Under Armour
“Робила резерв в Інтернеті на цей магазин. Добре, що зарезервувала, бо взуття трохи маломерить. Хлопці превітні, обслуговування швидке. Всім задоволена!”
Знайдено 5 результатів
“Робила резерв в Інтернеті на цей магазин. Добре, що зарезервувала, бо взуття трохи маломерить. Хлопці превітні, обслуговування швидке. Всім задоволена!”
“Гарний магазин та привітний персонал. Одяг та аксесуари цього бренду використовую вже давно та все подобається. Як то кажуть, перевірено часом. У магазині завжди можна знайти потрібну річ, а якщо раптом немає в наявності, замовити в мережі.”
“Купувала футболку 13.09, дуже приємний персонал і круті речі.”
“Час від часу купляю тут одяг, асортимент та обслуговування на рівні”
“Дуже крутий магазин і бренд загалом!) Хлопці молодці”