Огляд каталогу
- 9,434 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 9434 результатів
Перегляньте місце у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 9,434 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 2,671,665 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає місце з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Буча та інших міст.
“Дуже приємне та затишне місце! Готують смачно! Обслуговування відмінне!”
“Дуже приємне місце, з чудовою барменшою й смачним чаєм”
“Все чудово! Рекомендую! Роботу свою знають, виконують якісно. Зробили все в оговорені строки. Ціни не завищені. Є кімната для чекання.”
“Обслуговуюсь, на даному СТО вже 7 років за цей час не було жодних проблем з ремонтом автомобілів, дуже подобається що ціни, які обмовляються перед ремонтом такими ж залишаються і після. Всі роботи виконуються якісно та сумлінно, перевірено часом, завжди від них виїжджаю начебто на автомобілі із салону. Навіть якщо Вам їхати не близько не економте на паливі, це не велика ціна за впевненість у тому, що Ваше авто в надійних руках і служитиме Вам справно. Все на найвищому рівні, професійні майстри, величезна подяка Костянтину за те, що зібрав таку чудову команду.”
Міні-клініка поруч із домом: швидкий запис у термінових випадках, професійне та недороге лікування без «зайвих» процедур.
««КОЗИРНА ДАМА» студія краси» — міський салон краси у Києві. Заклад надає манікюр. Усередині підтримують акуратність та чистота та затишна атмосфера.
“Мій майстер Леонід, дуже уважний і професіонал своєї справи, востаннє ми були разом із малюком)”
NANI BEAUTY SALON — салон краси у вулиця Сергія Данченка 32А. Тут надають манікюр та доглядові та косметологічні процедури.
Перукарня манікюр Шпилька — перукарня. Тут надають доглядові та косметологічні процедури. У закладі панує затишна атмосфера.
Podocentr Подолог — салон краси. Манікюр та педикюр доступні без метушні; у роботі тримаються якості та простоти.
“Завжди приємно користуватися послугами цього відділення, дуже оперативні та ввічливі співробітники. До цього здавала аналізи на Білоруській, але після ремонту відділення стало не зовсім зручним. Дякую за сервіс, Синєво завжди на висоті.”
“Медсестра Тетяна Салій - професіонал вищого левелу. Буду ходити тільки до неї. Дівчата всі привітні, сервіс чудовий.”
“Аналізи роблять швидко, результати зручно приходять на електронну пошту. Можливість записуватись онлайн, хоча черг в будні дні не зустрічав. Загалом дуже подобається.”
“Враження від лабораторії Сінево на Шептицького 10 в Києві завжди позитивні. Персонал ввічливий та кваліфікований, затишно, відвідувачі отримують всю необхідну інформацію, забір матеріалу відбувається швидко та безболісно. Щиро вдячна за таке ставлення та чудову атмосферу.”
“Дуже хороша лабораторія. Дівчина-адміністратор приємна та ввічлива. Підібрала мені пакет досліджень по хорошій ціні. Якщо буде нагода звернуся ще.”
“Проходила сьогодні аналізи, весь персонал дуже ввічливий і приємний, надавали детально інформацію, запитували чи потрібна вода, чи добре себе почуваєш після процедури. Забір крові теж зробили дуже швидко і безболісно. Для діток такий підхід буде особливо важливим, рекомендую”
“Затишна лабораторія ,професійний персонал.Хочу подякувати,адже вкотре звертаюсь до Вас і завжди професійно та легкі відчуття після забору.При тому що в мене в більшості випадків було важко взяти кров,є певні особливості.В цій лабораторії завжди все на вищому рівні,знаходять підхід.Щиро дякую за мій гарний настрій! Процвітання Вам!”
“Дуже любимо ваше відділення, дівчата ввічливі, посміхаються, порадять) нам дуже подобається) Старша медсестричка дуже приємна!”
“У неділю вранці прийшла здавати аналізи, і вийшла в дуже гарному настрої. Дівчатка такі організовані, такі виховані, що це викликає тільки прилив гарних емоцій. Все було швидко і безболісно, ввічливо і зрозуміло. Дівчата, дякую вам за працю !!”
“Донька ходить займатися в цю театральну студію і все в захваті!!! Все проходить на ура і особливо їх перші постановки)))”
“Дякую Олені Осипенко та всій команді школи астропсихології «Селена» за чудове навчання! Матеріал подається доступно, цікаво й глибоко. Я отримала не лише знання з астропсихології, а й багато усвідомлень про себе та своє життя. Дякую за підтримку теплоту й професіоналізм. Це місце, де хочеться навчатися, розвиватися й повертатися знову. Щиро рекомендую цю школу всім, хто хоче краще зрозуміти себе та інших через позитивну астропсихологію.”
“Чудовий садочок! Все створено для гармонійного розвитку дітей. Старша донька відвідувала садок, а зараз молодша. Доня із задоволенням іде в садок, бо знає що її там чекає багато цікавого. В "Софії" дуже турботливі і чуйні вихователі, наша сім'я рада бути частинкою цієї великої родини)”
“Чудовий садок, де вихователі дійсно захоплені своєю роботою. Син ходив в старшу групу. Хоча ми по підготовці на момент вступу відставали, до кінця року вже все наздогнали. Дитина в садок летів кожного ранку з задоволенням. Всі складності осені і зими 2022 року були швидко і ефективно вирішені з організаційної сторони колективом садочку, тож не дивлячись на жодні складнощі, за дитину ми були спокійні кожен робочий день. Хочу лише подякувати і побажати успіху садочку «Джерело»”
“Чудове місце!!!! Малеча із задоволенням біжить зранку!!! І що найголовніше, за рік відвідування, став набагато спокійнішим, розумнішим, веселішим! Щира дяка усьому персоналу за колосальну працю!!!!”
“Нам дуже подобається цей садочок. Вихователі щирі й уважні до кожної дитини, створюють дружню атмосферу. Донька завжди повертається додому з новими враженнями та розповідями, їй дійсно цікаво. В садочку є різні заняття, які допомагають дітям розвиватися. Приємно бачити, що дитина йде сюди із задоволенням.”
“Це справді крута школа танців. Викладачі - професіонали, молоді, завзяті і креативні. Кожен студент отримує достатньо уваги викладача, ніхто не лишається без партнера/партнерки, бо всі танцюють з усіма. Навчання гарно продумано, на відміну від багатьох шкіл танців, і початківці тут не гальмують тих, хто вже давно-давно танцює, але мають можливість досить інтенсивно опанувати базові фігури і перейти до роботи над технікою. В школу не так складно їхати, як може здатись. Насправді це самісінький центр. я рекомендую Jazz Dance School!”
“Смачна кухня, швидко готують, ввічливий персонал та приємна атмосфера)”
“Дякую за смачні обіди від імені всього колективу) замовляємо не вперше - дуже задоволені! Шашлик смачний і соковитий, плов - справжній - такий, як має бути плов), лаваш, соуси, овочі - чудово доповнюють смак. Ще раз дуже дякуємо!!!”
“Феноменальне місце з дуже душевною атмосферою і ледь не найсмачнішою піцою у Києві! Усім раджу піду з крем сиром, лососем та артишоками - це одне з кращих поєднань смаків на моїй пам'яті”
“Дуже смачні та ситні роли, нам все сподобалось. Великий асортимент, кожен знайде щось для себе)”