Штаб 13 Мангал бар
«Штаб 13» — це дуже цікаве місце з смачною кухнею. Тут готують ароматний плов, смачний борщ та шаурму з м'ясом з мангалу. Є зручні паркомісця та літня площадка.
Знайдено 13 результатів
«Штаб 13» — це дуже цікаве місце з смачною кухнею. Тут готують ароматний плов, смачний борщ та шаурму з м'ясом з мангалу. Є зручні паркомісця та літня площадка.
“Це було просто неймовірно! Відвідати Шалену білку одне з найяскравіших вражень цього літа. Атмосфера, енергія та доброзичливість персоналу зробили мій день незабутнім! Особлива подяка адміністратору настільки приємної та уважної людини рідко де зустрінеш. З перших хвилин вона створила відчуття, що ми тут не просто відвідувачі, а бажані гості. Все чітко, зрозуміло, з посмішкою та позитивом Інструктори справжні професіонали! Терплячі, уважні, впевнені у своїй справі. Пояснили все доступно, допомагали на кожному етапі маршруту, підтримували морально й фізично, якщо десь було складно. Сам парк — це казка серед природи. Безпечно, цікаво, драйвово! Є рівні як для дітей, так і для дорослих. Всі траси доглянуті, спорядження надійне, а локація — просто чудова. Рекомендую, якщо Ви хочете провести час із драйвом, Вам сюди.”
“Нещодавно святкували важливу подію для нашої родини, яка зʼїхалася із заходу і сходу. Ми вже були в ресторані і залишилися під враженнями від кухні і сервісу, тому вирішили святкувати саме тут. Гості сказали, що не було жодної страви (а їх було достатньо), яка була не смачною; атмосфера перевершила очікування; персонал - Вадим і Максим подарували такі приємні емоції, які не забудемо ще довго. Хлопці старалися, щоб всім було зручно і смачно, всі маленькі прохання гостей були виконані, страви виносили чітко по таймінгу, спілкувалися ніби ми всі одна велика дружня родина. Ми неймовірно вдячні персоналу ресторану Отаманша, керівнику і адміністратору, що змогли зробити наше свято атмосферним, смачним і незабутнім. Ще не раз замовимо їжу і відсвяткуємо не одне свято! Дякуємо ❤️”
“Цей заклад є справжньою лабораторією кулінарних експериментів. Шеф-кухар постійно досліджує нові техніки, інгредієнти та поєднання смаків, створюючи унікальні та несподівані страви. Меню змінюється щотижня, пропонуючи дегустаційні сети, які здивують навіть найдосвідченіших гурманів.”
“Банош та оселедець були вражаюче смачними! Атмосфера - як завжди: українська, релаксна, супер надихаюча”
“Ми довольні, Кухня на вищому рівні, обслуговування відмінне. Гарні емоції і настій”
“Гарний ресторан, смачно, все круто оформлено. Тут проводиться і покази, і аукціони на підтримку ВСУ. Рекомендую.”
“Дуже смачно, великі порції і красива та швидка побача. Вечеряли сім'єю, всі залишилися дуже задоволені, а від найменшої, подяка за смачні пельмені, давно таких не їла. Бажаємо успіху!”
“Все було чудово та дуже смачно, дякуємо❤️ Омлет з сиром брі просто неймовірний, рекомендую”
“Дуже чудовий ресторан, я просто захоплююсь професіоналізмом директора ресторана і від персоналу, який будь який буденний день можуть зробити ще яскравіше і не забуваймо! Кухня, обслуговування та дозвілля (жива музика, танці), ну просто топ. Футбольна команда «Аякс» Київ висловлює вдячність за чудовий прийом нашого колективу і не забутої враження від ресторану «Шум». Якби ми видавали зірки Мішлен - ми б дали всі що є і навіть ті що на емблемі Динамо Київ!”
“Дуже смачний борщ! Також офіціантка дуже мило і професійно обслуговує. Туалет приємний, сценічний, прибраний і із хорошим специфічним ароматом. Рекомендую усім!”
“Все сподобалось. Номер великий, чистий, охайний. Ліжко велике і зручне, постільна білизна чиста, свіжа. Окрема подяка за душевність на ресепшині.”
“Дуже часто відвідую цей Епіцентр (донедавна Нову Лінію), тому що тут завжди великий асортимент чудових товарів. У магазині також постійно є якісь знижки, що дуже добре. Якість товарів іще жодного разу не підвела.”