Кафе "МарМур"
“Чудове місце, приємні співробітники, смачна кухня Рекомендую!!!!”
Знайдено 10 результатів
“Чудове місце, приємні співробітники, смачна кухня Рекомендую!!!!”
“Дуже дякую за відмінний стіл у найкоротші терміни. Всім рекомендую!”
“Відвідую кафе "На підвіконні" кілька років.Затишно,приємно там знаходитись.Золоті руки господині творять чудові витвори кулінарного мистецтва.Все дуже смачне та свіже.Завжди беру додаткову порцію смаколиків додому-адже хочеться подовжити відчуття щастя.Ввічливий персонал,багато постійних відвідувачів.Молоді батьки приходять з малечею,бо там є де дітям погратися.Молодь полюбляє сидіти на підвіконні з гаджетами чи з книгами,які,до речі,можна взяти для просмотру на полиці-адже це волонтерське кафе-книгарня. Рекомендую,залишитесь задоволеними!”
“Гарна та затишна місцинка,завжди привітний персонал та гарний асортимент. Стиль венеціанський,італійска музика,смачний чай та тістечка,що ще треба для гарного сімейного відпочинку”
“Великий асортимент будівельних матеріалів по оптовим цінам.”