Огляд каталогу
- 116 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 116 результатів
Перегляньте логіка у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 116 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 10,877 відгуків та оцінок.
СТО Tartarini gaz у Києві — це місце, куди звертаються водії, яким важливо, щоб газобалонне обладнання працювало стабільно та економно. Майстерня розташована в Подільському районі, на Квітневому провулку, зі зручним заїздом з провулка.
“Чудовий дитячий садок. Люди які там працюють вихователі викладачі та особливо завідуюча Оксана Василівна просто неймовірні))) Щира подяка вам за виховання та любов і турботу до наших діток))) Всім батькам які хочуть найкращого для своїх діток та відводячи дитинку до садочку бути спокійним Рекомендую тільки цей заклад!!!”
“Дуже хороший садок, ходить одна дитина, другий туди ж записали. Завжди позитивні емоції. Вихователі вміють справлятися з будь-якими питаннями з любов'ю, спокійно, деякі прикрикують (чули в коридорі), але в основному комфортна обстановка. Дуже багато всяких виробів, віршиків (іноді навіть самі навчають у групі), садиковських заходів. Здаємо гроші на миючі та іграшки самі купували в групу для прогулянок, так само на подарунки скидаємось: у результаті менше 50 грн на місяць виходить. Харчування як у всіх, дитина не голодна, вибирає те, що подобається з того, що дають. М'ясо та риба щодня, як і сирні щось. У яслах дітям допомагають їсти, привчають до горщика. Загалом ми задоволені. Особливо вихователями. Ставлення до дітей як до рідних, а це дорогого варте.”
“Дуже хороший садочок. Прекрасна директорка, хороший колектив. Мені дуже подобалося місце розташування. Між живими вулицями знайшовся зелений оазис. Місця для прогулянок зелені, осторонь від дороги. Садочок маленький, тому директор все тримає під контролем. Старша ходила в цей садок, сподіваюся, що в меншій знайдеться місце в ньому☺️”
«Косметологія Доктора Наталії Вишникиної» — це простір професійної естетичної медицини в Києві, у Печерському районі, де фокус роблять на здоров’ї та природній красі шкіри. Клініка розташована в сучасному приміщенні поблизу зручної транспортної доступності, що робить візит комфортним для мешканців міста.
“Скажіть будь ласка це державний?”
“Неймовірна територія добра,поваги,взаєморозуміння і любові до дітей!!!”
“Садочок дуже сподобався. Марина Миколаївна та Світлана Федорівна дуже люблять дітей. Раджу садочок.”
“Син пішов у ясла у 2020 році. Жодних поборів, як усі пишуть немає. Платимо за додаткові заняття, за охорону та харчування. Те, що з дітьми займаються, я бачу. Син розповідав вірші, показував танці, вважає англійською та ін. Вихователі та нянька у нас чудові, дитина ходить із задоволенням. Можливий мінус, що з дітьми восени-взимку мало виходили надвір. Але ми все компенсували прогулянкою до саду. Одним словом, гарний садок.”
“Найкращий садок. Неймовірні вихователі та персонал. У нас була Варшавська Людмила Василівна. Прекрасна! Дитина бігла до садочка. В життєвих ситуаціях видавала експертну думку, якою навчалася від виховательки))) Дуже багато діти займаються різноманітними "художествами", багато тематичних занять, потужна підготовка до школи. Їжа смачна та різноманітна. Моя дитина крутить носом на їжу, але в садочку їла все і просила вдома зробити, як у садочку. Усі доброзичливі, спокійні, терпимі, професійні Низький уклін та подяка”
“Наш сад! Я ходила до нього, а тепер мої дітки! Дякую нашим вихователям Марину, Людмилу, Олену, Валерію, нянь та весь персонал! За чудову смачну їжу! За організацію завідувачки! ❤️”
“Донька залишилася задоволеною. Було цікаво, персонал ввічливий.”
“Дуже хороший садочок. Донька щаслива і задоволена. Хороші вихователі. Приємна атмосфера. Гарна підготовка до школи, доньці дуже подобається навчання. Коли приходжу забирати дитину додому, то донька не хоче йти додому, а хоче гратися ще… думаю це найкращий показник. Головне щаслива дитина. Успіхів вам і процвітання. Рекомендую садочок”
“Чудовий садочок . Адаптація пройшла непомітно , дитина з задоволенням ходить в садочок! Вдячна вихователям за їх чуйність, професіоналізм та прекрасне ставлення до діток.”
“Найкраще, що могло з нами статися -це час проведений в цьому садочку. Чудові вихователі, гарне ставлення до дітей, підготовка до школи, цікаві екскурсії, майстеркласи, свята, випускний. Дякуємо за професіоналізм, людяність і любов до своєї справи.”
“Найулюбленіший Дитячий садок! Я в нього ходила, коли була маленькою, а потім донечкою! Завдяки колективу садка – атмосфера тепла та доброти! Усі працівники садка дуже душевні люди! Діток люблять усі вихователі та нянечки..ми були у багатьох у літні місяці) На жаль нам потрібно йти далі..але життя триває! Бажаю садочку нових хороших і слухняних діток! У мальовничому уголку Дуже гарний є садочок. Невелика це будівля І навколо є подвір'я. А працюють у тій споруді З великим серцем люди.”
“Дитячий садок, в роки Президента Кучми Л. Д., був підпорядкований Адміністрації Президента України. Надалі, садок був переданий Київської міської державної адміністрації. Хороший дитячий садочок. Прекрасне ставлення до дітей, прекрасні вихователі. У свята обов'язково проводяться заходи, в яких беру участь всі діти групи, що особливо важливо. Вихователі не ділять дітей на обраних, які беруть участь у всіх заходах, і на тих хто займає місця глядачів.”
“Відвідував цей дитячий садок 1977-1980, дуже подобалося )”
“Я дуже задоволений цим дитячим клубом. Моя дитина відчуває себе там, як вдома. Грається, спілкується і навчається всім аспектам життя і життєдіяльності)))).”
“Дитина ходить лише перший рік, але в сад (ясла) біжить з радістю. Із дітками займаються і це помітно. Добровільні внески справді добровільні. Харчування, може, який завжди влаштовує т.к. є і доданий цукор та сіль, але воно різноманітне.”
“Чудові вихователі - щасливі діти!) Рекомендую!”
“Садок і вихователі чудові, люблять діток. Харчування адекватне, наскільки це може бути в садах. Самі ходимо та іншим рекомендуємо!”
“Гарний садок. Добрі вихователі. Завідуюча завжди йде на контакт. Рекомендую”
“Чудова група соняшник. Просто чарівні вихователі Тетяна Петрівна і Тетяна Павлівна, завжди веселі діти. Багато іграшок, зайнять, аплікацій роблять вихователі з дітками. Дякую вам, ви чарівниці.”