Море Пива
“Заклад супер, постійний клієнт у ньому, персонал приємний, пиво смачне, і це все шо треба для щастя”
Знайдено 4 результатів
“Заклад супер, постійний клієнт у ньому, персонал приємний, пиво смачне, і це все шо треба для щастя”
“Дуже сподобалась робота офіціанта) Молодий хлопчина, видно, що старається і переживає за результат! Молодець! Бургери смачні, але з яловичиною був холодний. Чудова знижка на пиво ввечері -50%. Хотілось би ще якісь супи, крім борщу. Атмосфера приємна. Меню ніде не знайшла, тому сфотографувала і викладаю) соцмереж також нема у закладу.”
“Дуже чудовий ресторан, я просто захоплююсь професіоналізмом директора ресторана і від персоналу, який будь який буденний день можуть зробити ще яскравіше і не забуваймо! Кухня, обслуговування та дозвілля (жива музика, танці), ну просто топ. Футбольна команда «Аякс» Київ висловлює вдячність за чудовий прийом нашого колективу і не забутої враження від ресторану «Шум». Якби ми видавали зірки Мішлен - ми б дали всі що є і навіть ті що на емблемі Динамо Київ!”
“Дуже смачна піца! Моєму мало надали комплімент від закладу, дисерт. Дівчата, які обслуговували особлива подяка! Ви дуже чарівні. Вони обслуговували всіх на високому рівні з повагою, що створив свою атмосферу! Затишне місце для сімейного відпочинку!”