Coffee & Cake
“Смачна кава і не тільки. Дякую.”
Знайдено 9 результатів
“Смачна кава і не тільки. Дякую.”
“Круасан з прошутто та подвійний еспресо )) Гарний початок дня))) Чисто, розділення на зону готування їжі та касу. О 9-00 порожньо) Є можливість видачі замовлень у вікно)”
“Затишне місце. Кава справді смачна!”
“Рибки прикольні там за заборчиком. В цілому скажу так, далеко не кожного разу проїжджаючи повз кавʼярню я маю бажання пити каву, але сама обстановочка так і вабить заїхати, взяти лате з кокосовим сиропом, (за ноу хану зі стільцями під деревцем поруч з рибками прям 5), сісти поруч з рибками, дістати сигаретку та зателефонувати якомусь Олегу і пояснити що він Олег, а він і не проти, бо що ти можеш протиставити людині, яка пʼє каву під деревом, поруч з рибками та кроликами і це в 50м від будинку.”
“Неймовірно смачні круасани. Великі. З гарячим напоєм - повноцінний прийом їжі. З мигдалем - мій фаворит з 2015 року. А новинка мигдаль+ оранж - фаворит #2) "Волконський", дякую за високу якість!”
“Сьогодні відвідав цей заклад. Кава смачна, ароматна, випив із задоволенням навіть без цукру!!! Ще сподобався горіховий тарт. Хочу також відмітить обслуговування, дівчата привітні та уважні. Дуже приємні враження, обов’язково повернуся ще!”
“Приємно Затишна та чудова кавʼярня, перше чим сподобалось ця кавʼярня, так це цінами, вони нижчі чим в інших кавʼярнях біля дому. Також дуже атмосферно, є місце для діток, тому батьки можуть поспілкуватися, коли пʼють каву. Баристи дуже ввічливі та усміхнені. Буду приходити обовʼязково ще і не раз !!!! Ви найкращі у нас на районі”
“Обслуговування на висоті. Все сподобалося. Кава дуже смачна”
“Супер смачну каву) атмосфера на рівні) дівчина бариста професіонал своєї справи) завжди в настрої і гарного дня забажає)”