Огляд каталогу
- 38 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 38 результатів
Перегляньте недуги у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 38 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 2,180 відгуків та оцінок.
“Сподобалось те що у клініці є можливість зробити кт, бо у попередній клініці кт не було і на око лікар повідомив що зуби здорові У медлі звернулась за іншим питанням, а виявилось (після кт) що декілька зубів у критичному стані Тож робіть кт перед будь-яким лікуванням та не гайте час”
Розташована на вулиці Турівській у Подільському районі Києва, «Стоматологія Поллукс» позиціонує себе як клініка, де поєднуються сучасний підхід до лікування та уважне ставлення до пацієнта. Це місце, куди приходять не лише «полагодити зуб», а й системно подбати про здоров’я ротової порожнини та естетику усмішки.
“Дуже задозволені Приходимо не вперше Усі побажання враховуються, але й потреби породи. Звісно радимо Щасливий улюбленець-щасливий власник”
“Більше року отримуємо з чоловіком послуги сімейного лікаря в цьому відділенні. Наша лікар пані Ганна завжди якісно проводить огляд і лікування. Вдалось виявити і лікувати проблему, на яку інші лікарі не зважали. Зручно записуватись на прийом і завжди можна отримати направлення до спеціалістів. Також, вже скористались послугами щеплень,як безкоштовних, так і сезонних. Дякую за надання якісних послуг!”
“При замовлені через інтернет, ціни значно дешевші.”
“Дуже гарна аптека та завжди ввічливі фармацевти.Дякую!!!”
“Найкраща стоматологія в місті. Стоматолог Шевченко Ігор Степанович профі в своїй справі”
“дуже незвично всередині, наче в минуле потрапляєш, в хорошому значенні) Приємна терапевтка Горончко Ананстасія, зручно отримувати консультації онлайн”
“Лікар, яку знаю вже "цілу вічність"))) Лікар, яка не просто знімає симтоми , а реально лікує, Лікар, яка маючи великий стаж роботи , на високому рівні надає допомогу. Вона не раз виручала, в тяжку мене і моїх близьких. Дякую Вам! Рекомендую!!! Олену Анатоліївну Трунову!”
“Моя улюблена аптека біля дому на вул. Малишка, 2Д. Низькі ціни, завжди все є, професійне обслуговування. Крім того, там працюють чудові провізори, чемні та доброзичливі, які завжди вислухають та порадять. АНЦ рекомендую)”
“Дякую, за гарне обслуговування. Привітний персонал, зручне розташування аптеки.Фармацевт допомогла мені скористуватися бонусами при купівлі товару, тому що я не змогла оформити заказ на сайті.”
“Відмінна аптека, великий вибір ліків, завжди можна привезти на замовлення, знижки для пенсіонерів, жд працівників, лікарів, тим у кого карта киянина.”
“Аптека Як аптека ,одного разу проблем не мав.”
“Хороша аптека, прекрасний ввічливий персонал, завжди є все в наявності. Дякую за обслуговування!”
“Лікар дуже уважна, після операції все розповіла, пояснила. Щодня цікавилася що і як, терпляче відповідала на будь-які запитання. Дуже рекомендую.”
“З самого початку роботи аптеки у нашому селі Святопетрівська купую і замовляю ліки. Жодного разу не було ніяких проблем. Все вчасно, ввічливо. Дякую за обслуговування!”
“Хороша аптека, аднкватние ціни і приємні фармацевти”
“Дуже приємна молода дівчинка-фармацевт. Ввічлива й приємна у спілкуванні. Видно, що любить свою справу та з повагою ставиться до людей. Рідко зустрінеш такий щирий і людяний підхід. Дуже приємно, коли працюють такі люди!”
“Відмінна аптека, асортимент медикаментів та ціни – найкращі в окрузі. Ціни реально нижчі ніж у сусідніх аптеках. Людям, які тут залишають негативні відгуки та скаржаться на співробітників – порадив би звертатися до лікаря насамперед. А не читати статті в інеті і потім консультуватися в аптеці. Для аптеки основне продати, а не вилікувати, це той самий магазин.”
“Щиро дякую працівникам аптеки особливо Анастасії за турботу, увагу і розуміння клієнтів. Ви кращі)))”
“Ставив пломбу в зуб, частина якого відкололася. Зробили все добре, швидко і професійно. Що незвично для мене, так це те, що наді мною стояв лікар-стоматолог і його асистент. В інших клініках мене завжди лікував всього один лікар.”
“Близько місяця назад купувала в цій аптеці косметику фірми babaria антиперспірант також молочко для тіла дуже задоволена. Особлива подяка фармацевту Ігнатенко Тетяні за рекомендації та ввічливе обслуговування.”
“Дуже приємний персонал. Професіонали своєї справи, все доступно розкажуть, порадять. Буду рекомендувати іншим.”
“Чудова аптека. Грамотні фармацевти. Дуже зручно замовляти через інтернет.”
“Невеличка аптека, також є термінал”
“Дуже привітний персонал. Таких привітних фармацевтів пошукати ще треба! Практично завжди все є, не доводиться бігати всім аптекам.”
“Прекрасний сервіс. Замовлення прийнято по інтернету, прийшов, заплатив, забрав. Отлично !!!”
“Мій сімейний лікар приймає у цій поліклініці. Григор'єва Ганна Сергіївна, дуже уважний та професійний підхід. Завжди на зв'язку, об'єктивні рекомендації та супровід”