Огляд каталогу
- 27 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 70% З фото
Знайдено 27 результатів
Перегляньте м'які напої у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 27 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 28,566 відгуків та оцінок.
“Главное очень вкусный бургер, отличный салат с креветками, и доставка по селу до 23.00. Гениально!”
“Дуже приємне місце, з чудовою барменшою й смачним чаєм”
“Мій улюблений мусафір. Саме тут перекуштував все меню. Ні до чого, ніколи не було скарг. Вирішив залишити відгук, сьогодні саме ради цього і забігли скуштувати страви. Після роботи. Замовили мерджмек, чебуреки, салат мʼясний (дуже смачна страва) і манти з ядовичиною. Все було чудово і смачно. Фото додам.”
“Дуже люблю цей заклад, була у ньому вже не вперше. Тут неймовірно дружній та приємний персонал, що завжди готовий підказати у будь-якій ситуації, навіть не пов'язаній з саме цим закладом. Сюди можна прийти як самому, щоб попрацювати, відпочити, так і з невеликою компанією, місце з романтичною обстановкою, тож найкраще приходити вдвох. Книжки читати тут складно, бо світло трохи приглушене, що додає романтики цьому місцю.”
“Паб дуже сподобався - затишна атмосфера, приємне обслуговування, дуже смачне пиво та ель. Буде нагода, обов'язково завітаю ще.”
“Смачна кава, приємне обслуговування, можна присісти як в середині, так і на дворі. До напоїв є смаколики.”
“Неодноразово відзначали події в цьому закладі. Подобається Авангард своїм інтер'єром, весь заклад в одному стилі. Комфортне освітлення, є майданчик для проведення конкурсів або танців. Страви смачні, особливо рекомендую шашлик та овочі на грилі, смачна кава. Індивідуальний підхід до клієнта. Завжди чемі офіціанти.”
“Кафе супер!дуже гарне обслуговування та смачні напої!Атмосфера вау,за обслуговування дівчатам дійсно респект!!”
“Дуже добре, що в цьому місці з'явилася кав'ярня де можна посідати. Людей в цьому місці дуже багато, а нормальної кав'ярні з доброю кавою майже не було. Кава тут смачна. Інтер'єр затишний. Дуже мені сподобалося, що є розетки біля столиків, щоб можна було підзарядити гаджети. Столиків тут багато. Виглядають привабливо. Але я зазвичай тільки каву п'ю. Може колотись спробую тістечко.”
“Як завжди вище похвал. Замовляли баранчика, свинячий ошийок, курку та картоплю. Швидкість та якість виконання замовлення на рівні. За доставку сказати нічого не можу, завжди забираємо самі. Нема сил чекати. Отримуємо завжди більше за очікуване. Дуже приємного апетиту.”
“Смачна їжа, широкий вибір страв, алкоголь не розглядав, оскільки я "малюк"”
“Загалом залишилися приємні враження як від кінотеатру, так і від обслуговування. На касі з квитками нас обслужили швидко та якісно, проте хотілося б трохи більш доброзичливого ставлення. Є й нюанс: під час повітряної тривоги зовсім незрозуміло, що робити далі. Не повідомляють, чи повернуть гроші, чи продовжать сеанс, чи перенесуть показ. Каса з квитками просто закривається, працівники йдуть, а глядачі залишаються сам на сам зі своєю проблемою. Було б добре, щоб у таких ситуаціях давали хоча б мінімальні вказівки. Щодо решти - все сподобалося: стильний інтерʼєр, великий асортимент їжі та напоїв, смачний попкорн. Персонал бару привітний і позитивний, навіть попри великі черги працюють швидко й піднімають настрій. Зали чисті, просторі, з якісним звуком. Приємний бонусом буде те, що можна брати із собою власну їжу на перегляд”
“На фоні Гулівера з Ретровілем здається меншим. Але все інше ок. Тільки тут постійно оголошують з гучномовця підійти до входу то батьків, то дітей, коли губляться. Що хотілося покращити - це інтонації мовлення (у мікрофона хтось роздратований). Та може ковролін продовжити ближче до туалетів.”
“Тут є унікальні сюжети - для поцінювачів”
“Були з друзями на виставі "Д", рекомендую, дуже незвично: і фільм, і спектакль в одному дійстві. Молоді актори, приємно, що вони не заангажовані, на щастя взагалі не проглядаються старі театральні прийоми. Візуально цікаві актриси, особливо запам'яталися Клаудія та Антуанетта із чорно-білого складу. Дякую артистам та авторам шоу! Бажаю прославитись за межами України!”
“Зручне розташування! Постійні знижки!”
“Чудовий заклад! Підійде для святкування дня народження/корпоративу або вечірнього відпочинку. Незважаючи на назву, "Джентельмен-клуб" У закладі є перший поверх, де розташований Караоке-зал та ресторан з чудовою кухнею Хороші коктейлі та Шоти, і дуже смачний кальян. Рекомендуємо після нашого святкування обов'язково повернемося ще!”
“Дуже цікавий заклад! Тут і досить смачна кухня і є відпочинок на будь який смак (боулінг, більярд). До речі, є багато активностей для дітей на дні народження: квести, дитячі програми, діти в захваті! Персонал та обслуговування ввічливі і швидко все роблять, тому ставлю цьому закладу 5 зірочок!)Прийдемо ще!”
“Співвідношення ціна-якість заслуговує оцінки в 5 балів. Готель, на мою думку, для тих, хто приїхав до столиці у справах. Чистота - мабуть на 4. Місце розташування для мене особисто виявилось не досить зручне. У всьому іншому...також не без недоліків, проте в цілому дуже непогане місце. Поставлю п'ятірочку, тому що категорично не згодний з критиками готелю.”
“Відрізнити майстра. Настя найкраще))”
“Магазин супер) Вибір купальників дуже великий, ціни радують)”