Gang Chicken Bang
“Прекрасно провели час усе супер, рекомендую не пошкодуете.”
Знайдено 14 результатів
“Прекрасно провели час усе супер, рекомендую не пошкодуете.”
“Неймовірно! Дуже затишно та смачно. Окремо раджу гранатове вино власного виробництва”
“Відвідували ресторан компанією і страви замовляли в стіл, все було дуже смачно. Хочу відзначити сервіс, офіціант мега професійний, нічого не напарював а рекомендував, келихи наповнював непомітно , ні разу не треба було його кликати і щось просити, він завжди був поруч.Також хочу відзначити Київський торт з фісташками, дуже смачно. В цілому чудово відпочили”
“Дуже ввічливі власники. Шашлик просто дивовижний. Саме те місце де хочеться зупинитись в дорозі) коли проізжаємо у цьому напрямку з сім’єю - Завжди зупиняємось. Рекомендую!”
“Піцою задоволені, смак хороший. Замовляли не вперше. Більшість позицій смачні, не було проблем ще ні разу з цим закладом. Єдиний мінус — занадто тонке тісто.”
“Замовляю вже 6й рік. Сьогодні привезли 10 піц на компанію,всі смачні, з'їли тільки 6,4 залишили на потім,бо наїлися. Піци як завжди топ сирна,фірмова,Цезар 10 з 10. Дякую що з роками,не втрачаєте якість”
“Часто брав кури в магазині але тут смачніше. доставили бис тро”
“Телятина, баранина, плов супер!”
“Дуже смачно, порція і кількість овочів в сендвічі дуже приємно вразили. Буду рекомендувати це місце.”
“П'ять зірок виключно за шаурму і спеції в м'ясі. Дуже цікаво звучить апельсиновий смак в поєднанні з кардамоном мускатом і сумішшю гострого чорно перців. Швидко готує хлопець, говорить добре по Україн трохи гірше за Українки. Чай кава відсутні хоча на ціннику є широкий вибір, але при бажанні можна купити чашку чаю в сусідньому кіоску. Сам павільйон новий але не дуже чисто (ймовірно це через зливи який йшов весь день), але витяжку однозначно потрібно змінювати. Загалом задоволений, смачно швидко, ситно.”