Огляд каталогу
- 144 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 144 результатів
Перегляньте ланчі у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 144 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 72,596 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає ланчі з таких міст як Київ, Бровари, Крюківщина, Петропавлівська Борщагівка, Ірпінь та інших міст.
“Були деякі моменти , але адміністратор та офіціант Ігор все вирішили одразу Приємний сервіс та смачна кухня Дуже задоволені вечором”
“З подругами сиділи в цьому ресторанчику . Все сподобалось. . Взяла Теплий салат з печінкою , велика порція , багато печінки , соус смачний . Пили лімончело , подали охолоджену . Гарний сервіс . Всі доброзичливі .”
“Рекомендую всім, хто хоче смачно і доступно поїсти!”
“Якщо з сім'єю хочемо поласувати суші - то вибір тільки за sushi-master.ua!!! Замовляли неодноразово і надалі будемо замовляти! Всім рекомендую!!!”
“Непогана кава. Смачні трубочки зі згущенкою))”
“Заклад і його персонал заслуговує 5 зірок! Усім хто пише про хамовитий персонал - бажаю відкрити свої кавʼярні і ходити тільки туди. Адже тільки там ви будете ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТОМ і тільки там, персонал буде знати ваше замовлення як тільки ви відкриєте двері кавʼярні. Хамовитим гостям - хамовиті відповіді ) Всім іншим , кавʼярню рекомендую”
“Невеличкий і дуже зручний ресторан, хоч і в непримітному місці, але зате і відвідувачів небагато. Немає таблички, що це Пузата хата, але табличка "Українська кухня" приваблює не менше. Ну і звісно солянка в Пузатій хаті просто бомба, завжди її беру за наявності.”
“По атмосфері як їдальня з минулого) Проте їжа завжди свіжа, є достатній вибір супів, салатів, гарнірів та м'ясних страв і риби, Готують смачно, особливо раджу гороховий суп з сухариками, солянку, крученики та тушковану телятину. Є оплата карткою і готівкою.”
“Досить цікавий заклад Приміщення гесь староі автостанціі з смачною піцею, гарним обслуговуванням А глінтвейн восени - саме те”
“Дуже гарне атмосферне місце у самому центрі, привітний персонал, дуже смачний рамен і особливо десерт тріо крем-брюле. Ще хочеться знову завітати.”
“Вже після першого візиту ми стали постійними відвідувачами цього прекрасного закладу. А після вечірки на честь Дня Народження нашого друга, який святкував саме тут, ми теж вирішили влаштувати наше свято саме у Havana. І не пожалкували. З перших хвилин співпраці адміністрація закладу проявила високий рівень професіоналізму (виникла форс-мажорна ситуація з арендою приміщення для свята, так як зал, який ми планували забронювати, несподівано забронювали до нас, але адміністратор запропонувала нам дуже приємну альтернативу) і до завершення нашого свята разом із колективом підтримувала високий рівень сервісу. Окрема дяка всім офіціантам, кухарям, бартендерам та клінерам, які були причетні до того, що зробили наше свято казковим :) Смачна їжа, чистота як у залі, так і у вбиральнях і загалом у закладі, клієнтоорієнтованість — це також є великими плюсами. Єдине зауваження (це лише моє оціночне судження) щодо банкетних приборів: виделки та ножі трохи псують враження, так як виглядають застаріло на загальному, доволі сучасному та стильному фоні і дизайні закладу. Дякую, Havana, процвітання вам і до нових зустрічей :)”
Ми — просторий ресторан-бар «Dobro», що має декілька залів з різним оформленням, зокрема, у стилі «Італійської мафії». Наша кухня не має одного вузького напрямку, ми пропонуємо різноманітне меню.
“Хороша кухня та ненав'язливе обслуговування.”
“Дуже смачно, ціни доступні, готують швидко. Приємний персонал. Інтер'єр не новий, багато очікувати не варто, але чистенько. Однозначно варто відвідати.”
“Найсмачніші,найсвіжіші роли. Топ Ціна,Гарна Якість. Преміум сегмент. Не слухайте ні кого хто каже що тут погано,тут ідеально. А щоб в цьому впевнитися треба скоштувати. Я закликаю всіх спробувати ці найсмачніші роли та суші .”
“Дуже гарне затишне місце, з приємним обслуговуванням. Приходили з дітьми, відпочили в гарній атмосфері. Марина, що обслуговувала нас, має правильний підхід до дітей, попереджає що холодне що гаряче.”
“У ресторані "Суші Майстер" замовлення робимо вже 3 місяці майже. У редную замовляємо 1-2 рази в тиждень. Сервіс обслуговування нормальний, не доводиться довго чекати кур'єрів. Оператори молодці, часто згадують про акції, іноді бувають дуже вигідні пропозиції. Роли за якістю нас цілком влаштовують. Цей ресторан поки найкращий.”
“Доброго дня ,ходимо на обіди в кафе на Сосніних ,їжа завжди смачна,обслуговування на най вищому рівні,атмосфера просто супер. Беремо частенько блюда навинос Все супер,якщо на роботі то буває замовляємо доставку,але частіше їмо в закладі. Рекомендував знайомим та друзям Дякую що ви в нас є...!!!”
“Все новеньке, чистеньке, комфортне. Гарне співвідношення ціни і якості.”
“Гуляючи з дитиною, вирішила випити кави. Обійшла кілька закладів, нікуди не змогла заїхати з коляскою. Підійшла до цього кафе, що недавно відкрилося, задумалася як зайти - вийшла привітна бармен Наталя, яка побачила мене через вітрину, запросила зайти через двері спортклубу Малібу. Я легко заїхала, приміщення невелике, але дуже затишне, працює кондиціонер, є літній майданчик із м'якими кріслами-грушами. Великий вибір кавових напоїв, сиропів, є бебичино з безлактозного молока, випічка, близько 5 видів хот-догів, паніні. Я зазвичай беру капучино та хот-доги. Кава дуже смачна, є моя улюблена арабіка. Хот Доги теж супер. Ціни демократичні. Дуже ввічливі бармени та приємна атмосфера, іноді грає музика. Часто бувають мами з дітьми у візках та на маленьких велосипедиках. Донька у захваті від цього місця. Загалом чудове кафе!”
“Непогані комплексні обіди по 60 грн і смачна випічка та морозиво.”
“Досить затишно, смачна кава, непогано для перепочинку після довгих прогулок по супермаркету.”
“Дуже смачно готують, швидко видають страви. Інтер'єр пристойно виглядає”
“Коли наводжу шефа в цей район-обідаю тут. Дешево і сердито. Ну і смачно. Без наслідків. Шкода немає такого поряд із нашим офісом.”
“Досить цікава місцина , біля виходу з метро , чисто , охайно, багато місця , але майже завжди всі столи зайняті , wi-fi, є де зарядити телефон чи ноутбук , приємна музика ,смачні снеки , тістечка,круасани , тости , кава середньої якості , забагато молока як на мій смак , є відповідні стандарти і капучино не повинно смакувати як латте.”