Огляд каталогу
- 32 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 69% З фото
Знайдено 32 результатів
Перегляньте магістри у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 32 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 3,012 відгуків та оцінок.
“Дякую Олені Осипенко та всій команді школи астропсихології «Селена» за чудове навчання! Матеріал подається доступно, цікаво й глибоко. Я отримала не лише знання з астропсихології, а й багато усвідомлень про себе та своє життя. Дякую за підтримку теплоту й професіоналізм. Це місце, де хочеться навчатися, розвиватися й повертатися знову. Щиро рекомендую цю школу всім, хто хоче краще зрозуміти себе та інших через позитивну астропсихологію.”
“Чудовий навчальний заклад. Культурний, охайний. Привітні та добрі люди навчають і здобувають тут освіту.”
“Хороший навчальний заклад, приємна адміністрація”
“Найкращий освітній заклад України!!! Новітні технології навчання та прекрасний педагогічний колектив академії.”
“Чудове студентське містечко!!! Мій син тепер студент цього університету))”
“Коли за внутрішнім конкурсом мене перекинули з ІПСА на ТЕФ, я трохи засмутився, але, провчившись там пару місяців, я зрозумів, що воно навіть краще. Викладачі дуже добрі. Особливо подяку хочу висловити Юлії Всеволодівні Сидоренко, як і викладач дуже хороша і людина, яка тебе розуміє завжди. Дуже круто на цьому факультеті, дякую долі, що пройшов саме сюди.”
“Найкращий факультет у своїй сфері”
“Супер універ! 2010-2015 навчався там.”
“Я тут навчаюся. Матеріально-технічне забезпечення чудове, педагоги та працівники - освічені та розуміючи. Викладають цікаво, в основному. Про вступ міаме сюди не шкодую.”
“Нормальна студія, що ходили на малювання, внучці сподобалося.”
“Середня школа з просторим кампусом”
“Чудовий ліцей! Особливо з приходом нової директорки- Надії Миколаївни, яка розфарбувала життя ліцеїстів яскравими барвами”
“Дякую викладачам МАУП за їх внесок у розвиток вітчизняної вищої освіти.”
“Прохання до гугла змінити адресу даного закладу на Солом'янська площа 1.”
“Навчався у золотий час Університету у 2009 році вступив. Колись було відділення у центрі, метро Палац Україна, викладачі з найкращих універів. Далі КСУ хотіли віджати, закрили відділення, переїхали на Оболонь. І там кінець настав”
“Достойні викладачі, хороша ціна за навчання”
“Хто хоче отримати корочку, піде.”