Огляд каталогу
- 216 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 216 результатів
Перегляньте норма у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 216 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 14,653 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає норма з таких міст як Київ, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Буча, Гостомель та інших міст.
“Хороші вихователі. Дитина в сад біжить.”
“Добрий вечір! їхала це фірмою 18.03.2021, мені дуже сподобалося обслуговування в автобусі, безкоштовно чай / кава / вода і навіть шампанське. Водії ввічливі, допомагали з сумками, одягнені красиво в формі. Я буду користуватися Вашими послугами і буду рекомендувати Вас.”
Клініка з терапією, імплантацією та хірургією. Пацієнти відзначають майстерність лікарів, докладні поради та адекватні ціни.
“Чудова клініка дружня до тварин. Професійно. Наявне необхідне обладнання для діагностики і лікування. Гідний сервіс і спілкування. Дякуємо лікарю Людмилі Олександрівна за порятунок нашого домашнього улюбленця.”
“Всім, щиро, рекомендую сад «Тигрик» Дитина ходила з 1.7. Завжди йшов із задоволенням, до такого малюка ставилися з трепетом, добра домашня атмосфера. У сад ходили більше року і зараз дитина вміє рахувати, знає літери, кольори, фігури, співає пісні. І я з упевненістю можу сказати, що це завдяки саду Вихователя Аліну просто обожнює, і називає її своїм другом. Думаю, це багато про що говорить. Всім рекомендую, найкращий сад... На жаль, переїжджаємо до іншого району, але «Тигрик» пам'ятатимемо завжди. Окремо дякую Людмилі Михайлівно, яка завжди «на зв'язку»”
“Ми дуже задоволені садочком , почали ходити коли не було ще 2х рочків. Вихователі гарні, діти розвиваються, свята роблять класні, фото, відео перебування дітей у садочку надсилають в групу з батьками. Наша адаптація взагалі пройшла без сліз, виховательки кращі подружки. Єдине, що зараз не дуже зручне - це укриття до якого потрібно заходити через вулицю але нажаль зараз такі наші реалії.”
“Відмінна аптека з досить низькими цінами, практично завжди є, запропонують аналоги. Вміють чути клієнта, що не в усіх аптеках уміють робити. Персонал привітний, знає товар, не гамірує, що рідкість останнім часом. На 5!”
“Хороша аптека, хоч і маленька. Невисокі ціни, адекватний персонал. Є кнопка виклику. Нещодавно зробили пандус для інвалідів. Завжди чисто. Навіть при великому напливі людей намагаються швидко відповісти на телефонні дзвінки. У період карантину дотримуються ВСЕ правила. Дякую за вашу працю!”
“Замовила ліки через інтернет. Це була єдина аптека в Києві, де ці ліки було в наявності. SМS з підтвердженням замовлення прийшло в перебігу 2-х хвилин. Почитала тут відгуки .... Вирішила перестрахуватися - подзвонила в аптеку на мобільний, щоб даремно не їхати через все місто. Дівчина відповіла відразу ж і дуже чітко і привітно відповідала на всі мої запитання. Сьогодні субота. Я в шоці, "знімаю капелюх", як то кажуть. Чудовий сервіс! А дівчині бажаю милих і адекватних клієнтів!”
“З фірмових реалізаторів, що є зараз у Києві, заморожених напівфабрикатів "Єрмоліно", безсумнівно, найкращі. Низькі ціни на цілком прийнятну якість товару, адекватне обслуговування привітного персоналу, і це далеко не все. Наприклад, тут можна розплатитися платіжною карткою, після чого продавці завжди дадуть товарний чек.”
“Зручно що близько, єдиний мінус, до сімейного лікаря вже не має місць щоб записатись.”
«Шаурма №1» — це точка стріт-фуду в Оболонському районі Києва, куди заходять за швидкою, ситною та по-справжньому свіжою шаурмою. Заклад робить акцент на акуратному приготуванні та зрозумілому меню, яке зручно обирати навіть у години пік.
“Була тут один чи двічі. Проблему мою вирішили, зауважень немає. Ставлення та якість роботи сподобалося”
“Приніс Пс. Не дуже типовий випадок. Не включався по певним причинам ). Але майстер допоміг і не за всі гроші цього світу ) однозначно рекомендую”
“Відвідуємо садочок третій рік, останній рік значно відчувається покращення.Оновлене збалансоване харчування, молодий,амбіційний , згуртований колектив. Територія -охайна та доглянута. Цікаве дозвілля для дітей.Дитина ходить в садочок з задоволенням.”
“Чи не звертався, ну думаю норм там че.”
“Гарна аптека. Знаходиться у зручному місці – біля зупинки, майже біля дороги, не потрібно довго шукати. Асортимент нормальний з огляду на те, що аптека не дуже велика. Завжди дуже уважний та культурні провізори. Ціни трохи вищі за середні, але при бронюванні через Таблетки юа ціна виходить на порядок нижче, ніж в інших аптеках”
“П'ять зірок лише за лікаря, звісно, і за людей які працюють. А сама поліклініка це сором. От я відвідую цю установу і мені так болить, що п'яти поверховий комплекс, де були представлені майже всі медичні послуги для діток+ басейн із груднічковим плаванням зараз в такому стані розрухи. І цей стан це систематичне доведення до повного руйнування. Треба навпаки, розвивати цю клініку, зайнятися ремонтом, відновленням. Це ж така коштовність на лісовому масиві!!!!!!! Це дуже сумна і ганебна ситуація як для району так і для міста і країни. І для всіх нас”
“Хороший садок, ходили рік. Завідуюча грошей не просила і не натякала. Група була Калинка, дуже хороший вихователь Олена Борисівна, ми дуже задоволені їй і дитині дуже подобалася вона, дитина досі згадує її. Хороший музпрацівник.”
“Відмінна майстерня, грамотний майстер, рекомендую”