Огляд каталогу
- 916 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 916 результатів
Перегляньте м'ясо в києві у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 916 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 586,591 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає м'ясо в києві з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Бориспіль, Вишневе та інших міст.
“Супер!!! Це вже третя піцерія!!! Головне, що не змінний смак!!!”
“Дуже смачно. Приготовано справді по-домашньому зі свіжих продуктів. Є басейн під відкритим небом А власники просто душка”
“Порекомендували ресторан на СТО щоб вбити час поки іде ремонт машини. Неочікував такої якості і сервісу. Все смачне і свіже. Мені сподобалось.”
“Мені подобається коли власник любить справу якою займається - тут саме такий випадок. Чисто, охайно, не потрапляв на продукцію, у який закінчився термін придатності. Приємний домашній магазинчик.”
“регулярно замовляємо тут піццу. стабільно добра якість, смачно, великий асортимент, роблять швидко. можна замовити через сайт чи прямо на місці. ціни досить низькі, це приємно. є генератор, так що під час відключень все працює (крім термінала хіба).”
“Давно шукала смачний шашлик у Києві і, нарешті, знайшла! М'ясо соковите, м'яке, досить спецій, а аромат....мммм)) Замовляли шашлик із свинячого ошийка, до нього червоний фірмовий соус та асорті овочів на мангалі. Сервіс на високому рівні – швидко передзвонили, уточнили усі деталі, допомогли з вибором. Усі швидко доправили ще гарячим. Однозначно замовлятиму ще й рекомендуватиму знайомим!”
“Дякуємо,дуже смачно!!!. В перше у Вас замовляли шашлик і хачапурі, смак неймовірний) Будемо замовляти тепер ще)”
“нам дуже сподобалась їжа: люля, картопля та овочі на грилі шикарні. Гранатове вино легке і приємне. Дівчина-офіціантка привітна і гарно підказала нам по стравах. Великий уклін за те, що м'ясо має смак м'яса, а не цибулі, чим зараз багато хто зловживає. Поважаю коли мінімум дають в страви цибулі і часника, бо вони перебивають смак.”
“Смачна кухня! Приємно вражена, ціна та якість відповідають. Спробувала пелюстки бао з м'ясом яловичини в соусі - апетитно! Плюс, що поруч зупинка та парк - можна швидко поїсти, довго не шукаючи місця.”
“Вперше в цьому закладі але загальний відгук - відмінно. Екстерʼєр - заклад знаходиться недалеко від дороги, з виду непримітний, маленький, затишний заклад. Можна розпізнати по вивісці, яка освітлюється в темну пору доби. Інтерʼєр - є столики на 2х персон є на 4х. Світло, затишно, комфортно, нічого лишнього. Вбиральня - в закладі наявна та чиста. Обслуговування - швидке та якісне. Ціни - доступні, середньостатистичні. Наше замовлення на 3х персон склало 1712 грн 00 копійок. Це було: домашній суп - 2 порції, бульки з овочами - 1, хачапурі з грибами та трюфельним соусом - 1, салат цезар - 2 порції, люлч-кебаб з телятини та баранини - 1 порція, авторський лимонад полуниця та базилік 1л - 1 порція. Їжа - все подано швидко, все гаряче та дуже смачне. В якості компліменту від шеф-кухара, під час очікування замовлення, нам було подано комплімент масло пряне та хлібний виріб власного виробництва, який дуже смачний.”
“Однозначно рекомендую! Паб з крутими крафтовими напоями, кращого пива рідко де покуштуєш! Власник якісно і душевно проконсультує по смаках, зразу відчувається що в діло вкладена душа!”
“Атмосфера була надзвичайно затишною, а їжа – смачна! Особливо вразило привітне та щире обслуговування, яке створювало відчуття домашнього тепла і затишку. Відчулася справжня лагідність і турбота.”
BurgerOK — це бургерна, де готують справжній витвір мистецтва. Соковите м'ясо, свіжа зелень та ідеально підібрані соуси створюють неперевершену комбінацію смаків. Атмосфера закладу затишна і привітна.
Shashlikyan в Ірпені — це топ-заклад, де можна поїсти м'яса з мангалу. Тут відмінно працює витяжка та кондиціонування. Персонал приємний.
“Вперше замовляв тут. Робили замовлення на свято, декілька різних позицій. Дуже привітний чоловік відповів по телефону, проконсультував. Шашлик доставили на таксі в обговорений час. Все чудово упаковано, шашлик був гарячим! Замовляли шашлик зі свинини і курячі крильця. М‘ясо дуже смачне, не сухе! Дуже сподобалося нам і нашим гостям, точно будемо замовляти ще! Бажаю процвітання закладу, робітникам та власникам!”
