Огляд каталогу
- 2,117 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 2117 результатів
Перегляньте музикою у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,117 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 658,437 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає музикою з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Буча та інших міст.
“Порекомендували гарний костюм, до нього сорочки та краватки, коли вдома зрозумів що піджак хотілося б на розмір більше без проблем поміняли але прийшлось почекати один день коли привезуть з іншого магазину. Подобається цей магазин тому що класика завжди в моді а якщо ще й по знижці це вдвічі приємно)))”
“Дякуємо садочку: вихователями та Юлі особисто. Ми провели в ньому більше 3 років. Дякуємо за людяність, любов, терпіння, опіку, навіть у найскладніші часи. Садочок став другим домом, в який ми бігли із задоволенням кожного ранку.”
“Дуже гарне місце, найсмачніша кава (різноманітні сорти на будь-який смак). Ніколи не схожу повз! Рекомендую!”
“Чудовий театр, дуже сподобались оперна вистава Ромео та Джульєтта і балет по Сойчиному крилу! Все на вищому рівні, хіба що було би непогано реконструювати глядацьку залу, адже сидіти не дуже зручно + не зовсім коректно розташовані сидіння, через що ряди спереду інколи перекривають вид”
“Відвідую вже мабуть 6 років . В цій студії я закохалась у пол денс ! Це найкраще місце з найкращими тренерами ! Ви тут отримаєте круту атмосферу, фізичну нагрузку і шалені танці , тут вже на ваш вибір . Дуже і дуже рекомендую!”
“Робив фото на документи та друкував креслення А3 формату. Все швидко та якісно, дякую працівникам, що зорієнтували якій розмір фото робити.”
“Прийшла у стоматологію «Оксамит» з доволі неприємною ситуацією — почався страшенно ниючий біль у зубі, та ще й частина старої пломби відпала прямо під час їжі. Чесно кажучи, подумала, що все затягнеться надовго і доведеться ходити кілька разів. Лікар Оксана уважно оглянула, пояснила, що сталося, і відразу взялася до роботи. Анестезія подіяла швидко, процедуру я майже не відчувала. Зуб акуратно очистили, відновили і поставили нову пломбу — все зайняло набагато менше часу, ніж я очікувала. Коли подивилася в дзеркало, навіть не повірила — зуб виглядає як свій, ніяких слідів від роботи. Вийшла без болю, без страху, з нормальним прикусом і полегшенням. І найголовніше — не було відчуття, що мене хтось «лікує для галочки». Навпаки — все чітко, акуратно, швидко і по-людськи. Дякую клініці «Оксамит» і лікарю Оксана — тепер можу нормально їсти і посміхатися без дискомфорту. Щиро радію, що звернулася саме сюди.”
“Смачна кава за розумну ціну! Раджу до відвідування!”
“Нова кав'ярня. Поки що використовують дорогі сорти зерна. Дуже смачна кава. Також є невеликий вибір смачних десертів. Стверджують, що половина прибутку йде на соціальний розвиток молоді Троєщини. Ідея дуже позитивна.”
“Вже 3 роки, як ми закінчили цю школу, все забувала залишити відгук для майбутніх першачків. Це одна з найкращих шкіл на Подолі, від організації процесу, безпеки дітей до рівня навчання. Моя дитина згадує це місце з теплом! Тому не вагайтеся, а сміливо вступайте!”
“зручне розташування по Троєщині, є танці для дітей\підлітків\дорослих. привела свою доньку на джазфанк та думаю піти на латіну чи леді денс, ще вагаюсь. дякую викладачу Єлізавєті, доньці подобається.”
“Смачна кава і не тільки. Дякую.”
“Спробувала випічку з куркою та сиром років 5 назад та постійно купляла, коли була на Васильківській. Зараз живучи на другому кінці світу згадала цю смакоту і вирішала подивитись хоча б на картинках. Дякую за вашу працю!”
“Дуже гарне місце, найсмачніша кава (різноманітні сорти на будь-який смак). Ніколи не схожу повз! Рекомендую!”
“Чудове місце зі смачною кухнею! Часто ходимо з друзями, тут завжди затишно. Смачні ланчі та страви від шефа.”
“Дуже смачний борщ та сало, дякуэмо !”
“Сьогодні вперше зайшов в дану кавʼярню, взяв фільтр та круасан. Мене обслуговували дуже мило, кава смачна, круасан сподобався Атмосфера в кавʼярні домашня, бариста мила дівчинка. Всім рекомендую дану кавʼярню 5/5”
“Ностальгія, почала ходити на гурток мʼякої іграшки з 1995 по 1998 років.”
“Дуже класна школа музики вчать грати на всіх видах інструментів! Дітлахів беруть туди тільки з 1 класу і раніше і до 3-4 класів! Ну якщо вам так сильно хочеться грати на якомусь інструменті вас можуть взяти!”
“Найкраща школа для дітей! Мої діти ходять на уроки музики та малювання. Гарні педагоги, дуже вдячні їм!”
“Школа танців CasaDeRitmo – це неймовірний досвід для кожного, хто мріє танцювати! Уроки проходять у теплій атмосфері, де комфортно і новачкам, і тим, хто вже має танцювальний досвід. А у Марії Машталер є талант навчити всіх незалежно від віку, а її підхід до навчання жіночому стилю бачати робить кожен рух елегантним та впевненим.”
“Святкували День народження. Дуууже атмосферне місце. Шикарний краєвид. Обслуговування на вищому рівні! Дякую дуже директору Дмитру за організацію на вищому рівні і адекватну вартість!”
“Ось уже 18 років минуло, як я переступила поріг цього клубу. Дуже вдячна Тамарі Михайлівні, багато чому вона мене навчила. Одразу після школи бігла до неї. Вона своїми силами та знаннями піднімала клуб із нуля.”
“Чудовий глінтвейн і затишний інтер'єр. Wonderful mulled wine and cozy interior.”
“Замовляти їжу з собою. Брали на пробу всі варіанти хачапурі - з сиром , з м'ясом, зі шпинатом. Забирали замовлення десь через годину - все страви були гарячі. Сподобалося все) хачапурі, як на мене, не маленькі, дуже ситні, тісто свіже й м'яке. З м'ясом здалося трохи солоним, але це на любителя ), на вибір є соуси; з собою дають вологі й сухі серветки, столові прибори.”
“Усе подобається!!! Купував тут какао, і воно дуже смачне!!!! Рекомендую”
“Цей ресторан розташований на 3-му поверсі готелю «Подол». Вони снідають, обідають і вечеряють. У нас тут є шакшука та омлет, і я дуже любив шакшуку. Рекомендую!”
“Смачна кава та какао, приємне обслуговування. Рекомендую”
“Піца смачна. Начінки достатньо. Виконання замовлення швидке!”
“Ми нещодавно відвідали цей ресторан із чоловіком та дітьми. Ми лишилися під враженням! Обстановка тут затишна, з приємним освітленням та зручними столами. Особливо хочу відзначити обслуговування: офіціанта який нас обслуговував, був неймовірно уважним та доброзичливим, завжди з усмішкою та готовий допомогти з вибором страви. Цей ресторан став для нас справжнім відкриттям, ми із задоволенням прийдем сюди знову, щоб спробувати ще щось з їхнього меню. Рекомендую всім, хто цінує якісну кухню та відмінний сервіс!”