Огляд каталогу
- 25 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 25 результатів
Перегляньте кінозал у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 25 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 28,418 відгуків та оцінок.
“Дуже задоволена, що обрали саме цей садочок. Гарне відношення, індивідуальний підхід до кожної дитини, допомагають лагідно адаптуватися, це для мене дуже важливо. Є багато різних занять, малюють, ліплять з різних матеріалів, є англійська та українська мова. Часто влаштовують для діток, різні веселі розваги та квести. Англійська мова на високому рівні, моєму сину 4,5 р, ходить сюди вже більше року, навчили англійською говорити реченнями. Також є дуже хороший логопед, у сина гарні результати. Приємні, професійні викладачі. Радуюсь успіхам кожен день. Дуже вам дякую, ви найкращі !”
“Дуже смачна піца Радію що знайшла цей заклад Моя любов це піца 4 сира та барбекю”
“Передивились всю трилогію "Володаря перснів" в оригіналі. Сеанси проходили в залі iMax. Єдиний момент, що трохи малувато місця для ніг. Але! Звук це просто щось неймовірне - дійсно огортає, а ще, просто мега величезний екран. Зали Cinetech+ дуже круті, от там місця для ніг неймовірно багато”
“Тут багато цікавого і діти можуть багато чому навчитись”
“Не ходили сюди до Каравану в Мультиплекс, бо квитки тут дешевші, ніж в інших ТЦ. Думала що зали погані, або місця незручні. Виявилося тут все добре, навіть чимось краще, скажімо м'які крісла, вони комфортніші. Щоправда дитина може завалитися ра них, але дорослому добре.”
“Ходили на Дюну. Дуже все сподобалось. Замовили і оплатили квитки онлайн. Дуже зручно.”
“Хороший, новий кінотеатр. Єдиний мінус - це те, що туалету нема на поверсі, а треба їхати на інший поверх на ліфті. Мало того, що втрачаєш час, та ще й туалет платний. Але картинка гарна і доволі зручно ✌️”
“Обов'язково прийдемо ще, все сподобалося! Дуже привітно й охайно, не у всіх дитячих закладах зустрінеш таку чистоту. Вдячні за враження, обов'язково прийдемо ще. П.С. Навпроти є парк з будиночком де мешкав Шевченко. Є де погуляти до чи після сенсу. П.П.С. Парковки немає звісно, але можна спокійно запаркуватися за рогом кінотеатру.”
“З друзями стали постійними клієнтами Плац Забав, в котре приходимо компанією пограти в настільні ігри, твістер, алієс і т.д. Приходимо зазвичай в будні дні наші улюблені зали Банан та Океан, тому що можуть вмістити нашу компанію 10+. І витримати не тіки настільки але і танці. Музика, техніка, швидкість інтернету завжди на висоті. Знання адміністраторів шодо асортименту наповненості контенту xbox на висоті завжди пропонують альтернативу до того, в що ми вже грали. І самою великою перевагою є те, що бар в закладі БЕЗАЛКОГОЛЬНИЙ. Дякую працівникам, адміністрації та власникам закладу. Скоро будемо у Вас знову вгостях!)”
“Не ТриДе звісно,але був крутий кінотеатр. А ціна білету завжди була мега дешевою. Але його закрили,нажаль. Він залишиться лиш спогадом.”
“Індивідуальні зали, дуже зручно”
“Надаль зараз не працює. Але місце "відкрите та атмосферне", зручні лавки і завжди є вільні місця.”
“Клас! Знайшла те що шукала. Хлопці взагалі молодці підкинули свіжі ідейки. Допомогли все підібрати. Так професійно! Шпалери це така штука що в рулоні і на стіні дві великі різниці.”
“Дійсно дуже смачна кава, рекомендую. Приємна атмосфера і для тих хто хоче поїсти їсти бургери та хотдоги”
“Маленький, затишний, майже домашній кінотеатр, який, на жаль, пустує через більш розкрученого сусіда. Ще й одинички ставлять за свою ж неуважність. По суті - квитки доступні, бруду в залах не бачила, попкорн смачний ("запаху хлорки" не відчула) , персонал привітний. Люблю сюди ходити))”
“Під час окупації К.О., Фора надала місцевими мешканцям безкоштовно дерев'яні піддони для того щоб облаштувати укриття! Дуже дякуємо адміністрації магазину за підтримку у скрутні часи. До речі сам магазин охайний, зручний, великий асортимент товарів, багато акцій на різні продукти. Не дорога кава з апарату.”
“Тут фора, тренажерка, аптека та ветаптека”
“Були на фільмі на Райдужній 25, 8 липня. Здивована попереднім поганим відгуками, у нас все пройшло відмінно! Гарний вид, зручні пуфи, прекрасний звук. Один раз щось відмовило - але це відразу ж виправили, протягом хвилини. Скрізь покажчики - ясно, як дійти. Все пояснили. З замовленнями проблем не було взагалі. Запалили лампу - через пару хвилин підійшов офіціант, ми замовили коктейлі і попкорн, отримали все в перебігу 10 хвилин. Багато курили кальян - і всім його теж оперативно винесли. За деякий час до кінця фільму офіціант сам підійшов до нас з рахунком. Все швидко, ніяких труднощів. Або хлопці явно виправилися, або іншим відвідувачам просто не пощастило з змінами співробітників. До цього двічі переносили сеанс з інших локацій - через погоду. Але в телеграм-чаті мені легко і швидко поміняли квитки на обраний мною замість фільм і локацію. Нам все дуже сподобалося і ми обов'язково прийдемо ще!”