Огляд каталогу
- 433 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 433 результатів
Перегляньте краще кафе у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 433 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 124,302 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає краще кафе з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Бориспіль та інших міст.
“Був сьогодні в цьому закладі, дуже приємна атмосфера, особливо приділяю увагу на баристу. Влад дуже ввічливий, приготував смачну каву, дякую за обслуговування, але хотілося б ще щоб була англійська музика 90-х, наприклад Ase of base”
“кавʼярня дуже затишна, кава смачна, а десерти завжди свіжі та різноманітні - можна підібрати під кожен смак. Окремо хочу виділити горішок зі згущеним молоком - ситно, а ще й смачно. Дівчата приємні та привітні!”
“Чудовий інтер'єр. Можна коляскою заїхати. Смачно. Працює кондиціонер. Хороше обслуговування.”
«Еко Буфет» — це вегетаріанський/веганський заклад у Києві, розташований у Голосіївському районі на вулиці Васильківській. Формат буфету робить його зручним місцем для швидкого обіду або неквапливої паузи з можливістю комфортно посидіти в залі.
“Смачна і завжди свіжа їжа, адекватні ціни, багатий асортимент. Чудово підійде для обіду на роботі, будь-якого застілля або швидкої вечері. Мінус тільки один - іноді забувають класти соуси до картоплі. Дякую Донеру в м. Українка за те, що вже півтора року годуєте мою сім'ю, коли мені лінь готувати ❤️”
“Смачна кава, та близько від дома✨✨”
“Затишно. Смачно. По-домашньому!”
“Дуже смачні суші. Ми брали Філадельфія сет. Спасибі.”
“Прекрасна кава, шикарна бариста Ксенія та така крута новорічна атмосфера. Все на рівні, а головне – затишно!”
“Дуже смачна кава, смачні булочки, чудове обслуговування. Приємні ціни”
“Маленька комфортна кав'ярня відразу біля виходу з метро васильківська, смачна кава, вранці знижки на каву”
“смачна шавуха за прийнятними цінами :)”
“Шикарна кава, є скляний посуд, дуже сподобався підхід бариста до клієнта!)”
“Чудове місце. Прийнятні ціни. Хочеться ще сюди приходити”
“Бариста чудова людина і дуже класно варить каву. Але він надто скромний і не дає мені можливість залишити чай.”
“Найсмачніша кава який я коли небудь пробував.”
“Досить цікава місцина , біля виходу з метро , чисто , охайно, багато місця , але майже завжди всі столи зайняті , wi-fi, є де зарядити телефон чи ноутбук , приємна музика ,смачні снеки , тістечка,круасани , тости , кава середньої якості , забагато молока як на мій смак , є відповідні стандарти і капучино не повинно смакувати як латте.”
“Неймовірно смачна кава та сімейна атмосфера. Замовляю майже щодня їдучи на роботу”
“Смачна, недорога кухня та привітливий персонал. Заклад не претендує на ресторан, тому як для їдальні - 5+!”
“Несподівано, прогулюючись по вул. уважний, з усмішкою на обличчі зробив моє Латте і я зловила себе на думці, що якщо вся наша молодь така, або хоча б половина - ще не все так погано і наше майбутнє не таке вже й похмуре. Раджу всім, хто пробігає повз, зловіть момент, зайдіть в Кавову лавку "Lavin" на вул. Івашкевича і ви не пошкодуєте. Дякую хлопці! Процвітання вам!”
“Не розумію, чому вам ставлячи 5 зірок… я не хочу псувати вам загальну оцінку, теж ставлю 5 зірок Але Дівчинка приготувала еспресо майже повний 110мл стаканчик, з екстракцією в 45 секунд, це жахливо Такий напій навіть кави важко назвати”
“Досить затишно, смачна кава, непогано для перепочинку після довгих прогулок по супермаркету.”