Огляд каталогу
- 24 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 79% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 24 результатів
Перегляньте меблі в Обухові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 24 результатів в Обухові. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 1,147 відгуків та оцінок.
“Замовив меблі відразу на всю квартиру по дизайн-проекту. Кухня, шафи, тумби, стіл, меблі в ванну кімнату. Робота пройшла організовано і в терміни. Результат та ціна порадували. Якщо замовляєте меблі вперше все пояснять і порекомендують. Залишився задоволеним роботою та рекомендую до співпраці.”
“Приємні люди, слухають і головне чують клієнта, швидко і якісно виконують всі побажання!!!! Однозначно рекомендую!!!”
“У магазині працюють професіонали. товар якісний. відправки по всій Україні.”
“Дуже швидко і професійно допомогли зробити класну покупку - зекономили мій час , для мене це надважливо зараз !) Вдячна , раджу !)))”
“Затишне місце в оточенні високих дубів) і шуму штучного водопаду. Офіціанти привітний і добре обізнані в меню. Спочатку зайшли просто на каву, а довелося поїсти))). В результаті добре провели час і смачно пообідали.”
“Замовляла тюль та пошив в магазині. Сподобався широкий вибір тюлі, приємні ціни, мега-швидке виконання замовлення, якісний пошив, і дуже приємна продавець та майстриня! Обов,язково, буду ще звертатися! Дуже вдячна за роботу!”
“Меблі якісна. Ціни недорогі. Замовити можна легко. Загалом всім задоволений не пошкодував, що звернувся.”
“Це компанія у якої мережа салонів по Обухову та Українці. Добре себе харекомендували”
“Дуже задоволена обслуговуванням, гарний асортимент штор та тюлю, якість на вищому рівні. Якісна консультація, дякую.”
“Гарне виробництво. Сервіс на рівні. Рекомендую”
“Хотів би поділитися думкою про цю контору. Потрібно терміново встановити кухню в новій квартирі, але не шаблонну, оскільки були певні розміри. Через знайомого дизайнера, вийшов на цю контору, що займається виключно меблями на замовлення. По закінченні робіт був дуже задоволений, як по проекту. Кухня мала безліч вбудованих механізмів, але по технічній частині все добре, все працює на ура. Велике спасибі хлопцям за роботу! Кухня вийшла дуже стильною.”
“Дуже рекомендую цей меблевий магазин. У ньому працюють майстри своєї справи. Ми замовляли кухню і залишилися дуже задоволені якістю і підходом до клієнтів. Лайк!”
“Якісне обслуговування! Задоволені на сто відсотків!”
“По телефону менеджер все розповів, але запропонував приїхати і самим подивитися. Шукали довго (коли знайшли, нам сказали, що потрібно було передзвонити і нас би зустріли). Варіантів досить багато і ціни непогані, особливо на сьогоднішній час. Але ми все одно поторгувались і виторгували непогану знижку. Зараз чекаємо замовлення.”
“Привітний персонал. Пані Лідія чудова жінка! Дякую.”