Огляд каталогу
- 118 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 78% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 118 результатів
Перегляньте массаж у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 118 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 4,372 відгуків та оцінок.
“Лікую алопецію у трихолога Надії. Спочатку пробувала щось робити сама - маски, лосьйони, шампуні спеціальні - не допомогло нічого((( І тоді хтось із знайомих підказав телефон Надії. Мушу вам сказати, починала лікування трохи зі скепсисом - виходячи вже з власного негативного досвіду. Але диво сталося - моє волосся тепер густіше, красивіше, міцніше, і курс лікування ще триває. Раджу від всього серця!”
“Чудова студія, привітний персонал. Проходила сеанси лазерної епіляції, Все сподобалось. Обов'язково повернусь сюди ще. Дуже раджу салон DoReMi хто планує робити лазерну епіляцію.”
Студія перманенту, нарощування й масажу з бездоганною чистотою. Майстри створюють натуральний результат для брів і вій та тепло приймають клієнтів.
“Ходжу до Олени на електроепіляцію. Дуже задоволена результатом. Як клієнт можу сказати, що Олена дуже добра, чуйна людина. Дякую Олені за її працю та старання. Ви найкращий майстер, який у мене був❤️”
Студія апаратної корекції фігури та косметологічних процедур. Майстри ретельно опрацьовують зони та супроводжують клієнта рекомендаціями.
“Добрий вечір. Перший раз робила епіляцію сьогодні, обслуговування сподобалось майстер Олена вічлива. Про результат напишу згодом.”
“Це був мій перший візит до косметолога, і я вражена в хорошому сенсі слова, від уважності, комунікації, майстерності і чудового результату”
“Андрій Зражевський Дуже вдячний особисто Вадиму Володимировича та всій команді Мануал+ за професійний підхід в лікування захворювань хребта. Звернувся з грижею поясничного відділу хребта з сильним болем 2 місяці тому. Попереднє лікування не допомогало. Після проходження курсу лікування в Мануал+ став значно краще себе почувати. Рекомендую”
“Рекомендую цю студію масажу , ввічливий персонал , адміністратор Сніжана супер ! Майстри всі кваліфіковані, допомогли із проблемою спини , показали вправи для корекції постави . Дуже задоволений ! Ходив до Олексія )”
“Більше року вже ходжу на манікюр в цей салон до майстра Тетяни. Покриття тримається добре, три тижні можу спокійно ходити з ним. Ціна відповідає якості, я ще ні разу не пожалкувала про свій час і гроші витрачені там. Також ходжу періодично на догляд за стопами ніг до подолога Таміли, мене так само все влаштовує, ніжки як у немовляти після візиту. Подобається, що майстри завжди уважні до клієнтів, нічого зайвого "не впарюють", інструменти всі продизенфіковані, в індивідуальній упаковці, по часу візиту також завжди можна все узгодити аби і мені і майстру було зручно. Ну і звісно, як в будь-якому хорошому салоні - записатися важко, але якщо все робити заздалегідь - то все окей. Вдячна дівчатам за роботу і їх клієнтоорієнтованість. Бо вони дійсно думають за усе: починаючи від смачної кави і до якісних матеріалів. Рекомендую :)”
“Дуже позитивне враження від центру, особлива подяка лікарю мануальної терапії Васько Юрію Володимировичу - найкращий спеціаліст у Києві.”
“Був у Києві, сходив за порадою друзів, все сподобалося, рекомендую!”
“Дуже сподобався масаж обличчя. Справді, є результат. Дякую вам Людмило!”
“Сказати просто дякую дівчаткам, це нічого не сказати. Величезне спасибі Ані за всю її виконану роботу. За підтримку. За професіоналізм. Чого я тільки не перепробувала щоб прибрати зайве з моєї фігури. І дієти, і фітнес. Було все. Я вже просто зневірилася. Випадково побачила рекламу і вирішила, ще спробую це і все. Якщо не допоможе, зупинюся катувати себе. Це диво. За три тижні такий результат. По мінус 10-12 см в об'ємах. Супер. Ще раз виличезне Дякую. P. S. Обов'язково прийду ще.))))))”
“Робили парний тайський масаж. Залишилися дуже задоволені. Дівчата просто супер. Кайф на три дні! Всім рекомендую”
“Я вже два роки є членом клубу ЗОЖ. До знайомства з клубом ЗОЖ вважав, що все знаю про Здоровий спосіб життя та пп. Але при цьому самопочуття було на три бали. Прийняв рішення відвідувати клуб за абонементом. Унікальне місце, де можна розібратися в питаннях харчування, сонячні та добрі люди. За цей час мої знання про їжу розширилися і змінилося ставлення до їжі, самопочуття при цьому покращали в рази. Раджу всім!”
“Рекомендую. Ходив до них на масаж. Отримав кайф - спину спочатку зламали а потім зібрали заново. Допомогло з першого разу, можливо такий ефект тому що працює досвідчений доктор а не масажист.”
“Роблю брівки у Оксаночки з 2017 року. Ось і на стрілочку наважилася за тиждень. Скажу тільки одне, майстер чудовий, роботи шикарні, бажаю подальшого розвитку, постійних клієнтів та часу та можливостей на відпочинок!”
“Чудовий та розуміючий персонал, якісне обслуговування”
“Дуже все сподобалося! Відчуття дуже приємні під час та після масажу! Це потрібно скуштувати, рекомендую!”
“Персоналу 10 з 10 але ремонт та приміщення в цілому не відповідає цінам на процедури”
“Рекомендую Жанну як прекрасного фахівця, який не "впарює" процедури, а рекомендує саме те, що вам необхідно і це дає прекрасний результат. Ходитиму ще й усім своїм знайомим рекомендувати. Дякую. Вирішила зробити собі чіткіше контур обличчя за допомогою масажу, довго моніторила спеціалістів з мануальної пластики обличчя, але практично всі косметологи пропонували омолодження лише за допомогою уколів краси та випадковим чином, за рекомендацією я звернулася до Жанни. Жанна, відмінний косметолог і дуже приємна людина з чистою світлою енергетикою:) Мені подобається, що до вирішення мого питання Жанна підійшла комплексно: на консультації вона склала для мене план на 4 місяці. Жанна все докладно розповіла про кожну процедуру та відповіла докладно на всі запитання, які мене цікавили, все пояснила та вислухала усі мої побажання. 4 місяці пролетіли дуже швидко і на кожну процедуру особливо масажу я чекала з величезним натхненням, тому що після кожної процедури я бачила результат. А підсумковий результат 4-місячної роботи над моїм обличчям просто бомба і найголовніше, що я не втратила своєї природності. Моє обличчя, таке враження, що піднялося вгору, шкіра просто сяє, всі мої знайомі, які мене не бачили пару місяців, думають, що я собі зробила пластику.”
“Майстри дуже привітні та доброзичливі. Результат після епіляції відмінний. РФ ліфтинг особи дав Гарний ефект!!”
“Відмінна якість манікюру для мене!”
“Сильний бренд із певними цінностями! Замовила собі набір ролер + гуаша і дуже задоволена. Все естетично і розумно: від упаковки до ефективності процедури. Сам ролер зроблений з натурального каміння і масаж став певним ритуалом розслаблення та відновлення ресурсу. Дякую вам Olivia James Beauty ♥️♥️♥️”