The Coffee Lab
“Облжнюю вашу каву і щось смачненьке до кави у вас.”
Знайдено 12 результатів
“Облжнюю вашу каву і щось смачненьке до кави у вас.”
“Оцінила вас в 5 зірок, бо смачно! Ми буваємо у вас часто.. і в цілому завжди все супер.. але був випадок який дуже мене засмутив, вирішила написати тут: зробила замовлення з чоловіком, мені винесли фреш.. чоловіку їжу.. сиджу чекаю.. пройшло 40хв, розумію що в мене є ще 20хв на поїсти і пора виїзджати до стоматолога, підходжу питаю, дівчина йде на кухню питає і каже що замовлення чекати ще 10-15хв.. я розумію що вони просто забули мені робити, бо черги після нас не було. Але нажаль навіть не призналися що це їх помилка.. віддали мені 300грн готівки, перелили фреш в стакан з собою і відпустили голодну аж до вечора, бо далі просто не було часу.. навіщо мені той фреш без страви - не ясно, чому так вийшло - не ясно. Мені дуже ця ситуація не сподобалась.. тепер ображаюсь на ваш заклад))) звісно прийду ще, і оцінку не змогла поставити нижче - але серджусь)”
“Вишуканий дизайн інтер'єру - максимальне наближене відчуття перебування в залізничному вагоні, особливо коли проходить поїзд біля ресторану :))). Смачна кухня, особливо гриль. Велика кількість страв в меню. Ціни на меню нижче середнього рівня (наприклад салати до 100грн, м'ясо гриль в середньому 250грн/300грам). Зручні, м'які крісла. Є столики до 6 чоловік.”
“Так приємно було, що нарешті в цьому районі відкрилось класне місце з дуже смачним пивом. Широкий вибір пива, смачна кухня (крильця просто супер), привітний персонал. Дуже подобається це місце. Плюс вони розширились і з'явились кальяни, що дуже тішить”
“Все дуже смачно, ще обов’язково зайдемо, всім раджу”
“Адекватні ціни. Кухня дуже смачна. Можна домовитись про подачу своїх продуктів/напоїв. Єдине чого трохи не вистачало - якогось відокремлення, бо в одному залі було кілька столів (компаній). Але в цілому гості один одному не заважали.”
“Дуже гарне місце, не примус обстановка. Оригінальний дизайн, смачне банкетне меню і не дорого.”
“Все добре) Їжа та напої за стандартами мережі Франсуа. Столиків достатньо, ще є деякі більш просторі на території бібліотеки. А ще вдало зайшла на 8 березня - знижки на певні десерти 8% та пригостили шампанським на честь свята, приємно. :)”
“Замовляли борщ, окрошку, порцію шашлику зі свинини, лаваш. Дуже смачно! Чоловік каже борщ має специфічний смак проте смачно.”
“Чудове місце, смачні страви, гарне обслуговування.”
“Прекрасна смачна кава та чудовий сніданок! Нарешті, у нашій частині Ірпеня є кав'ярня!”