Огляд каталогу
- 251 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 251 результатів
Перегляньте краєвид у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 251 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 135,960 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає краєвид з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Крюківщина, Ворзель та інших міст.
“Затишно та романтично. Адекватні ціни.”
“Прекрасно раджу всім Сеск малятка. Але все молодці”
“П'ять зірок, там природа чистіше повітря, тиша, і спокій”
“Рибалка супер. Щука є і її багато. Ціна звісно не маленька 700грн. Але без риби додому не підеш.”
“Готель непоганий. Не люкс звичайно но щоб відпочити достатньо. Я наприклад рекомендую. Ціни доступні. Душ гаряча холодна все чисто прибрано. Персонал ввічливий.”
“Смачно дуже, атмосферно, приходьте, не пошкодуєте.”
“Відмінна бариста і хороша атмосфера, зайду ще”
“Напишіть будь-ласка, чи здаєте ви це місце під івент”
“Брали тур до Єгипту. Ольга допомогла підібрати тур, відповідала на будь-які запитання з приводу туру. Терпіння, витримка та клієнтоорієнтованість на найвищому рівні.”
“Проживали з сином в хостелі 2 дні, дуже сподобалося. По домашньому комфортно, затишно. Білизна свіжа, ліжка нові ортопедичні, ковдри теплі. Приміщення поросторі. Сусідів майже ніколи немає, всі збираються ввечері. Дуже зручне розташування, поруч метро, місце де можна смачно, недорого поїсти (Ситий пан). Для людей з невеликими заробітними платами - "шикарні апортаменти". Адміністратор Олександра, дуже привітна. Нам сподобалося. В настіпний раз, зупинимося тільки в Еnjoy. Рекомендую!”
“Постійно користуюсь. Завжди все добре.”
NOVA — це чудовий новий заклад на Оболоні з приємним краєвидом. Тут пропонують смачну кухню та якісне обслуговування. Атмосфера в закладі приємна, а подача страв швидка.
“Готель супер! Дуже крутий дизайн, затишна атмосфера.”
“Чесно скажу, тут найкращі роли в Києві. Співвідношення ціна/смак/уражає . Точно заходитиму сюди частіше. Рекомендую!”
“Класна дитячий майданчик, ходимо сюди щодня.”
“Зручне розташування, поруч метро, ЖД вокзал. Відправлення майже по всіх напрямках України.”
“Тут можна взяти кави на винос і перекусити. Ціни на каву адекватніше порівняно з сусідніми кав'ярнями. За бажанням можна додати в каві сироп. Є різні види Panini Grill, маленькі - 18, великі - 27 грн. Розташування: знаходиться всередині будівлі біля магазину "Море Пива". Потрапити до кав'ярні можна через вхід в АТБ; також є вхід з боку двору житлового будинку.”
“Сподобався дизайнер Сергій. Професіонально проконсультував та згодом виготовили якісні меблі”
“Дійсно красиво. Прикольно, що скульптури стали різнобарвними. Відмінна гірка для катання (з льоду), як для дорослих, так і для дітей. Рекомендую!”
“Красивий парк розташований біля русла Дніпра. Найцікавіший об'єкт це багатогранник, з тризубцем, що змінює колір підсвічування. Якщо вірити новинам, стояв ранні на "співочому полі"”
“Відмінне місце. Хороша домашня кухня, низькі ціни, старомодний та затишний інтер'єр. Рекомендую”
“Часто подорожую Автолюксом. Найкращі ціни та комфортабельні автобуси. Водії привітні - вночі поскаржилась, що прохолодно, то вимкнули кондиціонер :) Дуже приємно ) В автобусах (майже у всіх) є планшети, можна дивитись фільми, грати, слухати музику. Пару разів подорожували з сином - він теж оцінив переваги автобуса перед потягом. Білети купую онлайн, на сайті. Є накопичувальна система бонусів, по суті, приблизно кожний 6 квиток обходиться мені в половину вартості”
“Рекомендую! Чудове місце! Великий (навіть дуже) вибір суші, коктейлів та солодощів. У приміщенні тепло, грає приємна музика, місця розраховані лише на чотирьох, офіціанти швидко підходять за покликом. У середньому суші готуються 40 хвилин, може трохи менше. Є вішалки для одягу та розетки. Офіціанти приємні на спілкування та кухарі смачно готують. Є доставка.”
“(Перекладено Google) арное місце, ввічливі офіціанти, смачні страви. На перший погляд- чисто. Українська кухня з деякими авторськими фішечки. Я замовляла сирник і ягідний чай. Чаю занадто маленька порція, як на мене. Сирник теж маленький і не справив особливого враження. Більш сподобалися вареники з капустою і грибами: ніжне тісто, смачна начинка. Порадувала Знижки так як був ланч-тайм. Також дали сертифікат на чізкейк на наступне відвідування, дуже приємно) (Оригінал) Арне місце, ввічліві офіціанти, смачні страви. На перший погляд- чисто. Українська кухня з Деяк авторськими фішечкамі. Я замовляла Сирник и ягідній чай. Чаю Надто маленька Порція, як на мене. Сирник теж малесенький и не справивши особливого враження. Більше сподобались вареники з капустою та грибами: ніжне Тісто, смачна начинка. Порадувала зніжка- так як БУВ ланч-тайм. Такоже дали сертифікат на чізкейк на Наступний відвідування, что дуже приємно)”