмосфера, гарний сервіс. Дуже зручне розташування, біля дороги, прохідне місце. Наявність вайфаю та телевізора то тільки плюс. Найкращі побажання персоналу .”
“Приємно Затишна та чудова кавʼярня, перше чим сподобалось ця кавʼярня, так це цінами, вони нижчі чим в інших кавʼярнях біля дому. Також дуже атмосферно, є місце для діток, тому батьки можуть поспілкуватися, коли пʼють каву. Баристи дуже ввічливі та усміхнені. Буду приходити обовʼязково ще і не раз !!!! Ви найкращі у нас на районі”
“Безумовно найкраща кава на околицях. Затишна атмосфера та дуже привітний персонал! Десерти дуже смачні, особливо макаронс!”
“смачно та недорого! пс: приємно отримати цукерку у подарунок :)”
“Найсмачніша кава, бариста класні, завжди коли туди приходжу настрій піднімається до небес. Найкраща кав'ярня”