Огляд каталогу
- 48 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 48 результатів
Перегляньте магазин puma у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 48 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 6,860 відгуків та оцінок.
“Магазин просто супер і продавці хороші,рекомедую”
“Магазин просто супер і продавці хороші,рекомедую”
“Самий крутий магазин, якість класна, одяг взуття неперевершені)))) Пу́ма (нім. Puma) — німецька компанія — один із світових лідерів виробництва спортивних товарів. Заснована в 1924 році братами Дасслерами як «Dassler». Сучасна назва з'явилася 1948 року, після того, як брати Дасслер розірвали відносини і утворили власні компанії. Рудольф спочатку назвав свою фірму Руда (від перших літер і'мя та прізвища Рудольф Дасслер), але вже за декілька місяців переіменував її в Пума (Puma). Адольф Дасслер за таким самим принципом назвав свою фірму Адідас (Adidas).”
“Доброго дня. А чому закрились і коли відкриття?) upd: дякую за відповідь. Чудовий магазин, в рівень молі і половини асортименту немає, який був тут”
“Сьогодні ввечері купила тут кросівки за приємну ціну :) хочеться відмітити хлопця, який був на зміні - він дуже дуже допоміг, чудова якість обслуговування!”
“Дуже сподобалось обслуговування”
“Щиро вдячні консультанту Софії за професійну допомогу, ввічливість, терпіння та чарівну усмішку! Завдяки її допомозі пішли з магазину абсолютно щасливі з двома сумками покупок. Були на шопінгу 2.08 після обіду”
“Дуже хороша директор та ввічливий персонал.”
“Дякую консультанту Аліні за сервіс і допомогу, найкраща”
“Хочу змінити свій відгук і поставити команді Puma 5✨ Була проблема з кросівками (линяли). На саму носку нарікань не має, кросівки якісні! Залишала відгук і дуже швидко отримала зворотній зв‘язок! Мені запропонували зробити повернення коштів або обрати інші кросівки! Дуже приємно, що магазин Puma відреагував саме так і не залишився осторонь! Це говорить про те, що тут цінують кожного клієнта! Щиро дякую вам, я залишилась з дуже приємними враженнями! Окремо хочу подякувати консультантам в магазині, дуже приємні і ввічливі)”
“Купував тут зимові ugg! Дуже зручні. Уггі до речі беру тут не одноразово, як у кросівки на осінь.”
“Прошу відмітити працівника магазину На імʼя Ярослав. Який сумлінно виконує свою роботу і з повагою відноситься до захисників нашої держави. Наявне питання вирішив дуже швидко . Дякую за таке відношення до нас, дуже прошу преміювати цього працівника !!!! З повагою!”
“Дуже задоволена покупкою в магазині. Великий вибір, привітний персонал, який допоміг швидко знайти потрібний розмір та модель.”
“Дуже класний і ввічливий консультант. Витерпів мене, дякую”
“Останні років 6 більшість мого одягу я купую тут! Я високий і здоровий чоловік і тому якщо тут написано xxl, то він мені підходить! Вони продають повнорозмірні хороші речі. Одяг в цілому витривалий і носиться довго”
“Приємний кваліфікований персонал, адекватні ціни, наявність товару”
“Приходжу на акції та сейли, тоді набагато вигідніше”
“Вікторія, супер. Проконсультувала дуже якісно і чудово, дуже добра дівчинка)”
“Завжди приємне обслуговування та великий вибір спорядження, взуття та усього що треба туристу або спортсмену. Діє накопичувальна система знижок, періодично проходять акції. Магазин знаходиться недалеко від метро Лук‘янівська. Є послуги прокату спорядження (неодноразово користувалась цією послугою).”
“Гарний вибір товарів для спорту і для футболу особливо. Продавець ввічлива і обізнана практично у всіх питаннях.”
“Купував тут гарні речі, бувають непогані знижки”
“Вкотре дуже сподобалось купувати тут взуття. Великий вибір і привітний професійний персонал. Консультант Юлія неймовірно уважна, чуйна та старанна, вийшли з магазину у чудовому настрої.”
“Хороший магазин, великий вибір, гарне відношення, особливо хотів би відзначити консультанта , нажаль не запам'ятав як звати ( темненька пані) , справжня професіонал”
“Великий асортимент красивою і зручного взуття і аксесуарів. Не дивлячись на велику кількість відвідувачів, продавці приділяють максимум уваги кожному клієнту.”
“Дуже ввічлива адміністратор Валерія, надала якісні послуги. Дякую!”