Огляд каталогу
- 101 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 92% З фото
Знайдено 101 результатів
Перегляньте краща піца у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 101 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 63,277 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає краща піца з таких міст як Київ, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Біла Церква, Вишневе та інших міст.
“дуже смачна їжа, красива атмосфера та доброзичливі офіціанти”
“Їжа - смачно і не за всі гроші світу. Атмосфера - сімейна, дружня. Одним словом - рекомендую!”
“Заказала піцу,свою улюблену.Ви як завжди на висоті.Дуже рада,що ви вже знову працюєте.Дякую за якість і обслуговування.Я залишаюсь вашим клієнтом.Процвітання вам.”
“Взагалі хлопці молодці, знижка на самовивезення, все швидко і смачно! А ціни приємно тішать!”
“Шалені, шикарні бургер. Прийдемо ще!))”
“Як турок, я отримав найкраще обслуговування в цьому ресторані в Україні. Заклад був надзвичайно чистим і охайним, а страви — дуже смачними. Персонал мені дуже допоміг; особливо дякую менеджеру ресторану. Однозначно рекомендую. Міша Анастасія”
“регулярно замовляємо тут піццу. стабільно добра якість, смачно, великий асортимент, роблять швидко. можна замовити через сайт чи прямо на місці. ціни досить низькі, це приємно. є генератор, так що під час відключень все працює (крім термінала хіба).”
“Уютно, приємний персонал, смачна кава”
“Дуже класне місце. Популярне серед місцевих. Смачна кухня, пиво надзвичайне, не пляшкове. Офіціанти завжди привітні. Ціни конкурентоспроможні.”
“Дуже смачний борщ та сало, дякуэмо !”
“Цей ресторан розташований на 3-му поверсі готелю «Подол». Вони снідають, обідають і вечеряють. У нас тут є шакшука та омлет, і я дуже любив шакшуку. Рекомендую!”
“1 серпня ми організували весілля у Forest Club — і це був ідеальний день. Як весільний організатор, я завжди звертаю увагу на деталі: команду, чистоту, сервіс, умови, кухню. Тут все на найвищому рівні! Зранку побачила колектив, який працює як єдиний механізм, але з великим серцем: доброзичливе спілкування, взаємоповага, підтримка один одного. Кухня — смачна та вишукана й подається чітко за таймінгом. Особлива подяка керуючому Петру — завжди уважний до деталей, цікавиться, чи все за таймінгом, і підтримує спокійний ритм роботи всієї локації. Подяка адміністратору Кирилу за вирішення питань будь-якої складності, офіціантам Данилу та Насті за турботу про гостей й найкращий сервіс! Пара й гості залишились дуже задоволені і всій команді організаторів було дуже приємно працювати. Чистота, доглянута територія та тепла атмосфера роблять Forest Club місцем, куди хочеться повертатися знову і знову.”
“Дуже сподобалося в цьому закладі цієї мережі. Посадкових місць достатньо і ви не будете заважати сусідам за іншим столиком. Їжа смачна та ситна. Персонал чемний та приємний”
“Дякую за піццу, дуже смачна, обслуговування супер! Замовляю кожні вихідні)”
“Вибір кондитерки настільки великий, що очі просто розбіглися. Є все, чого душа забажає - від традиційних смаколиків до екзотичних десертів. Затишна атмосфера одразу огортає спокоєм та легкої радості солодких відчуттів. Налаштовує на неторопливу, дружню розмову. Персонал уважний, ввічливий та щирий.”
“Завітавши у 365 вперше мене зустріла дуже мила дівчина, порадила популярні позиції їхнього меню, з яких мій вибір припав на незмінну класику- сирники. Одразу відчулося дуже вдале поєднання кисленького конфітюру з ніжним кремом, самими сирниками та посипкою з хрусткого горішка. Цю страву 100% має спробувати кожен поціновувач сирників! За атмосферою- дуже світле, стильно оформлене та просторе приміщення з працюючим фортепіано у вільному доступі. Особисто для мене заклад став неймовірною знахідкою для зустрічей з друзями або ж тихих посиденьок з книжкою:)”
Маноель — салон краси з індивідуальним підходом. Тут надають перукарські послуги та стрижки. У закладі панує затишна атмосфера.
“Мені сподобалось все!!! Вибір вина невеликий але є хороші! піца сподобалась! Обслуговування на рівні, тихо і затишно, те що треба після робочого дня! Дитині було чим зайнятись))”
«Юкатана» — це один з кращих ресторанів у місті. Тут смачна їжа та гарний дорогий інтер'єр. Персонал тут на вищому рівні, а вибір блюд на будь-який смак.
“Чудовий магазин! Хоч і не великий за розміром, але широкий асортимент товарів. Все свіже. Багато вигідних акцій. Ввічливий і люб'язний персонал. Особлива подяка охоронцю Анатолію Бахчаному - вчасно помітив, що ми втратили цінну річ, знайшов і повернув нам . Дякуємо за оперативність, пильність і людяність!”
“Затишний заклад із смачною кухнею. Не дивлячись, що час мого візиту був 10 хвилин після відкриття - страви винесли дуже швидко. Порції великі і ціни адекватні. Персонал привітний, все чисто і охайно. Рекомендую! П.С. Сирників було 5, один з них не дочекався фото”
“Приємна "сімейна" атмосфера і смачна кава. Бариста Яна - дуже класна і дружелюбна. Можна приємно провести час з родиною на шезлонгах і смачними напоями”
“Смачна їжа. Єдине, що перед подачею гарбузового супу пюре питайте, ви додавати насіння ...”
“Смачна їжа, зрозуміле меню, швидке обслуговування. Зайшли перекусити в суботу в мамою і отримали велике задоволення. Затишно, смачно і неймовірний краєвид на Золоті Ворота, що безперечно додає зірочку закладу.”
“Тут завжди смачний бульйон. Непоганий вибір меню. Продукти зазвичай свіжі та все добре приготоване. Порції невеличкі, проте можна взяти кілька окремих страв, щоб більше різного спробувати. Єдине, що у більшості основних страв не вистачає смаку, але це відноситься до всіх закладів il Molino.”
“Комплексний обід просто вразив. За 50 грн солянка, грецький салат і друга страва - це просто супер. Рекомендую”
“Дякуємо за дитячий день народження все було дуже смачно”
“Дуже гарний, затишний заклад зі смачною кухнею)”
“Супер милий заклад з гарним обслуговуванням.. Так як район досить молодий, відвідувачі здебільшого батьки та діти. Тому зважайте на те, що може бути шумно. Мені сподобалась саме кухня кафе. Тут був великий вибір десертів та солоних страв. Особлива увага - тост з авокадо. Було дуже смачно, ситно та щедро.”
“Чудове місце в Печерському районі, де можна смачно пообідати. Завжди привітний персонал і різноманітна кухня. Рекомендую!”