“Дуже смачна випічка, гарячий чаї чи кава та домашня атмосфера перетворюють цей заклад на продовження вашої вітальні. Хочеться повертатись сюди знов і знов. Дякую!”
«Штаб 13» — це дуже цікаве місце з смачною кухнею. Тут готують ароматний плов, смачний борщ та шаурму з м'ясом з мангалу. Є зручні паркомісця та літня площадка.
“Якщо хочеться поїсти смачно, та відпочити серед великого та гучного міста, рекомендую цей заклад, який розташований в самому центрі Києва. Хінкалі, які тут готують - найсвіжіші, великі, смачні. Соуси, які я замовила -аджика та сацібелі - були якісні, свіжі та сиачнющі, класичного смаку. Чай в заварнику порадував якістю та ароматом. Персонал- уважні та ввічливі. В закладі охайно та чисто. Атмосфера доповнюється грузинською музикою, гучність її комфортна для ведення неспішної приємної бесіди. Треба розраховувати час на приготування хінкалі, це займає від 15 хвилин. Рекомендую, 5 зірок!”
“Заїхали з друзями повечеряти, заклад вибрали випадково. Замовили їжу, кальян, поспілкувалися з власником - все було дуже смачно, все гаряче і соковите. Також смачний кальян. Нас обслуговувала Наталя дуже приємна та уважна, окрема подяка ❤️ помірні ціни та якість на висоті”
“Смачно ,якісно. Затишно, не зважаючи на близькість столиків до дороги .привітні і милі офіціанти”
“дуже смачно. приємне обслуговавання, прийду ще”
“Одразу попереджаю, що заклад треба бронювати заздалегідь, тому що на вихідних він переповнений бенкетами. Хінкалі замовити не змогли, бо офіціант повідомив, що на них черга на півтори години наперед Також, через велику кількість людей та увімкнені обігрівачі під стелею, може бути задуха. Кухня проста і смачна. Дуже великі порції салатів. Хачапурі виносять за 20 хвилин максимум. Знову ж таки, через велику кількість людей, напої з холодильника не дуже холодні. Ми в цей заклад ходимо давно і регулярно. Але, якщо є можливість уникати вихідних - уникайте! P S. Ще навесні іменинникам дарували вино у фірмовій торбинці. А зараз - шматочок чізкейку зі свічкою. Але, все одно приємно!”
“Замовляли шашлик з телятини, курки та свинини. Дорадо на грилі, гриби, картоплю, лаваш з сиром. Все дуууууже смачно ! Дякуємо!”
“Найсмачніші суші))). Постійно замовляємо сет номер 4 на Оболоні. Дуже смачні і свіжі. Дякую!”
“Вчора святкувала своє день народження. Все дуже сподобалось: атмосфера, обслуговування і їжа. Все на висоті. Особливо було приємним привітання від закладу, вийшли під запальний танець з колонкою, конфеті, в подарунок: бокали. Це було неочікувано і дуже приємно. Обовʼязково повертатимемось і рекомендуватимемо. Бажаю закладу процвітання і вдячних клієнтів!”
“Шашлик з ошийку та овочі гриль просто супер, будемо брати ще!”
“Робили корпоративне замовлення пирогів. Куштували з лососем, з телятиною та фруктові. Всі неймовірно смачні! Колективу дуже спадобалось! Будемо замовляти ще! Замовляли заздалегіть. Привезли вчасно. Зручна оплата курьеру через термінал. Дякуємо за ваш труд!)”
“Неймовірні враження, суперові емоції, смачні страви,неперевершена атмосфера! Якщо бажаєте отримати задоволення від смачної їжі та прекрасного обслуговування раджу відвідати цей заклад,який дарує неймовірні емоції. Окрема подяка провіднику Антону за чудове обслуговування! Прекрасної і смачної подорожі!”
“Тепер це наш улюблений заклад. Їжа дужа смачна, обслуговування теж гарне. Місце тихе, у жк Автограф. Зручно, що для закладу є набір на домафоні, що допомагає зайти на територію жк. Смачні сніданки, також смачний борщ та салати.”
“сподобалась атмосфера доброзичливості, яка постійно присутня і яку всі працівники підтримують. рівень цього кафе насправді дуже викокий. концепція цього закладу незвична, дуже мені імпонує. страви смачні, їх вибір завжди широкий. також до мяса присутній широкий асортимент супутніх страв.”