Піна Мийка Самообслуговування
“Найкраща мийка самообслуговування, на яку я коли-небудь заїдждав. Оскільки є негативний досвід на мийках (навіть в дорогих детейлінг студія), то автомобіль мию сам. Мию в дві фази: для першої беру піну мийки, а для другої беру свій ручний шампунь. Дуже приємно, що на постах є щітки для дисків і з'явились губки для миття. Класно, що можна спокійно помити автомобіль, ніхто тебе в шию не жене, гарне освітлення (особливо це відчувається, коли на вулиці темно) та всім хватає місця. До речі, хімія тут чудова. Дуже добре вимиває автомобіль, але щоб ідеально вимити, краще ще проходитись ручним шампунем. Також є місце, де можна висушити автомобіль. Забув сказати за ціну: за 200 гривень спокійно можна вимити автомобіль в дві фази. Однозначно рекомендую!”