Огляд каталогу
- 56 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 56 результатів
Перегляньте логотип у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 56 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 8,407 відгуків та оцінок.
“Замовляли брендовану сувенірну продукцію, а також футболки для заходу залишилися дуже задоволені! Усі побажання були враховані, стислі терміни дотримані, незважаючи на те, що довелося турбувати і у вихідні дні. Всі наші побажання щодо квітів та інших дрібниць були враховані, максимально приємні враження про співпрацю, звертатимемося ще! Всім раджу”
“Прекрасна компанія, яка робить свою роботу дуже якісно та професійно! І до того ж дуже швидко)) Якщо потрібен якісний друк на будь-чому та виготовлення будь-якої продукції, як рекламної, так і посвідчень або друку на одязі та інше - то вам точно до цієї компанії!”
“Рекомендую завітати! Дуже смачна кава та смаколики. Дівчата створюють гарну атмосферу!”
“Правдивий інтернет магазин, приємні люди. Пояснять, підкажут”
“Швидка доставка і приємний подаруночок) дякую!”
“Дуже сподобалось! Смачно! Швидко готують! А ще якщо ви їсте у закладі, то ви їсте із керамічного посуду і нормальними виделками (я замовляла локшину удон з куркою)! Супер! Дякую персоналу закладу!”
“Якісне, професійне лікування. Користуюся послугами лікаря майже 20 років. Завдячуючи Наталії Сергіївні можу похвалитися, що досі не довелося видаляти жодного зуба. Все лікують і рятують.”
“Кілька днів тому, написав не дуже хороший відгук. Але сьогодні був знову, спасибі за те що ви на такому високому рівні. Я в шоці. Максим, спасибі велике за ваше прекрасне обслуговування, за гарний настрій і за те що ви професіонал своєї справи, видно що очі горять. Дуже добре, що людина знає меню і може зрозуміти чого хоче гість, і порадити блюдо і напої. Саме до нього будемо приходити, спасибі. Сподіваюся ви ще довго будете працювати і радувати нас!”
“Смачні пироги!) З класною начинкою. Є ще точка на кам'яні й чайці”
“Дууууже смачна кухня, привітний персонал, гарна територія. Рекомендую!”
“Дуже затишно і смачно)) Привітна баріста”
“Місце не багатолюдне, приємне. Обслуговування на рівні. Щоправда нещодавно підскочили ціни.”
“Сьогодні ввечері купила тут кросівки за приємну ціну :) хочеться відмітити хлопця, який був на зміні - він дуже дуже допоміг, чудова якість обслуговування!”
“Хороший пивний магазин, завжди свіже пиво”
“Дуже хороший магазин. Є все необхідне для побуту. Продавці дуже ввічливі,позитивні. Завжди допоможуть з вибором товару і підкажуть що краще взяти. Окрема подяка Олені за допомогу. Завжди йду з магазину з гарним настроєм)))”
“Величезне враження залишив цей ресторан – справді чудове місце для поціновувачів якісної кухні. Їжа неймовірна: кожна страва приготована з великою увагою до деталей, смак фантастичний, а подача – бездоганна. Сервіс на найвищому рівні – працівники уважні, привітні та професійні, створюють теплу та приємну атмосферу. Навіть банальний хліб з маслом, який коштував 200 грн, був просто шедевром – так смачно, що хочеться насолоджуватися кожним шматочком. Загалом, тут все продумано до дрібниць, і ресторан залишає лише позитивні враження. Це місце, куди хочеться повертатися знову і знову!”
“Бажаю вам більше зірок та вищий рейтинг! Обслуговування - привітне та приємне. Зараз купую тут торт. Щодо смаку відпишу згодом. Але поки що - мені все подобається!”
“Гарний вибір товару, чемні та уважні дівчата-працівниці. Приємно, що дівчина-касир звернула увагу на те, що обраний товар (знайшла саме те, що треба, тому не звернула увагу на цінник) проходить по акції і слід взяти ще одну одиницю товару. Таким чином магазин "Єва" подарував приємний момент не тільки мені, але й моєму перукареві, якому у подарунок дісталась зайва для мене одиниця товару. ))”
“Хочю виразити велику подяку продавцю Ігнатенко Олександрі за допомогу у виборі тортика І те що була постійно на позетиві і вічливою. Вилике дякую за такий персонал❤️”
“Хороший магазин з широким вибором косметики та товарів для дому, розташований в зручному місці. Часто проводяться акції. Привітний та ввічливий персонал.”
“Обслуговування завжди приємне. Щодо дівчини бармена - ніколи не було претензій. Хот-доги завжди смачні, як і напої. Інколи буває черга, але справляються з нею швидко.”
“Один з кращих магазинів Позняки-Осокорки, консультанти кваліфіковані і ненав'язливі, товар охайний, згрупований дуже зручно”
“Відмінна кав'ярня! Мега смачна кава!”
“Дуже атмосферне та приємне місце, ідеальний варіант для побачення!”
“Супер магазин. Дуже якісні речі. Усі відправляють вчасно. Ніколи не підводили. Беру товар уже давно і всім задоволена. Спасибі велике)))) Ви супер !!!!!!!”
“Постійно відправляємо з цього відділення, все супер, персонал весь адекватний завжди допоможуть, проблеми не створюю а вирішують. Масса позитивних вражень кожен день і це враховуючи те що в цьому відділенні постійно купа людей. А тим кому не подобається щось в 183 відділенні може з'їздити на пухівську 4 в 382 відділення я сьогодні по дурості і вірі що може щось змінилось в четверте туди попав і в четверте не зміг відправити посилку.”
“Гарний магазинчик, де можна знайти майже усе з одягу для дитини.”