Огляд каталогу
- 3,798 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 3798 результатів
Перегляньте на роботу у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 3,798 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 665,445 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає на роботу з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Біла Церква та інших міст.
Розташований у Святошинському районі Києва, сервіс «Муж на час | Домашний мастер | Ремонт» допомагає швидко закривати побутові поломки та дрібні ремонтні задачі без зайвих клопотів. Це формат «домашнього майстра», коли один виклик вирішує одразу кілька питань у квартирі чи будинку — від електрики до встановлення фурнітури.
“Рекомендую! Вже не першій рік клієнт цього закладу, все стабільно гарно)”
“Багато цікавої інформації про авіастобудування. Представлені справжні зразки літаків та гелікоптерів. Є симулятор-тренажер.”
“Мало місця для відвідувачів, немає електронної черги (хоча є запис через Хелсі). Але в загальному чисто і, головне, хороший персонал.”
“Tatiana Armand шкода, що не можу відповісти під Вашим коментарем, але сподіваюся, що Ви прочитаєте це так: Чим Ви керувалися вкладаючи фото меблів, які Ви використовуєте, за Вашими словами, більше 8 років? Ви хоч знаєте, що зовнішній вигляд меблів з голами залежить від умов експлуатації? Ви фотографіями просто показали рівень на якому Ви доглядаєте свої меблі. І чесно кажучи, мені шкода речі, які потрапляють у Ваші руки. Якщо Ви скористалися послугами 8 років тому і були незадоволені, навіщо Ви повторно звернулися туди? Не бачу логіки. Ви замовили меблі у конкуруючої компанії і вони Вас влаштували? Це чудово. Я тільки радий, що в моєму рідному місті є здорова конкуренція підприємців з високою якістю послуг. Але поливати когось брудом – низько, і як мінімум говорить про відсутність виховання. Замірник чи продавець були п'яні? Я просто відмовився б від послуг відразу. А так, написати через 2 місяці, це істеричний текст скривджено жінки. Продавець "недоглянута жінка Олена, з надмірною вагою" це за Вашою оцінкою? Судити про зовнішність малознайомої Вам людини Вам ніхто не дає права, адже і Мерлін Монро була не всім до смаку. Рекомендував би стежити за своїм зовнішнім виглядом, а не давати оцінки зовнішності інших. А вага продавщиці Олени, певна явно не надмірна, бо людина з нею живе комфортно, а від надлишку зазвичай позбавляються. P. S. Єдине, що може горіти після Вашого коментаря, це Ваша совість і щоки за те, що такі низькосортні тексти пише "місцевий експерт" P. S. S. Я б відредагував на Вашому місці коментар, щоб не ганьбити самого себе. Оскільки Ви зробили з Вашим попереднім хвалебним відгуком, який тут був кілька років. Від себе можу сказати, що за останні три роки неодноразово зверталися до цього магазину як самі, так і рекомендували знайомим. З того що на пам'яті за цей час придбано коло мого спілкування: стелаж, 4 кухні, 2 шафи у передпокій, і зараз замовили дитячу спальню. За замовлення друзів не скажу, але за наших замовлень Олена завжди була ввічлива, допомагала з підбором комплектуючих і заминрк у термінах у мене не траплялося. Поганих слів про цей магазин, або скарг - у мене немає. Рекомендую в цьому переконатись особистою покупкою.”
“Дуже любить дитина і Академію, і вихователів. Захоплююсь настроєм директорки - видно що людина любить своє діло :) Подобається що ж заняття із носієм англ.мови, карате - дитина із задоволенням відвідує. Дякую вам за терпіння і відношення до наших дітей!”
“Все дуже смачно! Обслуговування було на вищому рівні, приємні та доброзичливі дівчата. Суші дуже смачні. Обов‘язково прийду ще раз у цей заклад.”
Автосалон Citroën «ІЛТА НА ПЕЧЕРСЬКУ» є офіційним дилером французького автовиробника Citroën в Києві. Компанія пропонує широкий вибір нових автомобілів Citroën різних моделей та конфігурацій. Автосалон надає послуги з продажу автомобілів як за готівковий розрахунок, так і в кредит.
“Не чекав, але як же тут смачно! Брали вже неодноразово і піцу та суші, все дуже смачно, свіжі продукти, купа начинки. Ціни дуже приємні, плюс до всього акція 1+1=1 це взагалі халява. Втім рекомендую хоча б спробувати, після них ніякі доміноси і мафії навіть не розглядаємо.”
“Була приємно здивована, чисто, тепло , смачна їжа, а саме головне професійний персонал. Дякую, Вікторія Олексіївна і всім хто працює в офтомологичному відділенні. З повагою, Оленич В.”
“МАМСІКОВ навчаю добре своїх діток, рекомендую”
“Мій син ходить в цей сад вже майже рік. Ми з дружиною більш ніж задоволені. Тут не просто доглядають за дитиною, як в державних садках, а розвивають. Причому розвиток тут повноцінне і разносторонее: інтелектуальне, психологичес і фізичне. Тут використовується на мій погляд дуже ефективна фінська методика викладання, коли діти не окремо предмети вивчають, а вивчають предмети в контексті якоїсь цілісної об'єкта або явища. Діти щільно зайняті весь день - з 8.30 до 18.30. Дитина задоволений, ми теж. Все це завдяки професійній команді педагогів, зі штатним дитячого психолога і відмінною організації. Спасибо ОГРОМНОЕ Школі На газоні !!!!”
“Відмінну шафу-купе придбали в цій компанії. Зручний та функціональний, солідний на вигляд. Обслуговування у них перебуває на належному рівні, все оперативно, швидке оформлення та своєчасна доставка. Ціни прийнятні.”
Стоматологія на Севастопольській — це стоматологічна клініка в Солом’янському районі Києва, зручна для мешканців прилеглих кварталів і тих, хто шукає якісне лікування без переплат. Заклад працює за попереднім записом і орієнтується на швидкий, організований сервіс та зрозумілий план лікування.
Перманентный макияж на Позняках — салон краси, відомий(а) акуратною роботою. Серед послуг: брови та перманентний макіяж, догляд за обличчям і тілом та вії.
“Дуже подобається. Ходимо з задоволенням. Дуже добрі і уважні вихователі. Дякуємо.”
“Дуже хороший салон персонал професіонали і приємні в спілкуванні”
“Дуже сподобалося з вами працювати !! професіонали своєї справи”
“Дуже дбайливе ставлення до клієнта, турбота не тільки про здоров'я але і про гаманець)”
“Відмінні автомобілі, дуже хороший відсоток і хороше шанобливе ставлення, дуже задоволений !!”
“величезне спасибі за вірну діагностику і лікування доктору МУКІЄВСЬКА!”