Огляд каталогу
- 264 Всього бізнесів
- 4.4 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 94% З фото
Знайдено 264 результатів
Перегляньте кофе точка у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 264 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.4/5 на основі 84,098 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кофе точка з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Петропавлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Завжди чисто та охайно, файний персонал, чудова кухня, помірні ціни як для такого закладу, дякую що з'явились в нашому місті!!”
“Смачна кава та напої, гарна рецептура та приготування.”
“Добра кав’ярня зі смачними тістечками. Рекомендую!”
“Смачний ранковий капучино та хрусткий круасан - день почався чудово!”
“Береться до людей☺️☺️☺️ Гарний співрозмовник)))”
“Дуже смачна кава, приємна дівчина-бариста, пам'ятає відвідувачів та що вони полюбляють. Найсмачніші круасани з мигдалем) Хочеться заходити за смаколиками та гарним настроєм)”
“Замовляв таємний бокс. Наповнення сподобалось, є і основне - рол з яловичиною, і солодке - пончики, і смузі, кава. Обовʼязково спробую замовити ще.”
“Чудове місце, де можна поїсти смачний ланч і попити кави. 5 зірок ставлю”
“Моє улюблене місце. Дуже гарна атмосфера, чудове обслуговування завжди! І, звісно, смачно! Це виграшне комбо)”
“Поряд з роботою, смакота нереальна. Купляв пару разів торт на день народження - всі були у захваті! Однозначно рекомендую!”
“Люблю Львівські круасани На перший погляд кухня чиста, що вважається великим плюсом Круасани смачні та свіжі Єдиний недолік: мало місця”
“Затишний заклад, але маленький і ціна трохи вища за середню. Для компаній десь до 10 людей буде саме воно. Піца, пиво і т.д. - все є для гарного проведення часу.”
“Чи не експерт по смаку кави, але цей заклад змусило мене знову полюбити кави. Інтер'єр всередині стильний і затишний. Бариста завжди ввічливий і привітний. Загалом, враження від кав'ярні хорошое) Не можу сказати високі ціни чи ні, але за маленький капучино я заплатила 30грн, за середній / великий - 50 грн. Решта кави приблизно з такою ж розцінкою”
“Дуже смачний чай, гарне обслуговування! Цікаві робітники!”
“Чудова кава є вай фай, можливо підєднатись до розеток і підзарядитися. Дуже приємний адмністратор/барменша.”
“Можу відмітити відмінний сервіс, раніше замовляли піцу, навіть якщо були якісь нюанси , завжди швидко реагували та виправлялись! Також завжди швидка доставка )) Піца смачна , вирішили сьогодні спробувати суші) не робили великих ставок бо сприймали Котофей в основному як пекарню з піцою))) проте очікування перевершились, я б сказала навіть порівняно з більшість місць в Боярці які позиціонують себе як суші-доставки ( мовчу за сервіс, бо там скоріше пародія на нього , проте тут кількість начинки і ціна продукту дійсно випереджають конкурентів ) , тут з обома елементами все чудово, судячи з мого багаторічного досвіду замовлень ❤️можна тільки подякувати власникам за те що створюють якісний продукт в Боярці, таких місць на пальцях перерахувати!”
“Часто з чоловіком приходимо на каву. Все подобається.”
“Дуже гарне кафе. Гостинний персонал смачнюща кухня. Гарно підходить для проведення заходів з приводу дня народження , випускних вечорів. Гарні зали що вміщають в себе до пятидесяти персон.”
“Затишне місце. Кава справді смачна!”
“Затишне місце. Кава справді смачна!”
“Затишно, комфортно. Чемний персонал.”
“Смачна, запашна кава, приємна атмосфера, привітні дівчата! Молодці!П'ять зірочок!”
“Завжди привітні! Смачні сніданки. Зігрівають чаєм або кавою. Випічка авторська теж заслуговує на увагу;)”
“Ціни лояльні, кава дуже смачна, обслуговування на висоті, каву робив хлопець, дуже сподобалась, вже з кілька місяців беру тут каву, швидко та смачно, все чудово, дякую вам!”
“Гарний еспресо за нормальною ціною. Ввічливий баристо.”
“Одне з найулюбленіших місць в Києві. Не дивлячись на жваву дорогу поруч в кав'ярні досить затишно. Кава тут однозначно топ :) З їжі мало що коштував. Але салати теж топчик.”
“Смачні десерти, ароматная кава та коктейлі! Оперативне обслуговування та затишна атмосфера!”
“Все дуже сподобалося! Бариста приємна в розмові, розповість, порадить. Атмосфера чудова, сама кафа також. Капучіно зроблено по пропорціям, молоко взбито чудово, температура правильна, дуже смачно)”
“Чудове обслуговування, поспішали, попросили швиденько поїсти і запропонувати щось щоб вкластися в 10 хвилин. Винесли тост, чай, тістечко , швидко і з розумінням.”
“Даже приємне місце. Обслуговування на найвищому рівні. Куштували круасани з грибами, все сподобалося. Звісно трохи бентежить каса на самому вході у заклад, але такі умови при карантинних обмеженнях. Дякуємо працівникам закладу.”