Огляд каталогу
- 1,165 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 1165 результатів
Перегляньте методики у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,165 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 54,831 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає методики з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Буча, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Наш садочок! Дуже діткам подобається,найкращі вихователі та завідуюча!”
“Зайшла в кабінет щеплення поза чергою дізнатись про pfizer для другої дози: всадили, вкололи, паспорт не питали ( по базі швидко все пробили). Сподобалось. Ввічливий персонал :) Для інфо: зробити щеплення можна в будь якому кабінеті щеплення і україні незалежно від прописки або міста де підписана декларація з лікарем.”
“Скажу за хірургічний відділ. Приїхали по швидкій о 2 ночі з підозрою на аппендицит, черговий хірург Петро Петрович провів огляд, зробив аналізи (безліч) діагноз підтвердився. Перевели нас в палату, де і ще три лікарі зробили свій висновок - операція. Операція і післяопераційне відновлення проходило на хорошому рівні. Хочеться відмітити ставлення усього персоналу хірургії, воно змінилося на краще. Висловлюю подяку лікарям!!!”
“Відмінний майстер, уважна, ввічлива, товариська! Завжди виконує будь-які побажання в дизайні, величезний вибір матеріалів, дуже відповідально ставитись до стерильності інструментів! Дуже приємна людина, завжди хочеться повернутися ще раз)”
“Дуже гарний, але занедбаний інтерʼєр поліклініки. Її б відновити - було б чудово! Особливо зимовий сад. Лікарка Матросова Ганна Олексіївна - компетентна, відповідальна, завжди на звʼязку. Затримки по черзі є, але на то вона й державна поліклініка)”
“Дякую за вашу допомогу! Все зробили швидко, якісно та без болю (назва себе виправдовує).”
“So far -- so good. Детальніше -- пізніше. :-)”
“Доктор дійсно лікує по гарантії !!! Хоча зуб я сам зламав: -D До цього ніколи з таким не стикався! P. S. До речі, знеболюючі уколи абсолютно не відчуваються. Просто легке відчуття наповнення. Рекомендовано до відвідування!”
“Хочеться поділитися позитивними враженнями щодо відвідин цього закладу. На жаль, я можу порівняти кардіологію тут та інших лікарнях. Була вражена наявністю сучасного обладнання, яким користуються усі лікарі! На відміну від іншої лікарні, де апарат для УЗД серця один і користуватися може ним лише один лікар. Окреме ДЯКУЮ уважному та кваліфікованому персоналу. Здоров'я лікарям”
“Атмосфера в школі сприятлива для навчання. Колектив школи дуже відповідальний та професійний. Ставлення до дітей на вищьому рівні. В школі функціонують гуртки та секції. Все сприяє всесторонньому розвитку дітей.”
“Випадково вирішила почитати відгуки і бачу давно написані негативні, то вирішила залишити свій позитивний: вже другий рік мій син відвідує логопедичну групу, тож я вже маю свою обʼєктивну оцінку. Дитині ну дуже подобається і він з задоволенням ходить у садочок. Бо до цього він відвідував інший і туди він не хотів ходити, тому знайшли цей. Дуже любить виховательку та взагалі нічого поганого про колектив вихователів ніколи від нього не чула. Бачу гарну динаміку у розвитку мовлення у дитини. З приводу поборів: жодного разу нас не попросили на щось здавати гроші, окрім як попросили допомогти пофарбувати майданчик, бо його фарбували самі вихователі, а роботи там багато, то ми дружнім колективом батьків з радістю допомогли. А ще ми купляємо доместос і пропер для групи, бо я не хочу, щоб моя дитина хлопкою дихала, бо іншого їм не виділяють. А ще ми вітаємо наших вихователів символічними подарунками на свята, бо ми хочемо хоч якось проявити свою вдячність до їхньої праці і турботи про наших діток. Якщо це називається- побори, то хай буде так.”
“Садочок маленький, приватний, багато уваги до дитини, індивідуальний підхід. Їй дуже подобається, через день роблять всякі творчі вироби, аплікації. Також моя донька погано їла, я сказала про це вихователям і через тиждень ситуація змінилась, тепер ми вдома міряємо зріст після кожного сніданку. Вихователі чуйні, доброзичливі, рекомендую!”
“От, вже другий рік воджу сина в цей садочок. Цілком нормальний державний заклад. Звісно, бувають різні ситуації, але в загальному - сину подобається. Рекомендую.”
“Я так її, я так люблю мою школу убогу, що проклену святого Бога, за неї душу погублю!”
“Дуже хороші лікарі,неочікували що так віднесуться .Дуже велика подяка тим хто там працює...”
“Хороший садок, ходили рік. Завідуюча грошей не просила і не натякала. Група була Калинка, дуже хороший вихователь Олена Борисівна, ми дуже задоволені їй і дитині дуже подобалася вона, дитина досі згадує її. Хороший музпрацівник.”
“Маленька дитина проходила в цій лікарні курс масажу! Залишилися дуже задоволені. Підхід до доці знайшли одразу і ефективність помітна неозброєним оком! Крім цього, персонал дуже привітний в уважний, отримала багато корисних порад стосовно свого здоров`я та малюків”
“Хочу висловити свою думку стосовно садочку та вихователів. Вихователі : Олена Анатоліївна та Юлія Володимирівна - це скарб, дитина перший раз відвідує садок, і такої підтримки яку дають вони, я ще не бачила. Ця любов , яку вони демонструють, обійми, гарні слова поки дитина рюмсає за мамою - варто поваги та шани. А також, Еріка Василівна - покорила серце дитини, няня. На батьківських зборах, познайомились з директором і всім складом працівників. Враження позитивні. Садочку бажаю, процвітання та успіхів.”
“Другий рік відвідуємо даний садок. Дуже задоволені. Завідуюча привітна, знає і пам'ятає кожного, завжди допоможе. В нашій групі чудові просто вихователька, няня - люблять діток і за кождим, як за рідним турбуються. Нам пощастило. Величезне їм дякую!! Інші працівники - турботливі, відповідальні. Завжди гарно прикрашено все до кожного свята. З дітками займаються. Всі ситі, доглянуті. Класна територія. Наснаги та всього найращого тим, кому ми довіряємо найцінніше!”