Огляд каталогу
- 395 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 395 результатів
Перегляньте мешканці у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 395 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 82,068 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає мешканці з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Буча та інших міст.
“Привітні співробітники, замовляла препарати ч / з таблетки ua, обслужили швидко і якісно? щире вам дякую!!!”
“Чисто, смачно, затишно, помірні ціни. При нагоді, відвідаю обов'язково.”
“Чудовий сервіс, уважні фармацевти.”
“Був 10-го в Вашій аптеці) фармацевт компетентний у своїй справі)))дякую за Вашу працю”
“Сьогодні був у завідуючої амбулаторії Ошерової Ірини Михайлівни на прийомі. Навідь не очікував такого чуйного та людського відношення до моєї проблеми. Це Професіонал з великої літери!. Всім рекомендую.”
“Прекрасна школа. Випускають навіть найзавзятіших тріїшників з хорошими знаннями. Якщо є бажання вчитись, то саме тут діти здобудуть достойну освіту”
“Красива та якісна спідня білизна.”
“Боже хочу сказати це чудове місце, через працівників, одна дівчина просто як ангел дуже доброзичлива ввічлива та приємна блондинка не знаю як звуть, але позитивне враження залишились)))”
“Відмінне відділення, черги немає, швидко знайшли посилки та віддали.”
“Хороша аптека, великий асортимент, помірні ціни. Приміщення вкрай маленьке, якщо в черзі більше трьох осіб, стояти вже практично ніде. Взимку душновато. Є вода на розлив, фіточаї та різноманітні умовно лікувальні креми і косметика для тіла.”
“Консультант Ганна залишила дуже приємне враження.”
Розташована в смт Димер Київської області на вулиці Революції, Димерська центральна селищна лікарня є місцевим медичним закладом, куди звертаються по допомогу мешканці громади та гості населеного пункту.
“Купую в цій аптеці не вперше, дуже хороші і ввічливі дівчата, консультують по косметиці, допомагають підібрати комплексний догляд.”
“Єдина аптека на всьому Виноградарі, яка працює після 21:00. Здається, що фармацевти зовсім забули в який важкий час ми живемо або просто розлінились. Дякую, що ви існуєте”
“Зараз дуже багато на ринку пропозицій виготовлення меблів. Тому було досить важко вибрати фабрику за якістю та ціною. Вибрала фабрику меблів Гермес і вони мене не підвели. Виготовили кухню в термін, якісно та професійно. А ще приємним бонусом стала скидка. Вийшла дуже гарна, сучасна кухня. Білий колір кухні збільшив візуально приміщення. Залишилась дуже задоволена. Співробітники дуже чемні, прислуховувались до всіх моїх побажань. Тепер насолоджуюсь кухнею. Рекомендую!”
“Якісне обслуговування, вічливі працівники . Рекомендую саме цю аптеку , так як з турботою віднеслись до мого прохання і запропонували ліки які мені дуже допомогли. Щиро вдячний .”
“Чудова аптека, я вперше пишу відгук на якесь місце. Нам консультант все дуже розумно підібрав, доглядав косметику, шампуні, не мав на мені впарити щось по дороще. Ну і дуже приємні знижки”
“Все чудово! Нормальне обслуговування та ціна набагато нижча ніж на НП”
“Цікавий кіоск з питною водою. Приваблює він своїм екстер'єром та самообслуговуванням! Потрібно лиш зрозуміти процес роботи правильно і все.”
“Велике дякую Vita Pizza за смачні гамбургери, робили замовлення на день народження, діти були в захваті.Ви молодці, будемо замовляти й надалі, рекомендую!”
“Велика, чиста поліклініка. Багато хороших спеціалістів. Є проблеми, звичайно, але як в усій медичній галузі. Тут є центр малоінвазивной хірургії, на такій великій район як наш хоч щось серйозне. Не треба далеко їхати, а коли хворий, це важливо. Зверталась за допомогою до терапевта, приємно здивувало те, що після закінчення часу прийому, вона перейшла до вільного кабінету і прийняла решту людей. В дитячий поліклініці я такого не бачила((( Загальне враження хороше, хоча в мене серйозних проблем зі здоров'ям немає.”
“Поступив на стаціонарне обстеження за направленням від ВЛК по ТЦК. Зараз другий день перебування у другому відділенні, обстеження триває 5 днів. У порівнянні з попереднім разом, коли я тут був, все значно змінилось у кращий бік. Більшість "радянщини" зникла, атмосфера стала спокійнішою, а неприємне ставлення чи байдужість персоналу — практично зникли. Так, іноді трапляються окремі епізоди чи «бікери», але це поодинокі винятки і не впливають на загальне враження. Відділення після ремонту: чисто, охайно, хоча деякі роботи ще тривають — це не заважає комфортному перебуванню. Медичний персонал — ввічливий і уважний. Медсестри відповідально ставляться до роботи. Лікарі уважно слухають, ставлять запитання, все фіксують, попереджають про планові процедури, аналізи та огляди. Якщо є якісь скарги — говоріть одразу, тут вас точно вислухають. Харчування — стандартне, без надмірностей, але ситне. Комусь може здатися малим, але в цілому — достатньо. ‼️ Важливо: дотримання правил, умов і графіку стаціонару обов’язкове. Тут усе за розпорядком, що допомагає підтримувати дисципліну і спокій. Загальна оцінка — 5 з 5. Заклад рухається в правильному напрямку. Дякую персоналу за хороше ставлення”
“Швидке якісне обслуговування. Спасибі!”
“Купувала настінну шафку. Дуже задоволена якістю товару і обслуговуванням”
“Найкращі лікарі і дуже просто і швидко можна потрапити на прийом. Молодці!”
“Ввічливі та професійні аптекарі. Допомогли вибрати препарат...”