Огляд каталогу
- 335 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 335 результатів
Перегляньте краща кава у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 335 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 94,058 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає краща кава з таких міст як Київ, Бровари, Софіївська Борщагівка, Бориспіль, Вишгород та інших міст.
“Дуже смачна кава, смачні булочки, чудове обслуговування. Приємні ціни”
“Маленька комфортна кав'ярня відразу біля виходу з метро васильківська, смачна кава, вранці знижки на каву”
“Шикарна кава, є скляний посуд, дуже сподобався підхід бариста до клієнта!)”
“Чудове місце. Прийнятні ціни. Хочеться ще сюди приходити”
“Найсмачніша кава який я коли небудь пробував.”
“Досить цікава місцина , біля виходу з метро , чисто , охайно, багато місця , але майже завжди всі столи зайняті , wi-fi, є де зарядити телефон чи ноутбук , приємна музика ,смачні снеки , тістечка,круасани , тости , кава середньої якості , забагато молока як на мій смак , є відповідні стандарти і капучино не повинно смакувати як латте.”
“Неймовірно смачна кава та сімейна атмосфера. Замовляю майже щодня їдучи на роботу”
“Несподівано, прогулюючись по вул. уважний, з усмішкою на обличчі зробив моє Латте і я зловила себе на думці, що якщо вся наша молодь така, або хоча б половина - ще не все так погано і наше майбутнє не таке вже й похмуре. Раджу всім, хто пробігає повз, зловіть момент, зайдіть в Кавову лавку "Lavin" на вул. Івашкевича і ви не пошкодуєте. Дякую хлопці! Процвітання вам!”
“Не розумію, чому вам ставлячи 5 зірок… я не хочу псувати вам загальну оцінку, теж ставлю 5 зірок Але Дівчинка приготувала еспресо майже повний 110мл стаканчик, з екстракцією в 45 секунд, це жахливо Такий напій навіть кави важко назвати”
“Досить затишно, смачна кава, непогано для перепочинку після довгих прогулок по супермаркету.”
“Дуже смачна кава та приємний обслуговуючий персонал!”
“Найсмачніша кава на лісовій, тут”
“Смачна кава,обслуговування дуже гарне, десерти смачненькі)”
“Смачна, недорога кухня та привітливий персонал. Заклад не претендує на ресторан, тому як для їдальні - 5+!”
“Дуже задоволена роботою інтернет-магазину Hotpick! Замовляла кілька разів ін’єкційну косметику – усе прийшло вчасно, добре запаковане. Помітно, що магазин дбає про якість продукції та клієнтів. Менеджери завжди на зв’язку, допомагають з вибором і дають вичерпні консультації щодо застосування. Особливо приємно, що відправляють замовлення дуже швидко. Якщо потрібна якісна косметологічна продукція – це саме той магазин, якому можна довіряти. Рекомендую!”
“Круті хлопці! І Дуже смачна кава!!! Рекомендую)))!”
“Відмінний вибір смачної кави і чаю, є всякі вкусняхі для перекусу (в тому числі для тих, хто на пп і для маленьких діток, наприклад фруктові цукерки без цукру), ціни стандартні як і скрізь, обслуговують привітні дівчинки. Любимо сюди заходити після 22:00, коли Скай Мол вже закритий, а кінотеатр і це кафе ще працюють.”
“Затишна маленька кав'ярня, можна посидіти і посмакувати смачну каву та солодощі, особливо приємно - печиво з передбаченням в подарунок)”
“Найсмачніша кава в Marchella's coffee style.”
“Дуже привітний та щирий персонал, неймовірно смачна кава! Обов'язково рекомендую спробувати десерти без цукру (особливо медовик-вишня), і п'ю воду на якій готують. Дуже рекомендую!)”
“Смачна кава, цікаве меню, затишне місце та класні баристи) дякую!”
“Періодично заглядаю за тортиками, все чудово та смачно. Також брав на замовлення, також рекомендую.”
“Був сьогодні на відновлювальному масажі в Nikko Massage, після процедури почував себе максимально розслабленим та спокійним. І якраз шляхом зайшов у цю кав'ярню — атмосфера тут просто кайфова, затишна і дуже тепла. Взяв собі каву, і він ідеально доповнив мій розслаблений стан після масажу: ароматний, насичений, прямий у крапку. Персонал доброзичливий, все швидко та акуратно. Відмінне місце, щоб продовжити ефект відпочинку та просто насолодитися моментом. Безперечно повернуся!”
“Хороший перевізник! Замовляв квиток заздалегідь, все організовано чітко, виїзд без затримок. Поїздка пройшла спокійно та комфортно.”