Огляд каталогу
- 43 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 98% З відгуками
- 93% З фото
Знайдено 43 результатів
Перегляньте купити торт у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 43 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 17,418 відгуків та оцінок.
“Періодично купую заварні тістечка в картонній упаковці по кілька штук і в індивідуальній обгортці по 1 штуці, та бісквітні тістечка, які схожі на тістечка " картошка". Завжди все добре і смачно. Ще брали в тому році празький з вишнею - норм, але пересолоджений, як всі торти останні роки у всіх виробників. Жаль що тепер тортика Барвінку нема в продажу, він мені подобався. ------------ Стосовно смаку тортів БКК та інших виробників останні роки: таке враження, що виробники вважають, що чим більше цукру, солодості, то тим смачніше . Але ж ні. Пересолоджений не смачно зовсім, від одного кусочка вже підташнює від гіперсолодкості. Якщо раніше ми купували якісь тортики ( різних виробників) кілька разів на рік навіть просто так, то тепер тільки на день народження ( бо традиція), бо вони всі жахливо пересолоджені чи може якісь підсилювачі відчуття солодкості там додають, після кусочка тортика здається , що з'їв цілий торт чи півкіло цукру і півлітра стевії запивши півлітрою сиропу. А ціни зашибісь як виросли у всіх . Тому і не хочеться частіше купувати. Що Рошен, що БКК, що менш відомі інші виробники... І це не тільки в моїй сім'ї так вважають, це і наші знайомі та друзі відмічають. Тобто якась дивна тенденція пересолоджувати, чи то може якісь підсилювачі солодкого смаку. Якось дивно, що виробники вважають що така пересолодженісь це норм. Ні , це не норм, вона перекриває смак, бо крім гіперсолодкого смаку нічого не відчувається більше. І є з чим порівнювати. Інколи ж печем щось самі - воно ж нормальної солодкості! На роботі у мене в столовій та кафе печуть самі на їх кухні тортики, нарізають як тістечка - вони не пересолоджені, вони нормальні за солодкістю! А от ті, що продаються в магазинах всі пересолоджені мерзенно.”
“Маленька, але дуже затишна кав'ярня. Є смачні хот-доги, паніні, десерти. Кава цілком гідна, брала маленький капучіно. Чек за два хот доги та одну каву 223 гривні. Поки були у кав'ярні, заходило багато людей за кавою та перекусами.”
“1) Прекрасна кава в цьому закладі вариться справжніми майстрами своєї справи (які переживають і паряться про якість зерен, вологості і тд) 2) Чудові пироги, макаруни ручної роботи а трубочки зі згущеним молоком - входять в особистий топ-5 місць з найсмачнішими трубочками Києва 3) Хочу побажати хлопцям розвитку. Від себе: настолочкі або приставка доповнила б місце неодостающім куражем, веселощами і відвідувачами;) P.S. Успіхів і спасибі!”
“Супер, відмінний вибір і обслуговування”
“Корисний персонал, велика різноманітність пива. Приємне та затишне місце”
«Деліція» Фірмовий магазин-кафе №2 — це затишне місце у Бучі на вулиці Островського, де поєднуються кондитерська крамниця та невелика кав’ярня. Тут зручно і швидко взяти солодощі до дому або зробити паузу на каву з десертом прямо на місці.
“Звичайний магазинчик біля дому з найнеобхіднішим .”
“Пекарня на найвищому рівні,продукція свіжа і смачна,продавці і пекарі привітні)) атмосфера у пекарні,як вдома))) дуже чисто. Хотіла добавити,що це стосується пекарні на Комарова,28. Особливо хвалю пекаря Світлана,дуже приємна і позитивна,вона на своєму місці”
“Зручно, все основне можна купити біля дому.”
“Чудова невелика аптека старого зразка. Місцеві заглядають туди.”