Магазин+Кафе Мрія
“Там стільки цікавих старовинних речей”
Знайдено 12 результатів
“Там стільки цікавих старовинних речей”
“Добротне кафе зі смачною кухнею, дуже адекватними цінами і чуйним персоналом.”
“Дуже смачна кава і дуже приємні співробітники❤ також можна перекусити.”
“Просторе місце; багато стільців, під час карантину майже порожньо”
“Зайшов сюди по рекомендації, кава сподобалась і баріста приємний. Видно, що над якісю і антуражем попрацювали і заклад не «ноунейм»! Буду заходити ще!”
“Esco.bar — це місце, де хочеться залишитись надовго: стильний інтер’єр, вайб «їж, пий, танцюй» і велика літня тераса, на якій затишно і з кавою, і з ноутом, і з друзями. Обслуговування — на вищому рівні: тепле, уважне, щире. І кухня тут на всі настрії — від легкого шніцеля з пюре з горошку до потужних картопляних оладок з беконом і яйцем пашот, які заряджають з першої ложки. Сирники з манговим соусом — то просто ранок у тропіках, а міні-чіз Лотос — десерт, що обіймає. Атмосфера ненапружена, сучасна й доброзичлива, ще й pet-friendly. Прекрасна локація для тих, хто хоче якісного відпочинку.”
“Дякую всій команді за смачну їжу, чудове обслуговування ( офіціанти Олександр та Альона), гарну атмосферу. Кривий Ріг передає вітання)”
“Відпочивали з чоловіком місяць назад у цьому прекрасному комплексі. Все дуже сподобалось. Кухня дуже смачна (особливо меню смокер ) Дуже чудові коттеджі !!! Смачний і корисний сніданок. На ресторані всі ввічливі і приємні. При заселенні з нами спілкувався адміністратор Сергій. Привітливий хлопець, все дуже чудово нам розповів і дуже бистро нас поселив, провів до самого коттеджу. Одним словом - ПРОФЕСІОНАЛ СВЄЇ СПРАВИ. Дуже все сподобалось вернемось ще не один раз !!!”
“Відпочивали з чоловіком місяць назад у цьому прекрасному комплексі. Все дуже сподобалось. Кухня дуже смачна (особливо меню смокер ) Дуже чудові коттеджі !!! Смачний і корисний сніданок. На ресторані всі ввічливі і приємні. При заселенні з нами спілкувався адміністратор Сергій. Привітливий хлопець, все дуже чудово нам розповів і дуже бистро нас поселив, провів до самого коттеджу. Одним словом - ПРОФЕСІОНАЛ СВЄЇ СПРАВИ. Дуже все сподобалось вернемось ще не один раз !!!”
“Все дуже сподобалось! Прийду ще!!!”