Огляд каталогу
- 91 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 91 результатів
Перегляньте обед в Ірпені. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 91 результатів в Ірпені. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 29,340 відгуків та оцінок.
“Затишний заклад, але маленький і ціна трохи вища за середню. Для компаній десь до 10 людей буде саме воно. Піца, пиво і т.д. - все є для гарного проведення часу.”
“Чудовий ресторан-кафе. Кожен рік святкую тут день народження. Ні одного зауваження.”
“Не часто, але стабільно замовляю саме в цьому місці. Завжди все смачно, швидко, якісно )”
“Стильне і затишне місце, обслуговування 5+ , навіть колись попросили паспорт :) це просто комплімент для мене. Часто приходимо святкувати день народження, приємно що в такий день є бонуси . Суші тут нереально смачні... рекомендую всім саме цей заклад!!!”
“Кримська атмосфера. Все вуглеводне і соковите, боляче фігурі, але приємно серцю”
“Чудові хачапурі! Можна дзвонити і замовляти”
“Офіціанти приємні, пропонують новинки і можуть фото зробити) замовила салат з лососем і трюфелями і тар-тар з яловичини. Було смачно. Рекомендую. Присутня новорічна атмосфера, музика грає як фон, не голосно.”
“Крутота. У них найкраща шаверма,яку доводилось куштувати. Пиво хорошої якості і є варіанти як для любителів класики, так і цікаві авторські смаки. Офіціантки- окрема родзинка закладу, неймовірно приємні дівчата.”
“Якщо з сім'єю хочемо поласувати суші - то вибір тільки за sushi-master.ua!!! Замовляли неодноразово і надалі будемо замовляти! Всім рекомендую!!!”
“Все дуже смачно, ще обов’язково зайдемо, всім раджу”
“Мені все сподобалось. Я не очікувала якогось вау-ефекту, та його й не було. Весь час у думках порівнювала його з львівською сетью "Реберня". Замовляли ребра, рибу на грилі, овочі гриль, соус ягідний, паляничку, лімонад облепіховий та вишневу наливку. Ребра смачні, м'ясні, добре приготовані. Ягідний соус до нього добре пасував. Риба приготована добре, але те що це скумбрія, для мене це великий мінус. Не люблю скумбрію. Ну то вже справа смаку. Овочі гриль були смачні з часниковим соусом. Порція маленька, скромненька. Два маленьких кусочка кукурудзи (звісно, що сам качан їсти не будете, але вагу він порції, і без того маленької, додає), один кусочок кабачка, один баклажанчика, два з половиною грибочки та кусочок солодкого перцю. Смачно, але мало. Сподобався облепіховий лимонад та вишнева наливка. Вона не така спиртуозна, як П'яна вишня, але така ж приторно солодка. Можна випити багато та не помітити, як сп'янієш. Те що є в меню та ми куштували - приготовано смачно.Немає питань. Але, мені не вистачило узвара (хотіла заказати, але запропонували лімонад, у зв'язку з відсутністю), також, хотілось би іншу рибу, ніж скумбрія. Наприклад, форель. Офіціантка була дуже спритна. Замовлення приймала швидко та швидко приносила. Інколи навіть прибирала сміття зі столу. Принесла воду нашим песикам (ми попросили). Зрозуміла, чого мені не вистачало там: це атмосфери тієї самої реберні. Але то таке... Хто не був, той заміни навіть не помітить. Висновок такий, що якщо хочете поїсти ребра та не їхати до Львова або хоча б Київа, то можна прийти сюди.”
“Один з найкращих закладів в Ірпені (хоча закладів там не мало) і кращих закладів мережі Мушля, так розумію він франчайзинговий, в Києві вони помітно зіпсувалися, а конкретно це цілком на рівні, хороший сервіс і якість кухні, великий двоповерховий зал, чистий і затишний, сервіс на рівні Київських закладів цього бренду 2018 року, тобто цілком окей, рекомендую”
“Раді що в Ірпіні відкрився новий ресторанчик італійської кухні з великими порціями і демократичними цінами!”
«Ті Амо піца» — це заклад в Ірпені на вулиці Центральній, який поєднує формат ресторану та доставки для Ірпеня, Бучі, Гостомеля й Ворзеля. Тут можна швидко замовити улюблені страви для обіду вдома, в офісі або завітати в зал і поїсти на місці в затишній атмосфері.
“Кафе Борщ унікальне тим, що воно завжди доречне і завжди по дорозі. Подобається те, що у них постійно змінюються сезонні меню, є постне меню. Ну і радіо Борщ - завжди дарує хорошу атмосферу.”
