Огляд каталогу
- 316 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 316 результатів
Перегляньте марки авто у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 316 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 33,959 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає марки авто з таких міст як Київ, Бровари, Софіївська Борщагівка, Вишневе, Буча та інших міст.
“СТО знаходиться на території автостоянки, що охороняється, що дуже зручно, якщо потрібно залишити машину. Хлопці молодці оперативно приварили кріплення труби, зробили діагностику ходової. Ціни адекватні. рекомендую!”
“Отличная команда, хорошие материалы и сроки работы.”
“Купував колектор для opel Corsa 1.2 2005, власник підбрав хорошу запчастину, їжджу кілька місяців, проблем немає”
“Брав комплект зчеплення на HYUNDAI HD, це була моя перша покупка запчастин на автомобіль ... вижимний підшипник проїхав 5000 км і став дико шарудіти, в результаті купив новий підшипник оригінальний ... і заплатив багато грошей за заміну на СТО ... як то кажуть скупий платить двічі, зате вже відкатав більше 7000 км - і все працює як годинник. Тепер тільки тут все”
“Відмінно СТО з газових установок. Люди знають свою справу. Звертався і не пошкодував.”
“Працюємо з PassBus вже багато років, ніколи не підводили. Однозначно рекомендую”
“Для тих, хто в перший раз їде - навігатор призводить точно за адресою. А взагалі - хлопці з золотими руками, чующіе автомобілі і люблять свою справу. Завжди привітні і на позитиві. Виручали не раз. Особливо запам'ятався випадок, коли охранка підсадила акумулятор Mercedes w221 за містом, та ще й у святковий (вихідний) день, - хлопці приїхали через хвилин 30, коректно розкрили авто і забрали його. Буваю у них рідко, тому що лагодять завжди на совість і відносяться до тачці як до своєї.”
“Ребята молодцы, даже в выходной день когда все сто отказались делать мой автомобиль, они приняли меня и все сделали за приемленную цену. Респект вам.”
“З "ЛіаМоторс" працюємо вже багато років. Завжди лише позитивні моменти співпраці. Існують правила взаємодії з магазином, як і з іншими постачальниками. Дотримуватись і не буде проблем. Менеджери працюють на "5". Оцінка роботи Л.М. - Чудово!”
“Відмінний автосервіс, рекомендую”
“Мийка супер! Сервіс теж в порядку, на ТО можна заїжджати. Аеромолл поруч.”
“Спасибі, все підійшло, рекомендую.”