Огляд каталогу
- 20 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 80% З відгуками
- 65% З фото
Знайдено 20 результатів
Перегляньте навігатори у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 20 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 1,552 відгуків та оцінок.
“Хочу подякувати інструктору з водіння Антону Кундісу за професійне та терпляче навчання. Школу вибирала, що ближча до дому. Інструктора вибирала по відгукам. І саме мій вибір припав на Антона. І я не помилилася. Його спокійна манера навчання, гумор, терпіння допомогли мені подолати страх за кермом і повірити у власні сили. На кожному занятті він підтримув, пояснюв все доступно й спокійно, навіть тоді, коли щось не виходило. Завдяки йому я навчилася не просто керувати автомобілем, а відчувати дорогу.”
“Рекомендую інструктора з механіки Куковицького Вадима. Практичних 40 годин пролітають дуже швидко і найголовніше цікаво кожне заняття. Теорію склала з першого разу, інструктор з теорії Олександр дуже компетентний в своїй справі, зрозуміло та цікаво все пояснює. Автошкола супер, я рада, що обрала саме вас!”
“Дуже дякую автошколі та особисто інструктору Юрію Анатолійовичу, за те що прийшли на поміч в непередбачуваній ситуації і подали авто на зовнішній іспит. Не дивлячись на те , що Юрія і його авто побачила вперше в день іспиту, іспит - складено успішно.”
“Проходила навчання в автошколі «Навігатор», теорія у Оксани Вікторівни, практичні заняття з інструктором Павлом. Це був чудовий досвід! Завдяки якісній підготовці та зрозумілому поясненню всіх нюансів я склала теоретичний та практичний іспити з першої спроби. Особливо хочу відзначити Павла: спокійний, уважний, завжди готовий пояснювати хоч сто разів і підтримувати на кожному етапі. На заняттях завжди невимушена атмосфера, завдяки якій зникає будь-який страх і невпевненість за кермом. Щиро рекомендую автошколу «Навігатор» і інструктора Павла всім, хто хоче навчитися водити впевнено та без стресу!”
“Щиро вдячна автошколі та інструктору Анатолію Яременко за чудове навчання! Завжди думала, що водіння це не моє, але все ж таки наважилася піти до автошколи і дуже рада, що потрапила до пана Анатолія. Незважаючи на всі мої «тупняки» та переживання, заняття проходили спокійно, якщо щось було незрозуміло все терпляче пояснювалося та повторювалося доти, поки не вдасться. У результаті отримала посвідчення, безцінні навички, орієнтири для впевненого водіння та розуміння, що в мене все вийде)”
“Дуже задоволена і приємно вражена,заняттями в групі Lady dance))!!Неймовірна атмосфера,запальні танці та веселий настрій)). Дуже класна енергетика)). Я би сказала,що це внутрішнє пробудження,розкриття та прийняття). Вдячна Яночці за таку неймовірну,заряджаючу атмосферу)).”
“Приїхала на ремонт генератора у своєму Пасаті Б5. Полагодили за день. Результат ремонту фото. За ціною втричі дешевше за новий, сподіваюся ходитиме.”
“Ваш червоний карі і Фо бо - це любов! Яскраві збалансовані спеції, великі порції. Смакота нереальна! Дійсно автентичний смак. Наче десь в Азії їх їси, а не в Києві.”
“Дуже хороший магазин і хороший продавець є дуже багато запчастин для авео lacetti та інших. Продавець завжди підкаже порадить. Запчастини є на різний гаманець оригінал та неоригінал Китай... Єдиний мінус цього магазину це дорога до нього вона жахлива особливо навесні, а так рекомендую цей магазин якщо потрібно купити щось терміново там це можна зробити швидко.”
“Замовила щітки склоочисника. Менеджери підібрали під моє авто кілька варіантів і по рекомендували краще за співвідношенням ціна / якість. Швидко доставили. Двірники сіли як "рідні", тепер в найстрашнішу не погода, все відмінно видно :)”
“Рекомендую хороший сервіс шкода суперб міняв помпу, і масло в дсг7”
“За запчастинами тільки сюди, хороші ціни та людське ставлення до клієнтів”