Огляд каталогу
- 97 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 97 результатів
Перегляньте крупи у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 97 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 43,167 відгуків та оцінок.
“Замовляла тут москітні сітки антикішка все сподобалося”
“Тісненько, але в загальному норм”
“Досить цікавий вибір українських продуктів”
“Доброго дня, хочу сказать велике Дякую дівчатам які допомогли мені вирішити питання для мого чоловіка військового. На днях мені дуже було потрібно в найкоротші терміни відправити посилку для чоловіка та його побратимів з вологими серветками і дівчатка мені в цьому допомоги, найшли на складі цілий ящик серветок, хочу де б я не зветалась до інших магазинів АТБ - мені всі відмовляли, казали що коробкою вони не продадуть…. Дякую за допомогу, дуже вражена за чуйність та оперативність”
“Оцінюю цей магазин на 12балів, ажде обслуговування тут гарне, продавці не грубіянять покупцям.”
“Мережа продовольчих супермаркетів Київщини.”
“Гарний маркет. Іноді трапляються господарські товари за дуже приємними цінами (майже на шару). Проте не треба сподіватися що будуть лежати довго. Маєш потребу та можливість - купуй зараз. Бо товарів може бути одиниць 5)) розберуть”
“Був в багатьох супермаркетах цієї мережі, але найяскравіші враження залишив саме цей супермаркет! Дуже сподобалось привабливе оформлення супермаркету, вдале розташування відділів, наповнення різноманітними продуктами, напоями, також ввічливий персонал... Бажаю керівництву та сьому персоналу супермаркету процвітання та подальших успіхів в задоволенні потреб відвідувачів! Ви дійсно молодці, так тримати!”
“Ох і злачне місце. Знаходиться в дворі, а там є простора площадка і кожного вечора біля Апельсинчика збираються любителі пива та міцних напоїв. В деяких людей вже є традиція їхати додому через Апельсинчик. Проблема в тому, що там немає туалету і мешканці будинків від цього дуже потерпають.”
“Чудовий асортимент продукції та приємні ціни!”
“Магазин біля дому. Дуже класний, класний персонал, охорона, кассири) Багато вибору їжі, бувають класні акції, дуже смачна піца, не брудно, і класно, що з'явились візочки для тварин (+ що пускають тварин, теж класно)та каси самообслуговування)) Молодці!”
“Зручний магазин, є парківка, широкий асортимент товарів за помірними цінами”
“Кльовий атб , не гірший за оболонський нишебродського рівня”
“Чудовий магазин. Цікаві пропозиції багатьох позицій товарів.”
“Живу рядом, дуже рятує магазин і впевнена в якості продуктів. Приємна атмосфера, хороше обслуговування”
“Добрий день)) Хотіла би подякувати консультантам з вашої Еко-Лавки за чудові рекомендації по вибору святкових тортів на день народження! Взяла два тортики: Шато і Спартак. Обидва були дуже смачними! Діти уплітали за дві щоки Шато - це ідеальний торт для святкування Дня Народження дівчинки - відразу декорований сердечками)) Батькам ( старшому поколінню) сподобалися обидва, бо Спартак класичний шоколадно-медовий, добре пропитаний в міру солодкий тортик. А от Шато був для них смачною мусовою новинкою з малиновою прослойкою. P.S. А ще мені дуже подобаються Мегасмачні Снікерс і Фісташковий!! Шкода, що всі відразу замовити не змогла))”
“Компактний супермаркет, в якому вже в обличчя знаєш усіх касирів та охоронців, що створює атмосферу домашнього магазинчика, не дивлячись на те, що це все ж таки супермаркет. Оптом, звичайно, цукор та борошно тут взяти складно, оскільки товарів на полицях обмежена кількість, але з усім іншим все ОК) Пам'ятаю це місце ще коли першотравневий гастроном в ньому розміщувався :-)”
Наші магазини Галя Балувана – це магазини справжніх домашніх напівфабрикатів. Нашою особливістю є те, що кожен може побачити процес приготування страв на власні очі, адже цехи розташовані безпосереднь...
“Нормальни магазин і піцерія водночас”
“Завжди свіжі і хороші продукти, великий вибір і асортимент, маленький, але можна знайти все !!! персонал ввічливий, обслуговування з гумором :))) !! ціни в порівнянні з місцевими супермаркетами дуже демократичні !!”
“В принципі, непоганий вибір продуктів, власна кулінарія, здається, є дисконтна програма для пенсіонерів. Із додаткових "опцій" в наявності кав'ярня, платіжні термінали оплати послуг, приватівський банкомат та продаж на розлив якісної питної води.”
“Улюблене місце в обідню годину. Вже більше як пів року ходимо обідати у Пчілку на другий поверх. Затишна атмосфера, столики, м'які диванчики. Всі страви дуже смачні, вибір великий, різноманітний, приготовано по домашньому і ціни порівняно не високі. Декілька видів перших страв, салатів, гарніри, овочі, м'ясні страви дуже смачні. Повара професіонали своєї справи на всі 100%. Дуже приємна і привітлива на роздачі Ірина, всім приділить увагу, якщо вона є то гарний настрій гарантований Вам на весь день! З іншим персоналом біда. А кондитерські вироби власного виробництва....мммм...окрема історія, теж приготовані з любов'ю. На першому поверсі розміщено супермаркет, вибір широкий, каси самообслуговування, є все що потрібно. Одна проблема це мухи в літній період, адміністрації потрібно щось з цим робити, чіпляти додатково чи липкі стрічки чи інше. Рекомендую всім завітати до Пчілки, там можна смачно пообідати за невеликі кошти.”
“в АТБ на Ольжича 2/33, м. Київ, працює чудовий продавець - касир, Анна Герасимова, людина -професіонал своєї справи, поважає покупців, завжди з гарним настроєм , що в наш час дуже важко! Допоможе, порадить, завжди у неї черга на касу йде швидко. Дякуємо АТБ за такого співробітника!”
“Доволі нормальний міні маркет, копчення свіжі, кондитерка теж нормальна, ціни стандартні, загалом нормально, є айбокси”
“Вдало розташований магазин, великий асортимент товарів. Акції та знижки теж бувають різні та цікаві...”
“Нормальний розвинений маркет ціни норм .”