Огляд каталогу
- 128 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 85% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 128 результатів
Перегляньте лінія у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 128 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 39,041 відгуків та оцінок.
ЛІНІЯ КАРЕ — салон краси. Тут надають епіляція та масаж. У закладі панує затишна атмосфера, персонал привітний та уважний.
“Великий вибір товарів для дому, для будівництва, для саду та городу”
“Великий вибір товарів. Приємна накопичувальна система бонусів. Іноді бувають довгі черги Також досить слабко розвинена система онлайн-замовлень через сайт, не завжди є вказані товари в наявності”
“Маленький, затишний, майже домашній кінотеатр, який, на жаль, пустує через більш розкрученого сусіда. Ще й одинички ставлять за свою ж неуважність. По суті - квитки доступні, бруду в залах не бачила, попкорн смачний ("запаху хлорки" не відчула) , персонал привітний. Люблю сюди ходити))”
“Постійно з сімʼєю приїжджаємо сюди за джерельною водою, вона є дуже смачною, чистою та корисною, також є можливість провести час прогулявшись лісом та годуючи білочок)”
“Довгий час наважувався засклити балкон у своїй квартирі. Будинок 50-х років, плита балкона, знаходилася в "плачевному стані", зателефонував до компанії "Лінія Вікон", провели замір та погодили конфігурацію з виносу та матеріалом по роботах. Хочу висловити щиру подяку, всім співробітникам цієї компанії, на 5-й робочий день, привезли конструкції та матеріали, з урахуванням складності об'єкта, Технічний відділ, Менеджер Альона і Світла, підібрали відповідну бригаду, майстер Ігор-просто професіонал у своїй роботі, всі технічні розрахунки по надійній установці конструкції з виносом по підвіконню,контролював і розраховував-особисто. Встановив конструкції, виконав весь комплекс робіт з позначкою на ВІДМІННО. Рекомендую, відповідальну складну роботу – надавати таким професіоналам, як співробітники компанії ,Лінії Вікон.”
“Дуже гарний магазин.Великий асортимент. Декілька раз купувала у цьому магазині саджанці дерев та квітів-якість відмінна!”
“Сьогдні відвідали перший раз кінотеатр "Лінія кіно"у Вишневому,фільм "Вартові Різдва". Враження прекрасні: і фільм класний,і атмосфера кінотеатру прекрасна.Ввічливий персонал,зручні місця для очікування,смачний попкорн. Всюди чисто і комфортно,навіть в туалеті все сяє чистотою і свіжистю. Дякуємо всім ,хто до цього причетний.Захотілося ще раз приїхати саме в цей кінотеатр.І ми з сином це обов'язково зробимо!”
“Коли були з дитиною перший раз, дивились фільм Барбі в звичайному залі, було чисто та комфортно, привітний персонал. Прийняли рішення, ще відвідати цей кінотеатр в іншому залі Onyx. Дивились там мультфільм Черепашки-ниндзя: Хаос мутантов, реально круто. Пробовали і в окулярах і без них для порвняння. Ефект був класний, тепер всі мультфільми буду дивитись тільки там. Рекомендую.”
“Мало зараз компаній, які остаточно чесні зі своїми замовниками. Мені пощастило знайти цю компанію. Спершу уважно вивчила інформацію на сайті. Зручно, красиво, доступно. Скажу прямо, роблячи замовлення, сумніви залишалися. Як вікна я не сумнівалася, адже комплектуючі від відомих брендів, надійність і довговічність, перевірена роками. Переживала, адже з такими виробами працювати треба вміти, а це означає, що майстри мають бути з досвідом та кваліфікацією. Коли прийшов замірник, мої сумніви потихеньку почали розсіюватись. Замовляла вікна Salamander, у виборі не помилилася. І за ціною цілком доступно вийшло з огляду на те, що робили собі балкон. Вікна чудові, і майстри молодці мене вразили. Рекомендую!”
“Чудовий магазин, чудове обслуговування!”
“Дуже класний та сучасний магазин світильників у Києві. Є величезний вибір, можливість покупки як у магазині, так і в інтернеті. Порадували акції, на які одного разу я потрапив. У результаті прикупив світильники зі знижкою 30%.”
“Сами прекрасний магазин, дуже душевний, чудовий вибір, і обслуговування на вищому рівні. працюють професіонали”
З урахуванням постійного зростання цін на комунальні послуги, практика застосування енергозберігаючих компонентів стає все популярнішим. І вікна не є винятком. Нерідко, вікна ставати основною причиною підвищених енерговитрат будинку.
“директор компанії великий молодець... інструмент відмінний... сервіс на найвищому рівні... + завжди пропонують каву. якщо триматимуть таку планку то в Україні (і далі в Європі якщо розширюватимуться) торгові марки Dewolt, Makita тощо. просто помруть.”
Розташована в Голосіївському районі Києва, стоматологія «Лінія Улыбки» — це клініка, куди звертаються за сучасним та акуратним лікуванням зубів у комфортній атмосфері. Тут роблять акцент на зрозумілому плані лікування та прогнозованому результаті для дорослих пацієнтів і сімей.
Салон краси Світлани Кирток — сучасний салон краси. Тут надають манікюр, епіляція та доглядові та косметологічні процедури. У закладі підтримують чистоту та гігієну, панує затишна атмосфера.
“Велика подяка фахівцям- професіоналам, а особливо Володимиру за уважність до моїх потреб та побажань. Звернувся за допомогою і був приємно вражений як швидко, якісно і доступно Володя зібрав мені снасті під мої потреби та побажання. Приємно з вами мати справи- на майбутнє обов'язково буду заїзжати. Успіху вам та наснаги!”
“Нам сподобалось, смачна їжа, та вигляд на Дніпро, привітний персонал”
Салон зачісок L'Eto — салон краси з індивідуальним підходом. Тут надають перукарські послуги та стрижки. У закладі панує затишна атмосфера, персонал привітний та уважний.
“Зайшла купити парфум на подарунок. Усі консультанти дуже привітні, гарно обслужили, підказали деякі моменти по застосунку. Дуже задоволена сервісом, однозначно рекомендую та буду звертатись до цього магазину”
“Адмін на ресепшені завжди допоможе з проблемами. Номера охайні, майже нові. Готель близько до озера, ліс також є. Єдине, це шум з траси, якщо гуляти по кооперативу. З номеру його не чутно.”
“Загалом хороше відділення. Часом бувають черги, але не катастрофічні. Персонал привітний, працюють оперативно.”
“Єдиний норм магазин в цій місцині. До інших топтати далеченько”
“Була у справах в Пущі, відчула, що засинаю за кермом, дощик присипляє, загуглила кав'ярню, тепла обстановка, приємна бариста, смачнюща кава. Рекомендую!”
“Дуже гарно, затишно, спокійно, парковка в дворі, відеонагляд”
“За близько двох років, більш активного зважаючи на роботу, користування послугами цього відділення, у мене жодного разу не виникло об'єктивних претензій щодо обслуговування. Оператори тактовні та ввічливі. Обслуговують швидко. А якщо й відбуваються уповільнення — частіше цьому сприяють самі ж клієнти. Крім того, окремо хочу виділити оператора на ім'я Олександра, за її доброзичливість та незмінну посмішку, після якої — гарний настрій на весь день! Більше б таких працівників і не тільки на пошті, особливо в такий не дуже життєрадісний час!”
“Дякую за допомогу. Запрошую на цей шиномонтаж”