Огляд каталогу
- 2,136 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 2136 результатів
Перегляньте мастер у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,136 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 172,486 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає мастер з таких міст як Київ, Бровари, Біла Церква, Ірпінь, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Чудові квест кімнати, як Бункер так і Будинок Відьми. Окрема вдячність адміністратору за допомогу. Проходили дорослим колективом з однією дитиною, було весело усім. Дякуємо!)”
“Нещодавно зламалася помічниця з прання. Думала доведеться купувати нову. Але майстер швидко прийшов, провів діагностику і відремонтував. Не за всі гроші світу. Дякую”
“Двічі замовляв запчастини на Opel Vivaro. Жодних нарікань. Підказали, підібрали. Все підійшло. Люди на своєму місці. Дякую.”
“Потрапив до магазину, приємно здивувався рівнем салону. Не гірше за Київські салони фурнітури.”
“В цілому,дуже сподобалося відношення Тома до роботи і до мене як до клієнта. Погодження кожного кроку по роботі, постійна звітність і в цілому людяне відношення. Також не хочу наврочити але найближчий час, буду ремонтуватися тільки тут.”
“Упродовж майже десяти років обслуговую свій автомобіль Форд Мондео на станції Форд Майстер. Маю найкращі враження. Роботи виконуються якісно і швидко, у форматі, скажу без перебільшення, – "робимо, як для себе". Ціни помірні, середньоринкові. Пригадую, що рекомендував мені це СТО сусід по дачі, відтоді у мене немає потреби шукати майстрів, коли виникає проблема з автомобілем. Рекомендую усім зацікавленим власникам фордів, звертайтеся!”
“Безмежно вдячний інструктору Олександру за навчання. Дійсно навчив їздити з нуля. Навчання - одне задоволення, тому що це були не тільки заняття, а ще і дружня атмосфера! Сьогодні вже отримав свої довгоочікувані права! Дуже рекомендую "Майстер", не пожалкуєте!)”
“Декілька років користуюсь сервісом хлопців. Завжди в захваті від їх роботи. Раджу всім і мені не соромно)”
“Вітаю. Хочу висловити подяку за проведену роботу по заміні замків майстру Славі. Роботи проводили 26.07.2025 в квартирі по вул. Феодосійська. Професійно, кваліфіковано, чітко. Майстер пунктуальний, чемний, культурний. Сміливо можу рекомендувати. Дякую дуже.”
“Замовляла в магазині кондиціонер з доставкою і установкою Доставили вчасно. А от щодо установки, то це просто жахливо. Спотворили цілий вугол квартири, наробили дірок, самий кондиціонер установили аби як, ледь не посеред стіни.”
“Дуже задоволена роботою! Хоч майстри змінились, якість залишилась на висоті. Колір підібрали ідеально, все зробили акуратно й вчасно. Приємно, що врахували всі побажання. Рекомендую!”
“BMW X6 E71 N55B30 Гарне СТО. Адекватні ціни. Персонал працює на результат-усунути проблему авто. Хочеться відзначити кваліфіковану роботу менеджера Назара. Рекомендую СТО. Усьому персоналу респект.”
“Залишилася дуже задоволена, з манікюром ходжу місяць, якість супер.”
“Рекомендую всім цю компанію, дуже професійний підхід у хлопців. Окреме спасибі за знижку. РЕКОМЕНДУЮ.”
“Наталья, спасибо за красиві і природні бровки! Рекомендую.”
“Замовляв у Андрія комп'ютер для офісної роботи. Головним завданням була максимально швидка робота в операційній системі та інтернеті. за 10000 грн. вийшла гармата. Windows 10 просто літає!”
“Дуже рада, що до нас прийшов майстер Віталій, який впорався з проблемами, що виникли на "відмінно" - прикріпив новий світильник у ванній, повісив важку шафку на стіну, замінив на нові два змішувачі і відрегулював балконні двері, які не зачинялися. Дуже дякую хорошому майстру Віталію за швидку якісну роботу!”
“Дуже приємно працювати з професійним колективом”
“Дякую за налаштування ноутбука Максиму. Якісно та швидко.”
“Дуже професійна дівчина. Легка рука та швидкість. І побалакати можна)”
“Олександр, керівник СТО, максимально клієнтоорієнтований. Завжди індивідуальний підхід. Все чесно і прозоро, за що окрема подяка і повага! Рекомендую!!!”
“Замовила в цій компанії перетяжку старого кухонного куточка. Зробили все на совість. Тканина дуже хороша. До речі, вибір тканини величезний. Меблі виглядає, як нова, думаю, прослужить ще не один рік. Рекомендую!”
“Ходжу до косметолога Любе. Стерильно, косметика хороша, шикарний ефект. Завжди порадить чи відговорить від зайвого. У неї робила татуаж губ, вийшли красиві, натуральні та пухкі без ботокса.”