Огляд каталогу
- 307 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 307 результатів
Перегляньте кращі торти у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 307 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 57,457 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кращі торти з таких міст як Київ, Софіївська Борщагівка, Вишневе, Ірпінь, Бровари та інших міст.
“Дуже смачний торт " Солона карамель"!!!!”
“Чудова пекарня. На щастя живу далеко звідти, бо у двері вже точно б не пролазив) Супер продукція - приємні ціни.”
“До майстерні StudioCake зверталась вже неодноразово. Тортики завжди свіжі, смачні та незвичайні! Оформлення роблять згідно твого замовлення! Дуже важливо, що якщо звертаєшся в короткі терміни, то все одно виконують замовлення швидко. Жодного разу ще не розчарувались! Навпаки: планує перепробувати всі начинки! Рекомендую StudioCake, як команду фахівців-професіоналів!”
“Полюбляємо відвідувати з друзями ще з шкільних часів! Кава смачна, тераса затишна 10/10”
“Абсолютно спокійне місце, приємна обстановка, смачна кава і десерти. Мінімум відвідувачів, - для кав'ярні може не айс, а от для тих, хто хоче спокою і усамітнення - прекрасно ))”
“Був тут на "Магія ранку". Привітний персонал, гарна затишна атмосфера. Дуже сподобався дизайн інтер'єру з доповненнями зелені. Одне з показових місць в закладах це їх туалети. Вони тут реально круті, кожному окремо рушничок, набір для взуття, для жінок з дітьми навіть є спеціальний роздвижний столик для зміни памперсів. Все інше оцініть по фото”
“Чудова кав'ярня / кондитерська і найсмачніший Наполеон ❤️”
DOM #10 — це ресторан з гарним інтер'єром та приємною атмосферою. Тут пропонують смачні страви, зокрема різото з білими грибами та фірмовий медовий торт. Обслуговування швидке та професійне.
“Така пекарня – справжня радість для гурманів! Напівфабрикати завжди смачні і зручні, а булочки – це просто диво! Вони м’які, свіжі і з чудовим ароматом. Кожен шматочок приносить задоволення. Ідеально для тих, хто цінує якісну випічку та швидке рішення для смачної трапези!”
“Така пекарня – справжня радість для гурманів! Напівфабрикати завжди смачні і зручні, а булочки – це просто диво! Вони м’які, свіжі і з чудовим ароматом. Кожен шматочок приносить задоволення. Ідеально для тих, хто цінує якісну випічку та швидке рішення для смачної трапези!”
“Смачні солодощі, великий вибір, завжди свіжі, є можливість замовити заздалегідь, приємні ціни та продавці.”
“Постійно купуємо смачненькі десерти. Також полюбляємо піцу. Вона мега смачна. Готують 5 хвилин. Приблизно так само швидко ми з’їдаємо цю смакоту. Дуже привітний персонал. Дитина завжди малює на спеціальній дошці крейдою. Тож ми всією сім’єю в захваті. Рекомендуємо!”
“Замовляла мусовий тортик "Снікерс" для родинного свята. Легкий, у міру солодкий, повітряно-ніжний. Якщо бажаєте, щоб ваші гості поласували чимось смачненьким, то рекомендую 100%”
“Періодично тут беру випічку, завжди дуже смачно. А це замовила пиріг курка гриби, і взагалі ледь не зʼїла його з коробкою, смакота неймовірна, начинки дуже багато! Дуже рекомендую, і при цьому ціна більш ніж адекватна”
“Дуже класна кондитерська, завжди беремо там різні тортики та еклари та інше. Рекомендую”
“Великий зал, окремий кабінет, будиночок зі зрубу на території подвір'я - все для святкування будь-яких сімейних та корпоративних заходів! Смачна кухня та доступні ціни.”
“Як в дитинстві, немов в чарівної казці, заклад дивовижний, світлий, жовто лимоні кольори, обслуговування швидко і гарно, теж жовто ніжне вбрання. Кава і десерти солодкі і смачні, атмосфера свята і спокій. Асортимент величезний сніданок кожної миті. Було неочікувано завітавши в кафе попасти на дитяче святкування, побачити ці неймовірно гарні посмішки і солодкі призи. Готувати разом тістечка та прикрашати свої солодкі страви!!”
“Відвідав цей паб і залишився дуже задоволений. Атмосфера неймовірний *вайб* приємне освітлення, стильний інтер’єр та комфортна музика, яка не заважає спілкуванню. Персонал працює чудово привітні, уважні та швидко обслуговують. Кухня вище всяких похвал. Страви смачні, подача акуратна, а порції дійсно щедрі. Пиво свіже, з хорошим вибором сортів кожен знайде щось для себе. Особливо сподобалось, що в пабі панує дружня атмосфера, сюди хочеться повертатися знову.❤️❤️❤️❤️”
“Кухня смачна і швидка, місце затишне”
“Доброго вечора, замовляли bolt доставка їжі. Вечеря була неймовірно смачна! Замовляли локшину «Пад тай» та «Удон з криветками» і суші бургер Філадельфія. Можу сказати , замовлення виконано швидко , їжа приїхала гаряча. Попри тривогу у місті Києві - курʼєр привіз все вчасно! Тверда 4 за страви! Пакування зручне- приборів соусів та серветок достатньо! Вдячна за Вашу роботу !!! Обовʼязково замовимо щось ще, або заїдемо! Рекомендую”
“Найсмачніші ласощі! Висока якість. Доступні ціни. Привітний і стильно одягнений персонал. В магазині затишна атмосфера. Оригінальний дизайн. Всім рекомендую!!!”
“Неймовірно смачне та затишне місце. Відвідую із дня їхнього відкриття. Сервіс пречудовий, все дуже смачно.”
“Чудовий магазин солодощів Великий асортимент цукерок, тістечок, печива. Припаркувалися можна напроти, біля супермаркету Новус Привабливий персонал. Рекомендуємо”
Салон з широким спектром бʼюті-послуг. Клієнти відзначають охайність роботи та відповідальне ставлення.
“Атмосферний заклад, чудово підходить для відпочинку після тяжкого дня. Смачна кава та чай, завжди свіжі та натуральні солодощі.”
“Дуже смачно готують страви,гарний і привітний персонал закладу,дуже сподобалась офіціант Шуба Оксана,майстер своеї справи,ціни не дорогі,всім рекомендую цей заклад. Сам відвідую цей заклад майже вісім років нарікань немає”
“Дуже смачна, правильно приготовлена кава. Хороший персонал.”
“Вихователі професіонали! Позитивні, уважні, ставляться до дітей, як до власних. Вміють організувати цікаві заняття та свята. В цьому садочку завжди затишок, чистота, злагоджена робота всього колективу.”
“Зайшов сюди випадково і мене приємно здивували Дуже смачна кава і приємні баристи”
“Був тут уже разів п'ять, тільки один раз підстригли не зовсім так, в інші на п'ятірку, ціни звичайні, дівчата завжди ввічливі, всім рекомендую.”