Огляд каталогу
- 220 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 220 результатів
Перегляньте круасани у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 220 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 79,445 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає круасани з таких міст як Київ, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Буча, Біла Церква та інших міст.
“Супер смачно, швидко, доступно Завжди повертаюсь !Дякую за вашу працю”
“Крем-лате ,,Імбирний пряник,, - надзвичайно смачна кава- десерт з оригінальною прикрасою, яка додає гарного святкового настрою) Рекомендую!”
“Смачна кава та напої, гарна рецептура та приготування.”
“Дуже задоволена обслуговуванням Альони та Віталіни ) Завжди витримані, чемні та приємні дівчата ) Залюбки приходжу пити ранкову каву саме сюди”
“29.11.2025 Приїхав до києва ранком, усе зачінено навіть вокзал. Холод собачій, а на секунду 7:30. А цей гарний закоад працює. Смачна кава та круасани.)))”
“Нещодавно відвідала це місце, мені дуже сподобалось. По-перше, цей заклад має зручне розташування для мене. По-друге, тут дуже привітний персонал, який завжди з посмішкою зустрічає відвідувачів та допоможе у виборі замовлення. Щодо меню, то дуже широкий вибір круасанів і не тільки, на будь-який смак. Замовлення роблять швидко та смачно. В приміщенні гарний інтерʼєр та найголовніше - чисто, що є для мене важливим плюсом. Всім рекомендую відвідати саме цю точку Львівських круасанів, запевняю вас, ви не пошкодуєте, тут дуже смачно.”
“Прекрасне місце , чудові люди! Смачнючі круасани! Ніколи не можу обрати між солодким чи соленим і тому беру два)) Хочеться приходити йще!”
“Невимушена атмосфера, дуже приємний персонал.”
“Сьогодні така дівчинка чорненька миленька працює, з гарною посмішкою, хоч і в масці”
“Відвідали заклад у серпні 2025. Будній день, людей не було багато. Кава була із пінкою. Звичайно розташування закладу біля дороги не гарантувало спокою. Шум від машин та гості на столиках у формі голубів - не дивина.”
“Заходили перекусити між рейсами. Непоганий невеликий заклад, цікавий дизайн та смачна випічка”
“Тут дуже смачні круасани та випічка)”
“Так у закладі завжди багато людей, але це не погано. Круасан і кава мені сподобалися, ціна доступна. І дали анкетку, де я могла оцінити їхню роботу - це плюс, що цікавляться думкою клієнтів”
“Тут чудова кава, загалом заклад дуже колоритний та затишний. Рекомендую відвідати”
“Тут працюють приємні дівчата. Під час мого відвідування обслуговування було на високому рівні. Кава була смачна, а круасан - теплий”
“Був вчора в кавʼярні - фільтр топчік рекомендую На районі краще кафе”
“Дуже затишне кафе, знаходиться недалеко від центру. Дуже привітний персонал, у залах завжди чисто. Подача страв швидка. Завжди неймовірно смачно! Рекомендую)”
“Цілком затишно, смачно і невимушено. Офіціант ввічливо та вчасно підносить замовлення. Ще прийду сюди спробувати круасанів- виглядають апетитно.”
“В суботу зайшли з сім'єю погрітися і випити смачного какао, і не змогли стриматись від асортименту круасанів, я чесно кажучи їх не дуже люблю, але смачніших я ще не куштувала. От прям від душі хочу подякувати власникам за атмосферу і якість. Окремо хочу виділити обслуговування, дівчинка максимально приємна, і доброзичлива. Залишились чудові враження, обов'язково будемо заходити ще.”
“Кафетерій сподобався, кухня та кава на достойному рівні, смачно та затишно, буду заходити при нагоді”
“Сьогодні після майстер класу з дітьми зайшли до кав'ярні за какао та круасанами. Круасани виявилися неймовірно смачними! Смачнішими за Паризькі круасани! Хороша та приємна атмосфера, та чудова пані баристка! Дякуємо!)”
“Відмінний хліб і смачні круасани!”
“Не скрізь смачно готують у львівський круасан. Цей один із, куди хочеться ще завітати і скуштувати знову і знову. Пухкий круасан, і завджи добра начинка. Дякую ❤️ Шкода лише що місця малувато..”
“Смачні круасани. Перебувати в торці будинку біля Kfc”
“Дуже приємна кав'ярня, смачні круасани (особливо мигдальний! Заради нього завжди заходжу), єдиний мінус - круасани швидко розбирають. Також сподобався сендвіч із ковбасками (інші поки що не пробувала).”
“Дуже смачна кава! Рекомендую! Третій рік ходжу постійно повз цю кав'ярню, і тільки її замітила (((тепер буду брати каву тільки тут)))))”