“Відвідали цей чудовий заклад 15 лютого. Компанія наша складалася з 8 людей. Залишилися неймовірно задоволеними!!!!! Були невеликі ньюанси під час замовлення столику, але компетентність та високий рівень професійності адміністратора зробили свою справу і в кінцевому результаті ми отримали, те що мали отримати. У зв"язку з цим порада на майбутнє замовникам - хочете зразу отримати повний перелік умов для замовлення банкету, зразу спілкуйтеся з адміністратором. Погоджуся, що склад обслуговуючого персоналу не великий, але.... Вони всі просто КРАСУНЧИКИ. Окремо хочу виділити Владислава (і це реально думка всієї нашої компанії!!)... Просто Бест оф зе Бест. Дуже уважний, кмітливий і веселий хлопчина! Якраз дякуючи його кмітливості, ми зробили наше замовлення страв ще кращим (хоча здавалося, куди вже краще :-) Враховуючи те, що в залі було 2 банкети, ми отримали наші страви не те що швидко, а блискавично швидко. Наші смакові рецептори шалено пораділи (а ми, володарі цих рецепторів :-), звичайно отримали приємні емоції!) надзвичайному вмінню автора страв (аплодисменти шеф-кухару!)... а тут було і м"ясо (м"ясне плато №1 і №2), і салати (звичайно Цезар, ну як без нього.... та теплий салат), звичайна запечена картопля з соусом та овочі гриль - смакота!, звичайний узвар - нут от просто "манна" (в міру солодкий і в міру витриманий). Музика. Дуже приємно здивувала її вчасність та ненав"язливість (враховуючи конкретно те, що вона жива). Була дуже до теми! Ми змогли і поспілкуватися за столом і гарненько відірватися в танцях. Враховуючи все вище сказане, висловлюю від усієї нашої компанії ТОБІ, La Crevet, ДУУУУУЖЕ ЩИРЕ ДЯКУЮ, за надзвичайно приємний вечір! :-* :-* :-* Дуже засмутили перечитані відгуки. Спочатку навіть здалося, що ми були всі в різних рестораціях ((( Можливо, просто йдучи кудись з друзями, з родичами, зі своїми половинками, просто візьміть з собою гарний настрій і все буде круто-круто. Не засмучуйтеся, що страву принесли через 40 хвилин - це ресторан, він для спілкування, можливо за ці хвилини ви встигнете обміркувати ВАШ супервідпочинок з друзями, або ще раз нагадати вашим половинкам, як ви їх сильно любите та цінуєте... Треба просто цінувати час проведений РАЗОМ!... а не засмучуватися з приводу "довго несуть моє замовлення" Всім гарного здоров"я та кохання.”
“Супер смачно! Дякую! Дуже приємно вражена! Бургери соковиті, котлета смачна і не суха! Картопля по-домашньому чудова! Особливо смачний часниковий соус!”
“Дуже чудовий заклад. Ми багато які суши пробували але ці суши ціна і якість просто дуже чудово ))”
“Дуже гарне місце, не примус обстановка. Оригінальний дизайн, смачне банкетне меню і не дорого.”
“Вчора пішли з друзями в BBQ Shop спробувати шашлик, казали, що такий смачний, що губами можно їсти! Ми дуже задоволені, обов'язково будемо заходити частіше і замовляти доставку, усім ражду!”
“Яке ж я в цей раз вчора отримала смакове задоволення! Давно так дуже смачно не було в ЯМ! Останні рази якось посередньо,але все одно замовляємо тільки у них завжди. Не знаю,де їх робили-в Ірпені чи в Бучі в цей раз,але,нарешті,вони такі ж смачні як з самого початку. Все свіжесеньке,спіле,доготоване. Привезли в цей раз на хв 30-40 раніше,кур'єр мужчинка в роках такий,-дуже ввічливий. АЛЕ! Вибісило те,що не вказано на жодному їхньому сайті,що в Гостомель доставка від 600 безкоштовна. Завжди виходила більша сума,а в цей раз для 1 замовляла,то вийшла менше 600. І оце потім віднімання часу, передзвони ці,думати що ще додати до суми... То і перехочеться потім ті суші. Неважко ж написати цю інформацію. Але дякую в цей раз за безкоштовну доставку і за смак.”
“Святкували гендер паті на літньому майданчику, сподобалась територія, так як можна було зробить фото зону різного формату, кухня смачна, мінус комарі, також продовжили святкування в караоке залі, рекомендуємо і чекайте нас на хрестини.”
“Найсмачніші млинці EVER)) 10/10”
“Відмінна кухня, домашня обстановка, прекрасне місце для банкетів, корпоративів, обідів. Працюють за попереднім замовленням. Відзначали там неодноразово свої свята. Завжди задоволені. Так, ціна - просто чудова !!!”
“Відзначали малому рік і залишились задоволені. Було дуже смачно, шашлик взагалі бомба. До керуючих закладом було прохання про доступність, щоб зробили пандус для мам з колясками та людей з інвалідністю. Нас почули, на сьогоднішній день маємо доступну терасу , за що вдячні власникам! Ви на вірному шляху, успіхів Вам!”
“Доставили + - як обіцяли, замовив три маленьких піци, в загальному не погано. Замовлю ще.”
“(Переведено Google) Вкусная японская кухня и качественное обслуживание. Доволен появлением этого ресторана в нашем регионе, раньше ездили семьей в Соф. Борщаговку или на Академгородок (Оригинал) Смачна японська кухня і якісне обслуговування. Задоволений появою цього ресторану в нашому регіоні, раніше їздили сім'єю в Соф. Борщагівку або на Академмістечко”
“Замовляли собі на вечерю з хлопцем Збірну Солянку, так само взяли козацьку піцу, бо думали, що солянки виявиться мало для ситної вечері. Були дуже приємно вражені співвідношенням ціни/якості. Дуже смачно, солянка дійшла додому ще гарячішою, піца теж була на 7/10 за такої низької ціни, приємне швидке обслуговування. Найкраща доставка в районі Синергії 3”